dowolna

Domy lubelskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

360 000 zł135 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Sprzedam siedlisko z piękną działką o powierzchni 1,5 ha. Działka budowlana rpz. O szerokości 125 m ! Która po całej szerokości graniczy z lasem. Cisza, spokój. Siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rejowiecka

Krasnystaw,lubelskie

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania przedwojenny dom o konstrukcji drewnianej, parterowy z piecami kaflowymi (w tym kuchnia kaflowa), położony na dużej 15 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Morelowa

Lublin,lubelskie

1 549 000 zł220 m² 7 040,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:666 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w doskonałej lokalizacji w Lublinie. Komfortowy i przestronny dom zlokalizowany przy ulicy Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Kolczyńska

Wólka Kolczyńska,lubelskie

260 000 zł68 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość gruntowa idealna do celów wypoczynkowych w Wólce Kolczyńskiej, gmina Józefów nad Wisłą. Działka położona jest w odległości ok. 60 km od Lublina, 36 km od Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Prawiedniki,lubelskie

2 199 000 zł196 m² 11 236,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom przy lesie - Prawiedniki k. Lublina | pow. 181 m | 20 arów działki | garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 760 000 zł300 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż funkcjonujący obiekt w dzielnicy Kośminek. Nieruchomość wybudowana w 2008 roku, na działce o powierzchni 500m2. *Budynek podzielony na część usługową, część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biskupie

Lublin,lubelskie

1 700 000 zł342 m² 4 978,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 646 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom z 2016r. w Lublinie przy ul. Biskupie o pow. całkowitej 341,50m2 (z czego pow. użytkowa to ok. 224,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pojelce

Pojelce,lubelskie

900 000 zł184 m² 4 903,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 952 m²

#rezerwacja# Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom położony w miejscowości Pojelce (21-500), zaledwie 12km od Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię użytkową 176,78m2, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Pożóg

Stary Pożóg,lubelskie

1 990 000 zł275 m² 7 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Stylowy dom parterowy z 2022 roku gotowy do zamieszkania. Wysoki standard wykończeń i bliskość Puław oraz Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

797 000 zł78 m² 10 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 5 pokojowy o powierzchni 77,72 m2 w zabudowie szeregowej, segment środkowy, oddawany w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 roku. Dzielnica Konstantynów w Lublinie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bychawka Druga

Bychawka Druga,lubelskie

520 000 zł85 m² 6 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Poszukujesz spokojnego miejsca na pięknej działce w zielonej okolicy? A może poszukujesz miejsca pod Agroturystykę? Ta oferta Cię zainteresuje. Przedmiotem sprzedaży jest działka zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaski

Piaski,lubelskie

1 230 000 zł230 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, jednorodzinny na 15 arowej działce w miejscowości Piaski (lubelskie). Nieruchomość: dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - dwu lokalowy. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 180 m2. Usytuowana na działce o powierzchni ok 750 m2 w Lipniaku. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

295 000 zł26 m² 11 174,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam na sprzedaż domek letniskowy usytuowany na działce o powierzchni 1 600 m2. Działka o przeznaczeniu pod zabudowę zagrodową oznaczoną symbolem mr w miejscowości Pawłówek, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagrody Łukowieckie

Zagrody Łukowieckie,lubelskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1019 m2 zabudowana domkiem szkieletowym z 2021 roku. Znajduje się w spokojnej okolicy Kunowa ok. 200m od jeziora. Działka jest ogrodzona i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

980 000 zł137 m² 7 133,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domy parterowe z garażem dwu stanowiskowym w stanie Deweloperskim o powierzchni 137,38 m2, na działce o pow.ok 600 m2 w miejscowości Dominów cicha spokojna okolica domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Strupin Duży,lubelskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedasz działka 17ar na której zostało wybudowane w latach 50-60tych budynek mieszkalny, budynek gospodarczy, warsztat kuźnicki. Dodatkowo jest garaż z kanałem i pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Długie,lubelskie

1 270 000 zł121 m² 10 522,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowy dom parterowy z 2024 roku gotowy do zamieszkania. Nowoczesne wykończenie oraz bliskość Lublina i Turki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Lublin,lubelskie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż dom o powierzchni około 300 m położony w dzielnicy Węglin Południowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

855 000 zł146 m² 5 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi ( lewa połowa ) wybudowany i wyposażony w wysokim standardzie deweloperskim, gotowy do wykończenia. Powierzchnia 146 m2 na działce 350 m2. w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Rogóźno,lubelskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Domek letniskowy nad jeziorem Łukcze na działce o pow 800m2. Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długie

Długie,lubelskie

1 150 000 zł215 m² 5 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący 5 pokojowy - wybudowany i wyposażony w wysokim standardzie deweloperskim. Powierzchnia całkowita to 215 m2 i położona jest na działce o powierzchni 600 m2. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Prawiedniki,lubelskie

1 249 000 zł155 m² 8 058,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Parterowy dom o powierzchni użytkowej 125 m w Prawiednikach pod Lublinem. Nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnik,lubelskie

790 000 zł91 m² 8 710,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:839 m²

Do sprzedaży parterowy dom z dużą działką - idealny dla małej rodziny. Możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. Szybki termin wydania. Budynek zbudowany ok 1964 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

889 999 zł165 m² 5 402,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Okazja dom 8! - ostatni bliźniak! deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krępiec

Krępiec,lubelskie

2 199 000 zł200 m² 10 974,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesna, parterowa rezydencja blisko Lublina - zamieszkaj komfortowo w harmonii z naturą. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

1 249 000 zł110 m² 11 354,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dom drewniany z 2020 roku o powierzchni 110 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce 15 ar w miejscowości Prawiedniki, w gminie Głusk, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

1 553 436 zł175 m² 8 860,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:809 m²

Na sprzedaż dom A1 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie, w bliskiej odległości od Lublina i ul. Sławinkowskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płouszowice,lubelskie

1 350 000 zł155 m² 8 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż: dom wolnostojący Komfortowy, jednopiętrowy, energo-oszczędny dom z 2009 r. , wykonany przez niemiecką firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

2 490 000 zł227 m² 10 989 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania parterowy dom zlokalizowany w Jakubowicach Konińskich ( ok 350 metrów od szkoły podstawowej). Dom znajduje się w ostatniej linii zabudowy z niesamowitym widokiem na wąwóz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Witaniów

Witaniów,lubelskie

4 500 000 zł315 m² 14 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:65 254 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, znajdująca się w Witaniowie w gminie Łęczna, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lublin

Lublin,lubelskie

11 000 zł298 m² 36,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom piętrowy, murowany w zabudowie bliźniaczej, położony na Węglinie Południowym, os. Węglinek. Spacer 3D: dom o powierzchni całkowitej 297,96 m2 składa się z: podpiwniczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Milanów,lubelskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Ta nieruchomość znalazła właśnie nowych właścicieli. Jeśli chcecie Państwo, żebyśmy także Wam skutecznie pomogli w sprzedaży domu, działki lub mieszkania, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leonów

Leonów,lubelskie

899 000 zł81 m² 11 153,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom wolnostojący z Fotowoltaiką o powierzchni użytkowej 80,60 m w Leonów. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2009 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

1 850 000 zł342 m² 5 409,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2024 roku. Położony na działce o pow. 1070 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radawiec Duży

Radawiec Duży,lubelskie

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 106 m2 w zabudowie bliźniaczej, z rynku pierwotnego w Radawcu Dużym - Gmina Konopnica, na działce ok. 415 m2. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dominów

Dominów,lubelskie

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta na zakup domu w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy) Dominów - Lublin. Kameralne osiedle, kompleks 2 budynków "bliźniaków" na granicy Dominowa i Lublina. Domy są nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 070 000 zł129 m² 8 300,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do zakupu inwestycja składająca się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Szczegóły: poniższa oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosarzew Dolny

Kosarzew Dolny,lubelskie

1 299 000 zł521 m² 2 492,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Sprzedane - ta nieruchomość ma już nowych właścicieli. Planujesz sprzedaż mieszkania, domu lub działki? Porozmawiajmy o Twoich planach. 521 m powierzchni i hektar działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnik

Świdnik,lubelskie

1 149 000 zł190 m² 6 047,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Rezerwacja Energooszczędny dom w doskonałej lokalizacji, składający się z 5 pokoi, oddzielnej kuchni i 2 łazienek, z dużym garażem i dużym pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jastków,lubelskie

920 000 zł145 m² 6 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 5 pokoi w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m2 w standardzie deweloperskim, na działce o powierzchni 600 m2 w Jastkowie, 3 km. od granicy Lublina. Termin realizacji III.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij