dowolna

Domy na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży domów

1 258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 258 ogłoszeń

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:27 152 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w Dębicy, gm. Ostrówek, ok. 12 km od Kocka, ok. 25 km od Lubartowa, ok. 19 km od Radzynia Podlaskiego, ok. 26 km od Parczewa. Dom drewniany, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł804 m² 1 990,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Dobrze skomunikowana nieruchomość: - w otoczeniu o zróżnicowanej zabudowie, w tym mieszkaniowej, - sąsiadująca z budynkami użyteczności publicznej, - zlokalizowana na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 700 m²

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz żyć spokojniej, mieć własną przestrzeń, ogród, sad lub prowadzić niewielkie gospodarstwo ta nieruchomość daje ogromne możliwości. Spokojna okolica, asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim Krasnystaw, ul. Kazimierza Jagiellończyka Powierzchnia domu: 115 m Powierzchnia działki: 5,35 arów (535 m ) Stan: deweloperski Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł167,60 m² 4 767,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 121,3 m2, położony na przestronnej działce o powierzchni 1074 m2 w spokojnej części Białej Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy, idealna dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą. Dom wolnostojący usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł800 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Dom o całkowitej powierzchni 800 m2 na działce 24 000 m2. Obiekt położony jest w Poleskim Parku Narodowym, w pobliżu Jeziora Białego. Odpowiedni na ośrodek szkoleniowy, pensjonat,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł251 m² 2 904,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu dla rodziny, który nie wymaga remontu i pozwala od razu zamieszkać? Ta nieruchomość w Milejowie to połączenie funkcjonalności, komfortu oraz nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł117 m² 2 726,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Sprzedaż dotyczy udziałów. Udziały wynoszą 1/2 w nieruchomości (kamienicy oraz działki gruntu) : Lokalizacja: frampol, ul. Rynek 12 gmina Frampol, powiat biłgorajski : W kilku słowach: na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 590 m²

Do sprzedania siedlisko w miejscowości Chmiel Pierwszy gm. Jabłonna W skład nieruchomości wchodzą : - działka o pow. 3590 m - budynek mieszkalny o pow. 60 m -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł279 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Opis Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kolonia Świdnik Mały przy ul Mełgiewskiej na trasie Lublin - Świdnik. Usytuowany w znakomitym położeniu: ok 1 km od Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł161 m² 3 105,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dom do wykończenia w Worońcu, idealny dla rodziny lub osób poszukujących komfortowej przestrzeni w spokojnej okolicy. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł110 m² 7 892,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ofertą sprzedaży są domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem 70m w północnej części Lublina - Dzielnicy Sławin.Osiedle Wola Sławińska powstało w pobliżu ul. Kmiecej,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł134 m² 3 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż dom w Józefowie, powiat biłgorajski, woj. lubelskie Józefów ul. Bartoszewskiego 4 Budynek znajduje się w centrum Józefowa, tuż obok banku, w najbliższym otoczeniu rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Rezerwacja oferty rezerwacja oferty rezerwacja oferty ** Oferta tylko w Biurze knc city Lublin ul. Krótka 4 ** Atrakcyjny dom na zadbanej działce z szybkim dojazdem do\z Lublina S17 i 12 ( 33.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w pięknej okolicy otoczonej polami, lasami, stawami. Gościeradów Plebański to wieś w Polsce położona w województwie Lubelskim powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż dom W marysinie Przedmiotem oferty jest połówka bliźniaka posadowiona na urządzonej działce o pow. 10 ar. W skład nieruchomości wchodzą: połówka bliźniaka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł200 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący w Sławatyczach Nieruchomość położona w cichej i spokojnej dzielnicy. Dom o powierzchni 200 mkw. położony na działce o powierzchni 600.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł75 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Dom w Turowoli przestrzeń, spokój i gotowe miejsce do życia Jeśli szukasz miejsca, które daje ciszę, prywatność i realną przestrzeń do życia ta nieruchomość spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł156 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż inwestycja deweloperska W dysie Doskonała lokalizacja: zaledwie 2,5 km do ikea lublin domy gotowe do odbioru! Prezentowany dom ma powierzchnię użytkową 156 m2 i 300 m2 działki Do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny bardzo dobrze wyposażony dom w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej. W odległości 3 km do Zalewu Zemborzyckiego. Dom położony przy ulicy z parkingiem w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł111,14 m² 7 009,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! Ostatnie wolne! promocja gratis klimatyzacja 3,5 kw! ( instalacja wraz ze sprzętem) wpłacasz 1% zaliczki A resztę dopiero przy odbiorze domu W maju 2026 rok! ( Masz czas na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł225 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

W otoczeniu starodrzewu, sadu owocowego i naturalnej zieleni znajduje się miejsce, które może pełnić funkcję całorocznego domu, drugiego domu pod miastem albo rodzinnej posiadłości do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł336,70 m² 8 613,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny, dom - Konopnica | pow. 336,7 m | 1136 m działki | basen | garaż dwustanowiskowy Szczegóły: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 410 000 zł236,25 m² 10 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom, położony przy ulicy Uzdrowiskowej w miejscowości Dąbrowica gm. Jastków, w bliskiej odległości od Lublina i ul. Nałęczowskiej oraz osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł240 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Duży dom z potencjałem | Szczebrzeszyn osiedle domów jednorodzinnych Na sprzedaż przestronny, trzykondygnacyjny dom położony w Szczebrzeszynie atrakcyjnej, rozwijającej się miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł140 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Olszanka, gmina Krzczonów, województwo lubelskie, stanowiąca ciekawą propozycję dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł351,50 m² 4 807,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom z basenem przy granicy Lublina | 351,5 m | działka 1700 m | możliwość dwóch rodzin Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom położony tuż przy granicy administracyjnej Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję składającą się z czterech nowoczesnych segmentów mieszkalnych, zlokalizowaną przy ul. Bliskiej w Lublinie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł401 m² 2 743,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Oferta na wyłączność skierowana do inwestorów / deweloperów Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem adaptacyjnym, idealna pod przebudowę na nowoczesne lokale mieszkalne, apartamenty lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 999 zł215 m² 5 348,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Okazja dom wolnostojący oddany do użytkowania deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojacego , położonego na spokojnym osiedlu. Nieruchomośc znajduje się na ponad 6 arowej działce. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł143,30 m² 8 374,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom na sprzedaż Kolechowice-Kolonia 143 m , działka 45 arów, fotowoltaika 13,16 kw, garaż 3-stanowiskowy Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 143 m położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł250 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kamienica (cztery poziomy) o pow. 250 m2 położona w centrum Włodawy, w woj. Lubelskim. Kamienica: - pow. 250 m2 Dostępne media: - prąd - woda (wodociąg miejski - gaz - kanalizacja: - co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł144,74 m² 2 625,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom (projekt w Żurawkach 5) Duża działka, świetna lokalizacja! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Łaszczowie, położona przy nowopowstającej, prestiżowej ulicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł220 m² 1 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:348 m²

Na sprzedaż dom w centrum miasta idealna lokalizacja Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 348 m , zlokalizowany w samym centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł142,10 m² 6 115,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom z garażem i pompą ciepła tylko 5 km od Lublina Szukasz komfortowego miejsca do życia w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł70 m² 1 427,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Sobieska wola pierwsza gm.Krzczonów - polecam do zakupu siedlisko położone na działce 2700 m ( 2 działki) w spokojnej wsi w ładnej okolicy blisko rzeki Giełczew. W skład siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł350 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:423 m²

Polecam naa sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w Lublinie przy ul. Bukowej. Nieruchomość idealna dla rodziny lub inwestora możliwość wydzielenia 2 niezależnych mieszkań. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł87,49 m² 9 703,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość położona jest przy ul. Skowronkowej w dzielnicy Sławin. Znajduje się na nowo projektowanym osiedlu. Segment będzie gotowy do odbioru w III kwartale 2026 roku. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł147 m² 6 802,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:253 m²

Do sprzedania dom położony w samym centrum Kazimierza Dolnego przy ul. Puławskiej - tuż po kazimierskim zamkiem, z pięknym widokiem na Wisłę. Budynek składa się z 4 kondygnacji:i 1.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij