dowolna

Domy na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży domów

1 258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 258 ogłoszeń

Rynek pierwotny

587 000 zł115,63 m² 5 076,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

#rezerwacja# Na sprzedaż nowy, środkowy segment w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Sławacinek Stary (nieopodal Lewiatana), zaledwie 3km od Białej Podlaskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł219,31 m² 7 291,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Piotrowicach, gm. Strzyżewice - komfort, przestrzeń i natura! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 174,48.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł110 m² 11 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej z rynku pierwotnego w Lublinie na Czechowie. Projekt charakteryzuje niebanalną, nowoczesną stylistyka oraz wykonaniem.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł70 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego siedliska położonego w spokojnej miejscowości Uchańka (powiat Dubienka). Dom o powierzchni 70m2 z działka 2900m2.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł223,98 m² 2 232,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:876 m²

Na sprzedaż 7-pokojowy dom wolnostojący, położony w malowniczym Janowcu nad Wisłą przy ul. Lubelskiej 18 - 5,9 km od Kazimierza Dolnego. Wybudowany przed wojną w latach 20 po czym rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł123 m² 6 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Komfortowy dom z dodatkowymi budynkami i dużym potencjałem inwestycyjnym w pięknym regionie Roztocza. Topólcza 67, gm.Zwierzyniec Położenie i okolica: Topólcza to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł241 m² 2 485,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim Zamość, ul. Równa 7 lokalizacja -atrakcyjne miejsce do zamieszkania -cicha, spokojna i bezpieczna okolica Zamościa -bliska.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł243,50 m² 1 724,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż, położony na ul. Łąkowej w Opolu Lubelskim. Budynek murowany, trzykondygnacyjny, kryty dachem czterospadowym. Dom wymaga wykończenia. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł172,42 m² 7 359,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. całkowitej 172,42m2, (użytkowej 138,28m2). położony w Lublinie w dzielnicy Dziesiąta. Dom częściowo podpiwniczony, strych do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł87,08 m² 9 175,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji inwestycji hygge house II! Dom zewnętrzny w zabudowie szeregowej z działką 390 m2 Lokalizacja aleja warszawska 110a - lublin Strona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł122,49 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż dom 2b w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,46 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł45 m² 3 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej działki z własnym lasem i łąką w sercu Roztocza, w miejscowości Szewnia Dolna, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 147 000 zł125,09 m² 9 169,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment położony na kameralnym osiedlu w Sławacinku Starym (od ul. Warszawskiej, biała Podlaska). Nieruchomość posiada powierzchnię 125m2, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł92 m² 9 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 92 m , położony w malowniczej miejscowości Dys, w sercu Doliny Ciemięgi - Obszaru Chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu dom jednorodzinny parterowy o powierzchni ok 60m2, usytuowany na działce o powierzchni 19 arów, zlokalizowany w Brzezinach gmina Kraśniczyn. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom, który daje Ci więcej niż standardowe cztery ściany. To miejsce, gdzie możesz wygodnie mieszkać i jednocześnie zarabiać. Na sprzedaż kompaktowy, funkcjonalny dom o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł160 m² 3 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 160 m2 wraz z dodatkowymi budynkami. Usytuowany w miejscowości Siostrzytów, gmina Trawniki. Nieruchomości wybudowano na działce 1880.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł160 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Fotowoltaika, pompa Ciepła, rekuperacja! Wolnostojący dom blisko Lublina z szybkim i wygodnym dojazdem, zarówno od trasy Lublin- łęczna jak też od strony lotniska w Świdniku. Dom gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł190 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Lublinie w dzielnicy Konstantynów, usytuowany na 391m2 działce. Dom z możliwością rozbudowy do 50mkw na kondygnacji. Pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł94,82 m² 7 013,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferujemy na sprzedaż segment na osiedlu Podmiejska w nowoczesnym otoczeniu - ul. Augusta Fieldorfa, biała Podlaska. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość szkół, sklepów oraz lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 036 zł175,32 m² 8 071,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż dom B 1 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie. Powierzchnia działki 463 m2 (w tym pow. ogródka 274 m2). Pastelove.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości w Janowie Lubelskim. Przestronny dom o powierzchni 230 m2, położony na działce o powierzchni 700 m2, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł166 m² 2 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom z pięknym widokiem na Zamość znajdujący się w miejscowości Udrycze-Wola. Powierzchnia użytkowa 166 m2 Powierzchnia działki 2500 m2 Projekt domu Kaprys archeton. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł180 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Jeśli zależy Ci na większej przestrzeni i lokalizacji, która łączy wygodę miasta z bliskością natury ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Dom z prywatnym lasem około 3 arów.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł110 m² 4 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Dom piętrowy wolno stojący , wybudowany z cegly w latach czterdziestych, obecnie po kapitalnym remoncie. Nowa konstrukcja dachu oraz jego pokrycie, nowa instalacja elektryczna, instalacja grzewcza.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł90 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 90m2 położony w spokojnej i zielonej części Świdnika, na osiedlu Żwirki i Wigury. Nieruchomość usytuowana jest na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł187 m² 7 165,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 890 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej wsi Świdnik Duży Drugi. Dom znajduje się w odległości kilku kilometrów od Lublina i Świdnika do obu miejsc dojazd samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł140,30 m² 5 837,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Jeżeli Twoim marzeniem jest komfortowy wygodny dom w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie w dogodnej odległości od miasta ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:159 m²

