dowolna

Domy lubelskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 266 ogłoszeń

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Malownicza Nieruchomość w Stefanowie - Twój Raj wśród Natury! Z radością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1,7 hektara, położonej w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł158 m² 7 911,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom, lublin, ul. Janowska, budynek: -4 pokoje + salon -158 powierzchni całkowitej (120 użytkowej) -wymurowany z gazobetonu -ocieplony styropianem -dach z blachodachówki -2009 rok -ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł678,53 m² 10 242,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:390 m²

Kamienica na sprzedaż. Na sprzedaż w pełni skomercjalizowana kamienica inwestycyjna zlokalizowana w Lublinie przy ul. Targowej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł129 m² 8 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku. Dostępne są również segmenty o innych.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł100 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:688 m²

Kraśnik: polecam do zakupu zadbany dom wolnostojący 1 piętrowy o pow. ok. 100 m położony na działce o pow. 688 m . Dom do zamieszkania w bardzo dobrym stanie. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł111,14 m² 7 009,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! Ostatnie wolne! promocja gratis klimatyzacja 3,5 kw! ( instalacja wraz ze sprzętem) wpłacasz 1% zaliczki A resztę dopiero przy odbiorze domu W maju 2026 rok! ( Masz czas na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł93,80 m² 2 931,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

! nowa, obniżona cena! Posiadamy w ofercie sprzedaży urokliwą nieruchomość składającą się z kształtnej działki o powierzchni 684m2 zabudowanej domkiem letniskowym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł156,11 m² 5 701,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Długie k. Lublina | stan deweloperski | garaż | gotowy do przekazania Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Parterowy domek rekreacyjny w malowniczej miejscowości - Twoja prywatna strefa ciszy i spokoju Załawcze 27, gm. Turobin Położenie i okolica: nieruchomość usytuowana jest w urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł146,55 m² 6 475,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom z ogrodem pod Lublinem gotowy do wykończenia w Dysie Szukasz swojego wymarzonego domu z ogrodem blisko Lublina? Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł246 m² 5 972,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:753 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Zamościu przy ul. Jana Kochanowskiego 17, w spokojnej dzielnicy Zamczysko. To idealna propozycja zarówno dla rodzin szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł318 m² 3 113,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 424 m²

Unikat: historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Polesia - Adampol Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,50 m² 8 682,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 564 m²

Dom o powierzchni użytkowej ok. 42,5 m w Wolicy Pierwszej, został gruntownie wyremontowany od konstrukcji, przez instalacje, aż po izolacje. To nie jest odświeżenie, tylko realne przygotowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł220 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu w Łapiguzie pod Zamościem. Nieruchomość położona jest na północny wschód od Zamościa, przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 505 m²

Dom - Borowina, gm. Stanin - działka 3505 m Na sprzedaż dom zlokalizowany na dużej działce w miejscowości Borowina, gmina Stanin, powiat łukowski. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 000 zł161,40 m² 6 096,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Ofertą sprzedaży jest piękny, nowoczesny segment (bliźniak) jednorodzinny. W nowo powstającym osiedlu w Prawiednikach, z widokiem na dolinę Bystrzycy. Cała inwestycja znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł167,60 m² 5 065,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 121,3 m2, położony na przestronnej działce o powierzchni 1074 m2 w spokojnej części Białej Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł110 m² 11 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej z rynku pierwotnego w Lublinie na Czechowie. Projekt charakteryzuje niebanalną, nowoczesną stylistyka oraz wykonaniem.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł180 m² 3 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Dom 180 m2 w zabudowie bliźniaczej na działce 714 m2 ( z możliwością powiększenia działki o 4000 m2) z opcją zakupu drugiej połowy jako całości w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł114,09 m² 10 079,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Biuro sprzedaży dewelopera   tel.   oferta dotyczy apartamentu O powierzchni 112,40 M2 Nr B4.2 'SŁAWINKOWSKA65' - nowoczesne osiedle 9 domów - bliźniaków (18.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł70 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż urokliwy, drewniany dom wolnostojący o powierzchni 70 m , zlokalizowany w województwie lubelskim powiecie bialskim w spokojnej miejscowości Sławatycze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:851 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Budynek z 1962 roku oraz lokal usługowy z 1991 r. na działce o pow. 851m2 w Lublinie, ul. Wertera. Połówka.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł205 m² 4 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Do sprzedania komfortowy dom w Białej Podlaskiej blisko centrum świetna lokalizacja! - z poddaszem użytkowym, w pełni podpiwniczony - pełne uzbrojenie woda miejska, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł141,52 m² 6 253,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu przy ul. Pszennej. To miejsce łączy wygodę życia w podmiejskiej miejscowości z szybkim dostępem do miasta. Sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł165,50 m² 5 981,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym, położona w ścisłym centrum Lubartowa przy ul. Legionów 35, na ulicy równoległej do głównej arterii miasta. Takie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł77,72 m² 6 248,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 77,72 m2. Działka o pow. 140 m2. Dwa miejsca postojowe w cenie! Nowa inwestycja - funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 144 000 zł153 m² 7 477,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Zalety Do odbioru. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Starannie wybudowany. Droga wewnętrzna z kostki. Gniazdo - siła do ładowania auta elektrycznego Zrobione gładzie Strych użytkowy lokalizacja Górny.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Parchatka, gmina Kazimierz Dolny, powiat puławski Dom mieszkalny o powierzchni użytkowej około 65 mkw. Oddany do użytku w latach.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł157 m² 8 152,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom z bala o powierzchni użytkowej 157 m2 , położony na dużej działce 3470 m2 w miejscowości Boduszyn , w gminie Niemce - zaledwie 2,5 km od obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł178 m² 7 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:178 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu - ul. Gorczańska, lublin Cena: 1 299 000 zł Powierzchnia: ok. 180 m Dodatkowo: piwnica ok. 60 m z dużym garażem, rowerownią i pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł157,63 m² 2 378,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów gaz, kanalizacja, prąd I woda na działce Projekt indywidualny do wglądu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 000 zł87,08 m² 8 922,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji inwestycji hygge house 2! Dom wewnętrzny w zabudowie szeregowej z działką o powierzchni 210 m2 Lokalizacja aleja warszawska lublin.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł220 m² 6 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom 7-pokojowy w Radawcu Dużym, konopnica, 15 km od Lublina! podstawowe informacje: powierzchnia użytkowa domu: 190 m Powierzchnia działki: 2 000 m (20 arów) Typ.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł121 m² 2 396,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Radzięcin, w spokojnej i zielonej okolicy. Działka o powierzchni 1030 m znajduje się na wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł155,20 m² 6 179,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 167,35 m2 (po podłodze) 155,20 m2 (bez skosów) 131,44 m2 (pow. użytkowa). Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy, ciepły i ekonomiczny w użytkowaniu dom, przygotowany do zamieszkania dla dwóch rodzin. Szybka komunikacja do miasta. Odległość od granic Lublina ok 14km. - budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł138 m² 5 724,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Nowoczesny dom (138m + 100m poddasze) - turowola kolonia - okazja! Na sprzedaż oferujemy solidnie wybudowany dom wolnostojący w urokliwej i spokojnej miejscowości Turowola-Kolonia (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch segmentów Premium w zabudowie czworaczej, każdy o powierzchni 53 m oraz 63 m , w stanie deweloperskim. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł18,70 m² 10 106,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Duża działka letniskowa Z domkiem, tylko 8 minut spacerem do plaży! Letniskowy domek kontenerowy , o powierzchni ok. 18,7 m2 usytuowany na zadbanej działce, o powierzchni 1488 m2. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 330 000 zł330 m² 10 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Nowoczesny, solidnie wybudowany dom wolnostojący w stanie deweloperskim, zaprojektowany z myślą o komforcie życia rodziny. Architektura łączy klasyczną elegancję z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł145 m² 6 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Okazja! bez podatku pcc! bez prowizji! domy gotowe do wykończenia! oddane do użytkowania! Prezentacje domów odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 19:00 - deweloper - kalinówka - Domy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij