dowolna

Budynki użytkowe na wynajem lubelskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

174 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Lublin

Lublin,lubelskie

30 000 €10 000 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 10 000 mkw położony w południowo-wschodniej części Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

9 990 zł662 m² 15,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Hala o powierzchni 661,59 mkw z chłodnią, pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi na utwardzonym placu o powierzchni 68 arów, 8 km od Opola Lubelskiego. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

4 905 zł234 m² 21,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 222 m2 + 11,5 m2 pomieszczenie socjalno-biurowe, położony w dzielnicy Bursaki. . Magazyn ogrzewany, brama poziom 0, 3,5/3,5m Posadzka kostka brukowa, wysokość 4,4, cena 21 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

450 zł17 m² 26,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż w bardzo dobrej lokalizacji - Lublin, ul. Ułanów 2. Garaż suchy i zadbany, idealny do parkowania auta lub jako miejsce do drobnych prac. Szczegóły : - cena : 450 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lublin,lubelskie

6 985 zł423 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronne powierzchnie magazynowe w nowoczesnym kompleksie budynków położonym w strategicznej lokalizacji na Wrotkowie w Lublinie. Kompleks składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

19 000 zł1 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia 1000m2 hali produkcyjno-magazynowej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, ulica Łęczyńska, szybki dojazd do obwodnicy miasta. Do centrum miasta jest 5minut jazdy. Plusy nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lublin,lubelskie

8 980 zł311 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem obiekt magazynowo-produkcyjny o łącznej powierzchni ok. 311m położony na działce o powierzchni 1011m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Świdnik

Świdnik,lubelskie

35 000 zł1 650 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z zapleczem socjalno-biurowym o pow. ok 1650 m2 Magazyn posiada 2 bramy wjazdowe z poziomu 0, wysokość 4.5 - 6 m Pomieszczenia socjalne ok 150 m 2 , Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

9 000 zł450 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem oferty jest hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia! Bardzo atrakcyjna lokalizacja, ulica Łęczyńska, szybki dojazd do obwodnicy miasta. Do centrum miasta jest 5minut jazdy. Plusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

12 600 zł630 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z zapleczem socjalno-biurowym o pow. ok 630 m 2 Wysokość 4m Brama z poziomu 0 Magazyn ogrzewany (własna kotłownia na olej opałowy), przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

9 500 zł460 m² 20,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 460 m2 z zapleczem biurowym o pow. 90 m 2. Magazyn 460 m 2 Przed budynkiem parking i plac manewrowy, wysokość 4,9 m 3 bramy poziom 0, wymiary 4,25/4 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zawadówka

Zawadówka,lubelskie

45 000 zł1 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Oferujemy do wynajęcia cały "hub przeładunkowy" jako centrum operacyjno logistyczne, głównie nastawione na wariant dostaw do/z kierunków wschodnich. Obiekt zlokalizowany jest 5 km od Chełma, ok. 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piłsudskiego

Puławy,lubelskie

75 000 zł2 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek ma 4 kondygnacje z wejściem od ul. Piłsudskiego i od ulicy Centralnej. Powierzchnie najmu od 150m2 do 2500 m2. Budynek mieści się w ścisłym centrum miasta. Klimatyzowany ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

7 000 zł265 m² 26,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa ok 205 m 2 + 60 m 2 magazynu w podpiwniczeniu, hala przystosowana do prowadzenia produkcji spożywczej - Pomieszczenie biurowe ok 15 m 2 - teren ogrodzony, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chemiczna

Chełm,lubelskie

7 000 zł1 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Usługi Magazynowe - Twoje Korzyści z Outsourcingu Lokalizacja: chełm, 20km od przejścia granicznego dorohusk/jagodzin z Ukrainą Z przyjemnością prezentujemy nasz magazyn spedycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mieszczańska

Lublin,lubelskie

6 150 zł205 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 205 m2 wraz z piwnicą 60 m2, usytuowana na działce o powierzchni 1 100 m2 zlokalizowana przy ul. Mieszczańskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

11 000 zł662 m² 16,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kołłątaja

Lublin,lubelskie

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:70 m²

Polecam na wynajem piwnice na cele magazynowe o powierzchni 70 m zlokalizowaną w centrum Lublina. Piwnice można wynająć jako samodzielny magazyn lub razem z lokalem gastronomicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Dominów,lubelskie

14 000 zł600 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedmiotem oferty wynajmu jest hala o powierzchni 600m2, która idealnie sprawdzi się jako skład np. budowalny lub typowy magazyn. Parametry hali: - wymiary hali 27x22m, - wysokość składowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mieszczańska

Lublin,lubelskie

5 000 zł205 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:205 m²

Polecam na wynajem hale produkcyjno-magazynową o łącznej powierzchni 265 m zlokalizowanej w budynku przy ul. Mazowieckiej. Hala po remoncie, przystosowana do produkcji spożywczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Makowa

Lublin,lubelskie

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu hali 350m2. Najważniejsze informacje: lokalizacja - Lublin boczna Abramowickiej. Hala 350m2: - magazyn z płyty warstwowej (blacha - wełna - blacha), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Abramowicka

Lublin,lubelskie

11 500 zł460 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem oferty wynajmu jest hala magazynowo-warsztatowa o powierzchni 460m2, z zapleczem biurowym o pow. 90 m2. Dodatkowe informacje: - część biurowa 90 m2, - magazyn 460 m2, - parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

6 400 zł348 m² 18,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. 348 m 2 , położony w dzielnicy Wrotków. Hala nieogrzewana, rampa, brama 2,2 m / 2,9 m, plac manewrowy dla tir, w magazynie pomieszczenie socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

58 000 zł3 000 m² 19,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 3000 m 2. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku logistycznym. Park posiada place manewrowe oraz parkingi przy budynku. Ilość bram wjazdowych i doków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

49 000 zł2 563 m² 19,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 2563 m 2. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku logistycznym. Park posiada place manewrowe oraz parkingi przy budynku. Ilość bram wjazdowych i doków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

12 900 zł914 m² 14,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow. ok 914 m2. Hala magazynowa o pow, 914 m2 Wymiary 40/23 m Nieogrzewana, posadzka z kostki brukowej, wysokość 7 m, cena 13500 pln netto Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Lublin

Lublin,lubelskie

20 475 €6 500 m² 3,15 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa 6 500 m2. Teren na którym znajdują się hale, zapewnia bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Lublin

Lublin,lubelskie

14 080 €4 400 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 4400 mkw położony w Lublinie. Lokalizacja nieruchomości przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

9 998 zł662 m² 15,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Diamentowa

Lublin,lubelskie

6 400 zł350 m² 18,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem oferty wynajmu jest hala o powierzchni około 350 m2, która idealnie sprawdzi się jako skład, magazyn, sklep internetowy. Parametry hali głównej: - wymiary hali 46x21m, - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

19 000 zł735 m² 25,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o powierzchni 600m 2 zapleczem biurowym o pow. 135m 2 położona przy ul. Mełgiewskiej. Budynek murowany i ocieplony. Hala podzielona na 2 części - ok 522 m 2 wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Makowa

Lublin,lubelskie

31 050 zł1 350 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu hali 1000m2 plus biura 350m2. Najważniejsze informacje: lokalizacja - Lublin boczna Abramowickiej. Hala 1000m2: - magazyn z płyty warstwowej (blacha -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

19 950 zł746 m² 26,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni ok. 590 m , położonej w dzielnicy Zadębie, w okolicy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Obiekt dysponuje zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Ceramiczna

Lublin,lubelskie

15 240 zł726 m² 20,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wysoka hala magazynowo produkcyjna z suwnicą! Pasjonaci Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować Państwu halę magazynowo- produkcyjną na wynajem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

14 000 zł600 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Hala magazynowa o pow. ok 600 m2 Wysokość 6,5 m w szczycie Posadzka niepylna 2 bramy z rampy, 1 dok rozładunkowy (3.5/3.5 m) Plac manewrowy Magazyn nieogrzewany - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

7 800 zł300 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. ok 300 m 2 , wydzielony z budynku o pow. 1000 m 2 rok budowy: - 2018 r. Dodatkowo możliwość wynajęcia biur o pow. 150 m 2 Magazyn z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz, ul. Kościuszki

Krasnystaw,lubelskie

9 375 zł375 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecam atrakcyjną halę położoną w Krasnymstawie u zbiegu ulic Kościuszki i Szkolnej. Dojazd drogą asfaltową. Oferta bez prowizji. Wymiary obiektu 15m x 24m. Wysokość hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

9 000 zł450 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowy z zapleczem socjalnym o pow. ok 450 m2. Wysokość 3m, 2 bramy poziom 0, posadzka niepylna Parking przed budynkiem, cena 9000 pln netto - do negocjacji Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

400 zł14 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-