Przytulny dom szeregowy | Porosiuki | 96 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej lokalizacji Porosiuki pod.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

Z przyjemnością informujemy o możliwości zakupu urokliwego domu z osobnym dostępem na piętro oraz przestronną działką. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące tej nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł507 m² 10 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:14 300 m²

Zabytkowy dworek wraz z budynkiem mieszkalnym na działce 1.43 ha w spokojnej okolicy Świdnika (pod inwestycję). Dworek: -rok budowy: przełom XIX i XX wiek -powierzchnia 507 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł71,20 m² 3 918,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 146 m²

! nowa cena! siedlisko na działce 61 ar, w miejscowości łączki-pawłówek, gm. Borzechów! Polecam do sprzedaży urokliwe siedlisko z parterowym domem wolnostojącym, o powierzchni 71,20.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Są nieruchomości, które łączą w sobie przestrzeń, świeżość po remoncie i spokój lokalizacji ten dom spełnia wszystkie te oczekiwania. Na sprzedaż oferujemy przestronny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Szukasz solidnego, rodzinnego domu w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta? To miejsce może być dokładnie tym, czego szukasz. Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł155,36 m² 8 039,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na 2026 r. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 155,36 m2. Nieruchomość położona jest na zielonej, zadbanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Sprzedam dwa atrakcyjne domy w miejscowości Łopiennik Dolny-Kolonia, oba z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dom nr 1 (40 m ) W jego skład wchodzą : - 2 nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż solidny, wolnostojący dom z lat 80tych., położony w samym sercu Werbkowic, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 910 m . To nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Oferta skierowana do osób szukających domu na kompaktowej działce w dzielnicy Włostowice! Dom znajduje się na kompaktowej działce o powierzchni 920 m2 (działka nr 3749 i 3811).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 900 000 zł220 m² 13 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:804 m²

Dom z duszą Kazimierza - widok na Wisłę, gotowy na Twoją aranżację Kazimierz Dolny | pow. użytkowa 188 m całkowita 220 m działka 880 m Dlaczego warto? Panorama, której nie da.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł200 m² 3 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Na sprzedaż przytulny dom z ładną działką położony w miejscowości Piszczac, powiat Bialski. Nieruchomość posiada powierzchnię ok 200m2, a w jej skład wchodzą: parter: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do sprzedaży nieruchomość stanowiąca część dawnego dworu Witolda Poletyłło właściciela miejscowych dóbr herbu Trzywdar. Usytuowany na dwuhektarowej płaskiej działce budynek stanowiący.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij