dowolna

Budynki użytkowe na wynajem lubelskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Elizówka

Elizówka,lubelskie

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta Wynajmu Hali Magazynowej w Elizówce, 10 minut od centrum Lublina Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu hali magazynowej o powierzchni około 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

6 900 zł300 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Hala magazynowa o pow. ok 300 m2 Wysokość 6,5 m w szczycie Posadzka niepylna brama - poziom 0 (4,4/3,5 m), plac manewrowy Magazyn nieogrzewany - z możliwością zamontowania ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

4 800 zł360 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy do wynajęcia lokal handlowo-magazynowy. * hala znajduje się w kompleksie magazynowo-biurowy, kondygnacja -1 z komunikacją windą towarową. * obiekt lokalizowany w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Polna

Parczew,lubelskie

90 000 zł2 945 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 744 m²

Oferujemy zakład produkcyjny przetwórczo-magazynowy z chłodnią w Parczewie, który posiada liczne udogodnienia i przyłącza, zapewniające sprawną działalność i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

6 480 zł359 m² 18,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn ok 359 m2, lublin dzielnica Bursaki, wysokość 6,5 Posadzka niepylna, nieogrzewany - docieplony Rampa, istnieje możliwość wynajęcia pow. biurowych w sąsiednim budynku Cena 18 pln/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. 300 m2 położony w dzielnicy Wrotków Magazyn murowany, ogrzewany, posadzka niepylna, teren ogrodzony plac manewrowy wysokość 4,5 m. Brama poziom 0, 3,9m/3,75m Cena -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

11 208 zł467 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. 467m2, rok budowy: - 2009r Konstrukcja - płyta warstwowa Wysokość - 4.60 - 6.20 m Posadzka niepylna Ogrzewanie gazowe 2 bramy wjazdowe poziom 0 CENA 9600 PLN Opis oferty zawarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna o pow. odm2. Hala podzielona na nawy o powierzchni ok 1200 m2, wysokość - 8 m 6 bram, rampa, doki rozładunkowe oraz podjazd z poziomu 0,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

30 580 zł1 223 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowobudowana hala magazynowa, o pow. 1223 m2, z możliwym podziałem na 3 części. Oddanie obiektu planowane na lipiec 2023. Hala o wysokości 4,1 - 5,6 m, 3 bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

250 000 zł12 960 m² 19,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 12960 m 2. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku logistycznym. Park posiada place manewrowe oraz parkingi przy budynku. Ilość bram wjazdowych i doków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

44 000 zł1 690 m² 26,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy wynajem magazynu ok 1500 m2. Na podłogach znajduję się beton techniczny, posadzka niepylna - nośność posadzki to 5 ton / m2. Przed budynkiem są miejsca parkingowe. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

105 000 zł4 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo produkcyjny o powierzchni 4200 m2- zlokalizowany w Strefie Ekonomicznej Budynek w trakcie budowy - planowane oddanie 4 kwartał 2023 Hala płyty warstwowej. Ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

22 800 zł1 200 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni ok. 1200m2 w Lublinie, - wysokość 4,1 m, - hala wyposażona w sufity podwieszane i oświetlenie led, - posadzki zmywalne z tworzywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

12 500 zł520 m² 24,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. ok 520 m2 Wysokość 5,5 m posadzka niepylna magazyn nieogrzewany z możliwością podłączenia ogrzewania 2 bramy poziom 0 - 3/3.5m Przed magazynem plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

26 000 zł1 157 m² 22,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 1157 m2: plac manewrowy, brama wjazdowa poziom 0, wysokość magazynu 4,5 - 6 m, hala ogrzewana, posadzka niepylna, teren ogrodzony, pomieszczenia socjalne i biurowe 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

36 800 zł1 470 m² 25,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow. ok 1470 m2 Hala ogrzewana, wysokość 4,5 - 6.5 m Posadzka niepylna, Wydzielona część biurowo-socjalna ok 15 m2, Brama z rampy o wymiarach 3.6/3.6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

33 000 zł2 200 m² 16,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. 4400 m2 , przystosowany pod działalność spożywczą. aktualnie wolne 2000 m2 wysokość - 6 - 7 m, część socjalno biurowa, plac manewrowy, 2 doki rozładunkowe, 3 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Łuszczów Pierwszy

Łuszczów Pierwszy,lubelskie

5 000 zł4 000 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia działka ok 4000 m2 z wiatą magazynowa o pow. 450 m2 i małym biurem Działka częściowo utwardzona, idealna na skład materiałów budowlanych, bezpośredni wjazd z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

48 000 zł1 590 m² 31,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy bardzo dobrze położony magazyn z częścią handlową i zapleczem biurowym o łącznej pow. 1590 m2. Obiekt zlokalizowany przy obwodnicy Lublina Magazyn 945 m2, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Niemce

Niemce,lubelskie

64 000 zł3 269 m² 19,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny magazyn klasy A, o pow. 3269 m 2 zlokalizowany ok 3 km na północ od obwodnicy Lublina. Magazyn wysokiego składowania, 10 m wysokości. Bramy z poziomu 0 + doki posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Garbów,lubelskie

7 500 zł500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

W swojej ofercie posiadamy do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową. Nieruchomość znajduje się przy drodze głównej w Garbowie. Budynek wybudowany w 2013 roku na działce 6000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

46 000 zł2 300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna klasy A o pow. 2300 m2 Hala o wymiarach 33/70 m 6 doków rozładunkowych 1 brama poziom 0, 4,5/4,5 m Wysokość od 11-13 m Posadzka niepylna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

24 000 zł945 m² 25,40 zł/m²

 

 

 

Lublin,lubelskie

13 600 zł720 m² 18,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn: powierzchnia 720m2 ( w tym pomieszczenia socjalno - biurowe ok. 35m2) wysokość: 3,10 - 4,00m ( siatka słupów 6,00x6,00m) jedna brama dostępowa z rampy (wys.2,60 szer.2,35) możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

20 000 zł800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania Państwu halę produkcyjno-magazynową do wynajęcia w świetnej lokalizacji - ul. Mełgiewska, tuż przy trasie szybkiego ruchu, z dogodnymi zjazdami. Przed halami są miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

6 300 zł350 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. 350 m2 Wysokość 4 m, posadzka niepylna, rampa, 1 brama, plac manewrowy, nieogrzewany, cena 18 pln/m2 Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

10 000 zł680 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo biurowy o pow ok 680 m2, zlokalizowany w Lublinie w bliskim sąsiedztwie obwodnicy miasta. Dwie bramy z poziomu rampy, magazyn nieogrzewany. Pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lublin,lubelskie

22 050 zł765 m² 28,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia obiekt składający się hali magazynowej oraz niezależnego budynku biurowo-usługowego o łącznej powierzchni około 765m2. Obiekt oferuje świetną lokalizację, idealną dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

3 080 zł140 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Prezentujemy Państwu lokal magazynowy lub usługowo-handlowy o powierzchni 140m2 w wolnostojącym budynku o sześciu kondygnacjach, w dzielnicy Bursaki. Budynek przeszedł gruntowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kraśnik

Kraśnik,lubelskie

7 500 zł500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 862 m²

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia budynek magazynowy o łącznej powierzchni około 500mkw, na którą składa się powierzchnia biurowa około 120mkw, ogrzewana hala magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

9 200 zł460 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. 460 m2, zlokalizowany przy ul. Mełgiewskiej. Bardzo dobry dojazd, blisko obwodnicy, zaplecze socjalne. brama poziom 0, wysokość 3,5 m, posadzka niepylna, ogrzewanie miejskie, cena 9200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

8 700 zł428 m² 20,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 428 m2, hala ogrzewana (ogrzewanie miejskie), zaplecze socjalne, sanitarne. Wysokość - 3,6 - 4,2 m, brama poziom 0, możliwość wynajmu biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

25 100 zł874 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa hala magazynowa o pow. od 874,30 m 2 Hala magazynowa z płyty warstwowej, wysokość 6 m. brama poziom 0 o wymiarach 4,5 x 4,5 m, posadzka niepylna, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

9 200 zł540 m² 17,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z częścią socjalno-biurową o pow. ok 540 m2. Magazyn nieogrzewany. wysokość 4 m, brama poziom 0, posadzka niepylna, plac manewrowy, parking, ok 100 m2 części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

15 980 zł940 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z częścią socjalno-biurową o pow. ok 940 m2. Magazyn nieogrzewany. wysokość od 3 do 4 m, brama 3x3m poziom 0, rampa z dwóch stron budynku, posadzka niepylna, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Kazimierzówka

Kazimierzówka,lubelskie

2 900 zł160 m² 18,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

do wynajęcia hale magazynowe o powierzchni od 80 -320 m2. Wymiary: dł. 25m, szer. 6,40m, wys. 3,7m. Hala znajdują się w miejscowości Kazimierzówka w odległości 4km od granic Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

20 000 zł670 m² 23,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Obiekt magazynowo biurowy o łącznej pow. ok 670 m2 Magazyn 520 m2 podzielony na dwa magazyny 290 i 220 m2 magazyn 220 m2 ogrzewanie, posadzka niepylna, wysokość 3,2, 1 brama poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

22 000 zł880 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowy magazyn o pow. ok 880 m2, rok budowy: - 2018 r. Magazyn: konstrukcja - płyta warstwowa, wysokość - 4.60 - 6.20 m, Posadzka niepylna, Ogrzewanie gazowe, 3 bramy poziom 0, Cena 25 PLN/m2 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o o pow. ok 100 m2 brama poziom 0, 3/2,8 m wysokość 4-4,3m posadzka niepylna magazyn nieogrzewany Cena 2000 pln netto Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

74 800 zł4 400 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Przedmiotem oferty jest budynek magazynowy o łącznej powierzchni 4400mkw wyposażony w 2 rampy załadunkowe, położony na obrzeżach miasta Lublin na trasie wylotowej w kierunku lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

13 200 zł1 000 m² 13,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. 1000 m2, położony w dzielnicy wrotków, magazyn na piętrze z windą towarową posadzka niepylna, siatka słupów, rampa, wysokość magazynu 3 m Dodatkowo możliwość.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij