dowolna

Działki lubelskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Księżycowa

Smugi,lubelskie

349 001 zł3 000 m² 116,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, szeroka działka budowlano-rolna (zabudowa jednorodzinna mn i zagrodowa mr z dopuszczeniem usług) o pow. 3 000 mkw przy ul. Księżycowej na Smugach k. Jakubowic, zaledwie 6 kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

525 000 zł1 976 m² 265,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż Działka 273/24 Jakubowice Konińskie Powierzchnia: 1976 m2 1601 m2 działki leży w obszarze mr zabudowa zagrodowa z możliwością jednorodzinnej Na działce można postawić jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nasutów

Nasutów,lubelskie

200 000 zł1 250 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Nasutowie. Działka o powierzchni 1250m2., Częściowo uzbrojona - prąd na działce, woda w drodze z zezwoleniem na przyłączenie. Dla działki wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Lublin,lubelskie

1 894 200 zł6 314 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * 1. Oferujemy do sprzedaży teren podzielony na 3 mniejsze działki oraz działkę pod drogę wewnętrzną, oznaczony w planie zagospodarowania mpzp jako ag, tj. teren aktywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Puławy

Puławy,lubelskie

287 000 zł5 544 m² 51,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej w Puławach - doskonała okazja dla inwestorów! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przepięknej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Gaj

Stary Gaj,lubelskie

90 000 zł2 146 m² 41,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjna działkę budowlaną, usytuowaną w cichej i malowniczo położonej miejscowości Stary Gaj, w gminie Wojciechów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Wytyczno

Wytyczno,lubelskie

195 000 zł200 m² 975 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ciekawa oferta dostępna tylko w biurze Royal Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy kompleks 3 domków letniskowych na 40-sto arowej działce z własnym oczkiem wodnym i wieloma innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rudka Kozłowiecka

Rudka Kozłowiecka,lubelskie

258 000 zł1 800 m² 143,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość budowlaną, położoną w miejscowości Rudka Kozłowiecka, w gminie Niemce. Działka o prostokątnym kształcie ulokowana jest w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Pogodna

Garbów,lubelskie

160 000 zł1 100 m² 145,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu interesującą działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną oraz o potencjale usługowym , mieszczącą się na ul. Pogodnej w miejscowości Garbów, gm. Garbów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

355 000 zł1 648 m² 215,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

#Rezerwacja# Na sprzedaż działka budowlana z możliwością prowadzenia usług nieuciążliwych. Działka o powierzchni 1648m2 o wymiarach 20 m x 82m. Oferuję unikatową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wytyczno

Wytyczno,lubelskie

168 000 zł2 487 m² 67,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Wytyczno w sąsiedztwie jednego z największych na Polesiu zbiorników wodnych Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Nasutów

Nasutów,lubelskie

260 000 zł5 021 m² 51,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowo-rolna o oznaczeniu mr/r, w miejscowości Nasutów, gm. Niemce o powierzchni 5021 metrów. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Pawlin

Pawlin,lubelskie

219 000 zł3 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działki, zlokalizowane w miejscowości Pawlin (gmina Konopnica ). Działki o pow. 3000m2, położone w pierwszej linii zabudowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Plater

Janowiec,lubelskie

249 000 zł3 300 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana (jedna z dwóch do wyboru) o pow. 33 ary przy nowym osiedlu w Janowcu przy ul. Emilii Plater. Woda i prąd na działce, możliwość postawienia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Minkowice

Minkowice,lubelskie

230 000 zł1 460 m² 157,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej, usytuowanej w malowniczo położonej miejscowości Minkowice, w gminie Mełgiew. Prostokątny grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poligonowa

Lublin,lubelskie

1 600 000 zł3 409 m² 469,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach 48 x 71 metrów. Prąd oraz woda na działce, reszta mediów w pasie drogowym. Mpzp - Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej mn10. Planowana droga asfaltowa widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osmolice Pierwsze

Osmolice Pierwsze,lubelskie

196 000 zł1 700 m² 115,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w cichej i spokojnej miejscowości Osmolice Pierwsze gm. Strzyżewice. Działki w drugiej linii zabudowy z malowniczym widokiem na pola oraz las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Turka

Turka,lubelskie

500 000 zł5 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****atrakcyjna działka w Turce*** Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Gminie Wólka, turka. Działka o doskonałym położeniu w cichej, spokojnej lokalizacji. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Motycz-Józefin

Motycz-Józefin,lubelskie

349 600 zł3 500 m² 99,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz Józefin w gminie Konopnica. Działka nr 488/1 w pierwszej linii zabudowy o pow. 3500 m2 o wymiarach: szer. ok.56m;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Minkowice

Minkowice,lubelskie

70 000 zł1 680 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej (aktualnie bez prawa do zabudowy, plany ogólne mogą to zmienić), usytuowanej w malowniczo położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piłsudskiego

Niedrzwica Kościelna,lubelskie

159 000 zł1 900 m² 83,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1900m , zlokalizowanej w spokojnej miejscowości Niedrzwica Kościelna, w gminie Niedrzwica Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Nowodwór-Piaski

Nowodwór-Piaski,lubelskie

949 000 zł90 455 m² 10,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży unikalnej nieruchomości gruntowej o powierzchni całkowitej 9,04 ha , położonej w malowniczej miejscowości Nowodwór Piaski, w gminie Lubartów ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Grodzickiego

Lublin,lubelskie

250 000 zł659 m² 379,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki oznaczonej o numerze ewidencyjnym 83, obręb 38 - Trześniów w Lublinie. Położonej w miejscowości Lublin (ponikwoda), w województwie lubelskim przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lublin

Lublin,lubelskie

850 000 zł3 358 m² 253,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 3358 m2 położona w dzielnicy Węglin. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zdrapy

Zdrapy,lubelskie

145 000 zł1 800 m² 80,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i spokojnej miejscowości Zdrapy k/bychawy. Działka w pierwszej linii zabudowy z dojazdem drogą asfaltową w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Glinnik

Glinnik,lubelskie

399 000 zł24 584 m² 16,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja bez prowizji! cena do negocjacji! propozycje cenowe proszę wysyłać na email lub sms. Obejrzeć nieruchomość można codziennie od 9-20. Na sprzedaż siedlisko usytuowane na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuszów

Tuszów,lubelskie

215 000 zł2 094 m² 102,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży interesującej działki budowlanej , zlokalizowanej w spokojnej miejscowości Tuszów, w gminie Jabłonna. Działka o powierzchni 2 094.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Skierbieszów

Skierbieszów,lubelskie

10 000 zł1 600 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,16 ha, położona w miejscowości Skierbieszów, gmina Skierbieszów, w województwie lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Swoboda

Swoboda,lubelskie

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeśli poszukujesz miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu to miejsce z pewnością Cię zainteresuje. Działka o pow. 2000m2 zlokalizowana w miejscowości Swoboda (gmina Niemce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Ofertę sprzedaży stanowią dwie działki budowlane w II i III linii zabudowy znajdujące się w gminie Niemce w miejscowości Majdan Krasieniński, które powstaną w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Abramowicka

Lublin,lubelskie

299 000 zł825 m² 362,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej położonej w granicach administracyjnych Lublina. To doskonałe miejsce dla poszukujących przestronnej i atrakcyjnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Czechowska

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł482 m² 2 489,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę pod zabudowę wielorodzinną w centrum miasta. Działka uzbrojona (wszystkie media), częściowo ogrodzona, lekko nachylona. Działka zabudowana domem trzykondygnacyjnym do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Starościn

Starościn,lubelskie

1 188 000 zł8 800 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna, podzielona na 6 działek budowlanych w pierwszej, drugiej i trzeciej linii zabudowy z wytyczoną drogą dojazdową do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

560 000 zł1 000 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Znakomita działka budowlana na granicy Lublina i Jakubowic Konińskich. Doskonałe parametry - powierzchnia 1000m2, szerokość 35m. W szystkie media oprócz kanalizacji. W obrębie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Snopków

Snopków,lubelskie

339 000 zł1 800 m² 188,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z radością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Snopków, gmina Jastków. To doskonała okazja do zrealizowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Prawiedniki-Kolonia

Prawiedniki-Kolonia,lubelskie

174 900 zł900 m² 194,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Prawiedniki Kolonia, w gminie Głusk. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 900 mkw, oraz szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Szeroka

Świdnik,lubelskie

219 000 zł343 m² 638,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej , zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta Świdnik. Oferowany grunt o powierzchni 343 mkw ulokowany jest w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Wierzchowiska Górne

Wierzchowiska Górne,lubelskie

280 000 zł3 000 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 30 ar z domem i budynkami gospodarczymi w Wierzcowiska Gorne 25, gmina Belzyce, 5 km od miasteczka Belzyce i 25 km od Lublina. Położona.