dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Łaziska

Łaziska,lubelskie

1 899 000 zł662 m² 2 870,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Hala/chłodnia o powierzchni 661,59 mkw (z możliwością rozbudowy) z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi na utwardzonym placu o powierzchni 68 arów, 8 km od Opola Lubelskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne ogrodzone Karolinów

Karolinów,lubelskie

299 500 zł100 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta domu / siedliska na sprzedaż, który mieści się w Karolinówce powiat Chełmski. Gospodarstwo usytuowane jest na działce 48a które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

69 000 zł17 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Garaż zlokalizowany przy ulicy Weteranów na osiedlu Wieniawa w Lublinie. Przy skrzyżowaniu Racławickie, sowińskiego, poniatowskiego. Pełna własność z księgą wieczystą. Wymiary 6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł1 090 m² 1 788,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział (85%) w nieruchomości położonej w Lublinie w obrębie Zadębie. Grunt o powierzchni 2120 m2, zabudowany dwoma budynkami usługowo-przemysłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Jantarowa

Lublin,lubelskie

41 000 zł11 m² 3 637,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 m²

Do sprzedania-miejsce parkingowe na ulicy Jantarowej 6 , Węglin południowy w Lublinie, w hali garażowej ( kondygnacja -1 ) , zamykanej na pilota. Wymiary: 2,30 m2 na 4,90 m2. Odrębna kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Biała Podlaska,lubelskie

1 500 000 zł1 075 m² 1 395,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Gotowy biznes na sprzedaż- myjnia samochodowa wraz ze stacją kontroli pojazdów i parkingiem. Aktualnie na nieruchomości funkcjonuje Myjnia samochodowa z kompleksową obsługą. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wroczyńskiego

Biała Podlaska,lubelskie

35 000 zł20 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biała Podlaska jest miastem pełnym zieleni, oferującym doskonałe warunki do życia dla rodzin oraz osób ceniących spokój, a jednocześnie pragnących być blisko centrum wydarzeń kulturowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Okuninka,lubelskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:447 m²

Sprzedaż wyjątkowej "willi Magda" w Okunince! | Twoje miejsce na wypoczynek i inwestycję! Marzysz o inwestycji cechujący spokojny wypoczynek w bliskim sąsiedztwie natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sobieska Wola Pierwsza

Sobieska Wola Pierwsza,lubelskie

350 000 zł980 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Budynek szkolny wraz salą gimnastyczną i budynkiem mieszkalnym o łącznej pow. użytkowej 980 mkw. + poddasze ok. 400 mkw. o wys. 6 metrów (pow. całkowita prawie 1400 mkw) do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

4 500 000 zł1 230 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 860 m²

Na sprzedaż kompleks magazynowo-handlowy o łącznej powierzchni ok 1230 m 2 na działce o pow. 2 860 m 2. Obiekt zlokalizowany w dzielnicy Bronowice, działka zagospodarowana. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rożdżałów

Rożdżałów,lubelskie

750 000 zł2 400 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Nieruchomość magazynowo - produkcyjna 12 km od Chełma - we wsi Rożdżałów , 35 km do przejścia granicznego z Ukrainą. Powierzchnia użytkowa zabudowań 1000 m2, w tym biuro i część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gromada

Gromada,lubelskie

1 500 000 zł980 m² 1 530,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:81 m²

Nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem 980 m , 81 arów, przy drodze 835 do Lublina Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna o powierzchni użytkowej 980 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wysokie

Wysokie,lubelskie

2 700 000 zł4 688 m² 575,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:26 800 m²

Idealny na zakład produkcyjny, handlowy, usługowy, centrum logistyczne, transportowe i wiele innych Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 2.68 ha, w skład której wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nadrzecze

Nadrzecze,lubelskie

9 400 000 zł1 925 m² 4 883,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:19 481 m²

Przedmiotem sprzedaży jest aktywnie działający zajazd nadrzecze położony nad stawem w otoczeniu lasów i rzeki Biała Łada niedaleko miejscowości biłgoraj, w województwie lubelskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

68 000 zł14 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż powiększone miejsce postojowe pod budynkiem na ul. Koralowej 33 Za miejscem na samochód jest spora przestrzeń, którą można wykorzystać na własny użytek. Nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

1 999 000 zł662 m² 3 021,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

1 999 001 zł662 m² 3 021,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lublin,lubelskie

3 000 000 zł1 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania 50 % udziałów w kamienicy przy ulicy Kunickiego w Lublinie. Obecnie cała kamienica jest wynajmowana. W suterenie znajduje się lokal użytkowy. Całą powierzchnię parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

1 999 000 zł662 m² 3 021,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

4 850 000 zł978 m² 4 959,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa hala magazynowa( budowa 2021 r.) z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni ok. 953m2 w Lublinie zlokalizowana na działce o powierzchni 5109m2. Działka ogrodzona przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

105 000 zł16 m² 6 713,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż w bloku przy ul. Relaksowej 4 na Sławinku, osiedle Botanik. Odrębna własność z księgą wieczystą. Powierzchnia 15,64m2. Wjazd do garażu od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sitaniec

Sitaniec,lubelskie

2 500 000 zł496 m² 5 036,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyśmienita Oferta inwestycyjna - Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna poł. na obrzeżach Zamościa, na którą składają się działki o pow. 0,2223 ha zabudowane obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Kraśnicka

Lublin,lubelskie

11 990 000 zł1 462 m² 8 201,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Bezpośrednio! *7*2*0*1*3*3*1*3*3* Wirtualny spacer: W ofercie sprzedaży: budynek usługowy i dom mieszkalny wolnostojący oraz gospodarstwo rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Lublin

Lublin,lubelskie

97 000 zł18 m² 5 271,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż murowany w dzielnicy Sławinek. Obiekt o powierzchni 18,4m posiada Księgę Wieczystą. W zeszłym roku został wykonany generalny remont uszczelniania. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, Aleje Jana Pawła II

Zamość,lubelskie

79 500 zł21 m² 3 786 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży garażu murowanego w zabudowie szeregowej na terenie Osiedla Słoneczny Stok. Garaż o powierzchni 21,00 m2. Wymiary 3,50m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piotrawin

Piotrawin,lubelskie

17 817 575 zł7 767 m² 2 294,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:37 400 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w przetargu: syndyk masy upadłości Fruvitaland Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Piotrawinie (sygn. akt IX gup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stara Jedlanka

Stara Jedlanka,lubelskie

5 200 000 zł65 340 m² 79,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:65 340 m²

Szukasz dobrze prosperującego biznesu turystycznego? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam wielofunkcyjny ośrodek wypoczynkowy położony w samym sercu malowniczego Pojezierza Łęczyńsko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włodawa

Włodawa,lubelskie

999 000 zł2 532 m² 394,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 867 m²

Obiekty handlowo - biurowo - magazynowe z najemcami ( umowa długoterminowa) o powierzchni 2532 mkw, posadowione na działce 7867 mkw, dojazd bezpośrednio z ulicy w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Biała Podlaska,lubelskie

10 817 333 zł3 528 m² 3 066,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości zabudowanej budynkiem hotelowym, położonej przy ul. Jana Pawła II 11, biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

3 500 000 zł550 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż budynek produkcyjny z zapleczem socjalno biurowym, z lokalizowany na obrzeżach Lublina, obiekt o pow. 550 m2 położony na działce 2400 m2. Budynek oddany w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Nadleśna

Świdnik,lubelskie

3 190 000 zł679 m² 4 698,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 260 m 2 zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni 678,90 m 2 wraz z placem parkingowym połoz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Lublin

Lublin,lubelskie

119 000 zł18 m² 6 432,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż garaż w bardzo dobrej lokalizacji , blisko centrum Lublina. Wjazd do garażu znajduje się od ulicy Północnej a jego powierzchnia to 18,5 m2 co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Potok Wielki

Potok Wielki,lubelskie

1 650 000 zł703 m² 2 348,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:3 496 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona przy gminnej drodze asfaltowej. Działa o pow. 3496 m 2 zabudowana budynkiem handlowo-usługowym o pow. 702,57 m 2 przystosowanym do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

1 999 900 zł662 m² 3 021,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Smyczkowa

Lublin,lubelskie

119 000 zł16 m² 7 531,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy garaż na ul. Smyczkowej, dzielnica Czechów Pd, osiedle Wieniawskiego. Nieruchomość znajduje się w szeregu garaży Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żwirki i Wigury

Tomaszów Lubelski,lubelskie

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:840 m²

Do sprzedania budynek warsztatowy w Tomaszowie lub. przy ul. Żwirki i Wigury 46 b Budynek położony jest na dwóch działkach 235 i 31/2 o łącznej pow.841 m2. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mieszka I

Lublin,lubelskie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedam lokal usługowy, wolnostojący, 2-kondygnacyjny lokal na sprzedaż o charakterze usługowym, handlowym lub biurowym w centrum motoryzacyjnym Lublin. Na działce znajduje się dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Wyżynna

Lublin,lubelskie

76 000 zł14 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Na sprzedaż garaż o powierzchni 14 m2, zlokalizowany przy ulicy Wyżynnej. Wymiary: szerokość : 2.50 m Głębokość: 5.70 m Wysokość: 2.40 m Garaż jest idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sporniak

Sporniak,lubelskie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Polecam na sprzedaż siedlisko zlokalizowane w miejscowości Sporniak (gmina Wojciechów) na działce o powierzchni 1,31m2. Dodatkowe informacje: - oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Woronieckiego

Lublin,lubelskie

129 000 zł22 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 m²

Polecam na sprzedaż garaż murowany na parkingu podziemnym w bloku przy ul. Jacka Woronieckiego na Wrotkowie. Ważne informacje: - boks garażowy o powierzchni 21,5 m , - parking podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

1 999 000 zł662 m² 3 021,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij