dowolna

Budynki użytkowe lubelskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

371 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chemiczna

Chełm,lubelskie

7 000 zł1 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Usługi Magazynowe - Twoje Korzyści z Outsourcingu Lokalizacja: chełm, 20km od przejścia granicznego dorohusk/jagodzin z Ukrainą Z przyjemnością prezentujemy nasz magazyn spedycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł1 090 m² 1 788,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział (85%) w nieruchomości położonej w Lublinie w obrębie Zadębie. Grunt o powierzchni 2120 m2, zabudowany dwoma budynkami usługowo-przemysłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mieszczańska

Lublin,lubelskie

6 150 zł205 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 205 m2 wraz z piwnicą 60 m2, usytuowana na działce o powierzchni 1 100 m2 zlokalizowana przy ul. Mieszczańskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

11 000 zł662 m² 16,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Hala o powierzchni 661,59 mkw z chłodnią, pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi na utwardzonym placu o powierzchni 68 arów, 8 km od Opola Lubelskiego. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

1 799 000 zł662 m² 2 719,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Hala/chłodnia o powierzchni 661,59 mkw (z możliwością rozbudowy) z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi na utwardzonym placu o powierzchni 68 arów, 8 km od Opola Lubelskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Targowa

Świdnik,lubelskie

80 000 zł17 m² 4 819,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do sprzedania garaż murowany, w kompleksie budynków garażowych przy ul. Dworcowej ( wjazd od Targowej ) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kołłątaja

Lublin,lubelskie

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:70 m²

Polecam na wynajem piwnice na cele magazynowe o powierzchni 70 m zlokalizowaną w centrum Lublina. Piwnice można wynająć jako samodzielny magazyn lub razem z lokalem gastronomicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Dominów,lubelskie

14 000 zł600 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedmiotem oferty wynajmu jest hala o powierzchni 600m2, która idealnie sprawdzi się jako skład np. budowalny lub typowy magazyn. Parametry hali: - wymiary hali 27x22m, - wysokość składowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mieszczańska

Lublin,lubelskie

5 000 zł205 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:205 m²

Polecam na wynajem hale produkcyjno-magazynową o łącznej powierzchni 265 m zlokalizowanej w budynku przy ul. Mazowieckiej. Hala po remoncie, przystosowana do produkcji spożywczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Makowa

Lublin,lubelskie

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu hali 350m2. Najważniejsze informacje: lokalizacja - Lublin boczna Abramowickiej. Hala 350m2: - magazyn z płyty warstwowej (blacha - wełna - blacha), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Abramowicka

Lublin,lubelskie

11 500 zł460 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem oferty wynajmu jest hala magazynowo-warsztatowa o powierzchni 460m2, z zapleczem biurowym o pow. 90 m2. Dodatkowe informacje: - część biurowa 90 m2, - magazyn 460 m2, - parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sobieska Wola Pierwsza

Sobieska Wola Pierwsza,lubelskie

350 000 zł980 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Budynek szkolny wraz salą gimnastyczną i budynkiem mieszkalnym o łącznej pow. użytkowej 980 mkw. + poddasze ok. 400 mkw. o wys. 6 metrów (pow. całkowita prawie 1400 mkw) do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

6 400 zł348 m² 18,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. 348 m 2 , położony w dzielnicy Wrotków. Hala nieogrzewana, rampa, brama 2,2 m / 2,9 m, plac manewrowy dla tir, w magazynie pomieszczenie socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Trzebieszów

Trzebieszów,lubelskie

4 800 000 zł2 726 m² 1 760,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 525 m²

Na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy o łącznej pow. użytkowej 2726 m2, zlokalizowany w gminie Trzebieszów, na działce o pow. 5525 m2. Doskonałe położenie - 6 km od Łukowa, 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

58 000 zł3 000 m² 19,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 3000 m 2. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku logistycznym. Park posiada place manewrowe oraz parkingi przy budynku. Ilość bram wjazdowych i doków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

49 000 zł2 563 m² 19,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 2563 m 2. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku logistycznym. Park posiada place manewrowe oraz parkingi przy budynku. Ilość bram wjazdowych i doków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Janowiec

Janowiec,lubelskie

1 950 000 zł253 m² 7 707,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:708 m²

Funkcjonujący, dochodowy pensjonat z apartamentami na wynajem krótkoterminowy u podnóża Zamku w Janowcu. Dochód od pierwszego dnia i możliwość zdalnej obsługi! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

12 900 zł914 m² 14,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow. ok 914 m2. Hala magazynowa o pow, 914 m2 Wymiary 40/23 m Nieogrzewana, posadzka z kostki brukowej, wysokość 7 m, cena 13500 pln netto Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Chlewiska

Chlewiska,lubelskie

28 000 000 zł37 000 m² 756,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość na wschodzie Polski, miasto i gmina miejska w województwie lubelskim Działka o powierzchni 13 ha Obiekty budowlane o powierzchni użytkowej 37 705,38 m2 mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Tomaszów Lubelski,lubelskie

1 300 000 zł930 m² 1 397,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować budynek produkcyjny w Tomaszowie Lubelskim Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Budynek: nowoczesny budynek o powierzchni 930m2 - Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Lublin

Lublin,lubelskie

20 475 €6 500 m² 3,15 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa 6 500 m2. Teren na którym znajdują się hale, zapewnia bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kurów

Kurów,lubelskie

800 000 zł726 m² 1 101,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 916 m²

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa będąca przedmiotem użytkowania wieczystego zabudowanej trzema budynkami komercyjnymi tworzącymi jedną całość. Działka nr 1039/3 ark. 8 o powierzchni 0,1916.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

105 000 zł18 m² 5 731,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. NA sprzedaż Garaż o pow. 18.32 m2 zlokalizowany na poziomie - 1 w bloku 4-piętrowym przy ulicy B. Prusa 11 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolności

Chełm,lubelskie

2 219 000 zł600 m² 3 698,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję to ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością inwestycyjną po dawnej piekarni zlokalizowaną w Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Lublin

Lublin,lubelskie

14 080 €4 400 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 4400 mkw położony w Lublinie. Lokalizacja nieruchomości przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

9 998 zł662 m² 15,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kalinowice

Kalinowice,lubelskie

1 300 000 zł228 m² 5 702 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: kalinowice, gm. Zamość, woj. lubelskie Super nieruchomość do prowadzenia działalności gospodarczej, usługowej, handlowej. Przedmiotem sprzedaży jest ładna i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chlewiska

Chlewiska,lubelskie

15 000 000 zł38 494 m² 389,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:129 574 m²

Chlewiska tuż obok Lubartowa. Na terenie nieruchomości o powierzchni 129 574 mkw znajduje się kilkanaście obiektów budowlanych o łącznej powierzchni użytkowej 38 494 mkw, w tym m.in.: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Słoneczna

Kazimierz Dolny,lubelskie

7 723 059 zł4 264 m² 1 811,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:20 820 m²

Informuje o możliwości wzięcia udziału w elektronicznej I licytacji nieruchomości położonej w Kazimierzu Dolnym przy ul. Słonecznej 3, stanowiącej obecnie hotel. Przetarg odbywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Perespa

Perespa,lubelskie

580 000 zł250 m² 2 320 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: perespa, gm. Tyszowce, powiat tomaszowski Atrakcyjna nieruchomość o profilu usługowym z funkcją mieszkalną oraz agroturystycznym położona we wsi Perespa w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piotrawin

Piotrawin,lubelskie

11 080 000 zł7 767 m² 1 426,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:18 700 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w przetargu w nieruchomości w postaci: syndyk masy upadłości Fruvitaland Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sobieska Wola Pierwsza

Sobieska Wola Pierwsza,lubelskie

349 000 zł980 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Tereszyn,lubelskie

1 248 000 zł9 213 m² 135,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 213 m²

Oferujem na sprzedaż nieruchomość mieszkaniowo - inwestycyjną na działce o wymiarach głównych 38,32 m x 183,44 m, która zostła zabudowana podpiwniczonym domem o powierzchni około 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Diamentowa

Lublin,lubelskie

6 400 zł350 m² 18,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem oferty wynajmu jest hala o powierzchni około 350 m2, która idealnie sprawdzi się jako skład, magazyn, sklep internetowy. Parametry hali głównej: - wymiary hali 46x21m, - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

19 000 zł735 m² 25,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o powierzchni 600m 2 zapleczem biurowym o pow. 135m 2 położona przy ul. Mełgiewskiej. Budynek murowany i ocieplony. Hala podzielona na 2 części - ok 522 m 2 wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mokre

Mokre,lubelskie

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom letniskowy, całoroczny o powierzchni całkowitej ok. 35 m2 - do przeniesienia, posadowienia oraz wykończenia według oczekiwań Kupującego. Na powierzchnie użytkową składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Makowa

Lublin,lubelskie

31 050 zł1 350 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu hali 1000m2 plus biura 350m2. Najważniejsze informacje: lokalizacja - Lublin boczna Abramowickiej. Hala 1000m2: - magazyn z płyty warstwowej (blacha -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne ogrodzone Radzięcin

Radzięcin,lubelskie

390 000 zł5 327 m² 73,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 327 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w Radzięcinie - Roztocze, dolina rzeki Biała Łada Marzysz o życiu w otoczeniu natury, w malowniczej okolicy pełnej zieleni, czystego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

19 950 zł746 m² 26,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni ok. 590 m , położonej w dzielnicy Zadębie, w okolicy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Obiekt dysponuje zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Ceramiczna

Lublin,lubelskie

15 240 zł726 m² 20,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wysoka hala magazynowo produkcyjna z suwnicą! Pasjonaci Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować Państwu halę magazynowo- produkcyjną na wynajem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

14 000 zł600 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Hala magazynowa o pow. ok 600 m2 Wysokość 6,5 m w szczycie Posadzka niepylna 2 bramy z rampy, 1 dok rozładunkowy (3.5/3.5 m) Plac manewrowy Magazyn nieogrzewany - z możliwością.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij