dowolna

Działki lubelskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 175 ogłoszeń

30 000 zł2 714 m² 11,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest 5 działek rolnych łąk, położonych w miejscowości Łysołaje oraz Łysołaje Kolonia, w spokojnej, zielonej okolicy o typowo rolniczym i rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł300 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plac do wynajęcia, powierzchnia około 300m2 , Lublin, okolice Spółdzielczości Pracy Plac utwardzony, pierwsza linia zabudowy, na działce prąd oraz woda, teren ogrodzony, brama wjazdowa na działkę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga- okazja! Pięknie położona, duża działka budowlano - rolna w Chmielu. Powierzchnia 2850m2 szerokości 28m. Pzeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzeni- pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz w gminie Konopnica, powiat lubelski, województwo lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Twój dom marzeń w Jakubowicach Konińskich Gmina Niemce | Powiat lubelski |mpzp: mn zabudowa jednorodzinna Miejsce, w którym możesz naprawdę odetchnąć Marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

296 400 zł1 347 m² 220,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1347 m , położona w miejscowości Wilczopole (woj. lubelskie, gmina Głusk), numer ewidencyjny 103/53. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 675 m² 95,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na obrzeżach Nałęczowa o powierzchni około 1700 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 13,00 m szerokość x 129,00.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 500 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż cztery sąsiadujące ze sobą działki położone w miejscowości Mokre, gm. Zamość, w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Zamość. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł8 984 m² 300,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kolonia Świdnik Mały - ul. Lotnicza, dwie działki usługowe o łącznej powierzchni 8984 m2 w Strefie Aktywności Gospodarczej. Wymiary ok. 24 m x 374 m, media w pasie drogi (wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 000 m² 799 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana ul. Dożynkowa/konwaliowa, lublin Wyjątkowa okazja! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w prestiżowej lokalizacji na rogu ulic Dożynkowej i Konwaliowej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 573 m² 209,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3573 m , położona przy ul. Łuszczewskiej , zaledwie 300 m od ul. Turystycznej. Najważniejsze informacje: teren nieogrodzony , płaski ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2958 m Klonownica-Plac (21-500) media, wz, możliwość podziału Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2958 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł5 320 m² 375,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 5320 m - ścisłe centrum Chełma, ul. Partyzantów. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5320 m , zlokalizowana w centrum Chełma, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł71 400 m² 2,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 7,14 ha ziemi rolnej Nowa, niższa cena! 27 700 zł za 1 ha Ziemia znajduje się w miejscowości Nietiahy, gmina Dębowa Kłoda, powiat parczewski, woj. lubelskie Na sprzedaż są trzy.

Szczegóły ogłoszenia

3 440 000 zł34 724 m² 99,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z mpzp oznaczona symbolem U-P o powierzchni 34 724,00 m , położona w Nowym Sławacinku przy bardzo ruchliwej drodze krajowej dk2. Możliwość wydzielenia mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Grabanów Kolonia Oferujemy do sprzedaży 18 atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Grabanów Kolonia, z dostępem do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł35 900 m² 153,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Pólku, w gminie Niemce. Na całą oferowaną nieruchomość składają się trzy działki o nr ewidencyjnych 92, 93 i 94,.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł930 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny/komercję (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 930 m2 - Lublin, zadębie. Pierwsza linia zabudowy! Szerokość frontu działki:.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miłocin - malowniczo położona działka 30ar z warunkami zabudowy - została już tylko jedna Z dwóch działek! - Działka z dobrym dojazdem do Lublina, usytuowana w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 200 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w odległości 15 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Dojazd ulicą asfaltową. W najbliższym otoczeniu wyłącznie nowe domy i sporo gruntów rolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 001 m² 37,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Spokojna, urokliwa przestrzeń pod wymarzony dom jednorodzinny! Latyczyn, gmina Radecznica Położenie i okolica: działka położona w Latyczynie to miejsce, gdzie życie toczy się spokojniej,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 590 m² 284,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu to miejsce z pewnością Cię zainteresuje. Działka o pow. 1590m2 zlokalizowana w Głusku. Dostępne 3 działki o pow.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 800 m² 44,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 38 arów, położona w malowniczej miejscowości Uciekajka, w otoczeniu jezior i lasów - idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 474 m² 74,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa w miejscowości Kamień przy ul.Malinowej. Miejscowość położona w odległości 5km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 900 m² 91,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową zlokalizowana na Pokrówce przy ulicy Łanowej o powierzchni 29 arów. Płaska, częściowo ogrodzona siatką, porośnięta trawą. Na działce w jej tylnej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 197 m² 75,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, bez ferm drobiu i innych uciążliwych obiektów? Jeśli tak, to mamy ofertę idealną dla Ciebie. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka inwestycyjna Opole Lubelskie, ul. Dolna / Kaliszańska, powiat opolski, woj. lubelskie Powierzchnia: 2 330 m Pełne uzbrojenie Narożna mpzp tereny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 354 m² 146,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1354 m2 zlokalizowaną w Piotrawinie II, gm. Jastkowie, ok. 10 km od granic Lublina. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: ok. 26.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

m. Pliszczyn - polecam do zakupu działkę o pow. 3000 m . Działka do wydzielenia, istnieje możliwość wydzielenia większej powierzchni do np. 5000 m . Działka zlokalizowana bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w spokojnej okolicy, w miejscowości Piotrkówek. Idealna pod mały domek na uboczu. Działka: działka o powierzchni 31 arów. Wymiary to 18 metrów szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 908 m2, o szerokości 26 m2 , w miejscowości Niedrzwica Kościelna, gmina Niedrzwica Duża , przy ul Ułańskiej 27. Działka o nr 1036/11 przy drodze asfaltowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 284 m² 109,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z rozpoczętą budową w malowniczej miejscowości na Roztoczu. Samsonówka , gm. Józefów Położenie i okolica: cicha, spokojna miejscowość na Roztoczu otoczona rozległymi.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł919 m² 391,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa znajdująca się przy ul. Gołębiej w Lublinie. Nieruchomość zgodnie z mpzp to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o maksymalnej wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 988 m² 16,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży duża działka o powierzchni 3899 m . Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej w miejscowości Zabytów, gmina Skierbieszów, powiat zamojski,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna wieś Składów, gm. Baranów, powiat puławski Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Składów w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 540 m² 116,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni około 1540m2 - Jabłonna Działka o szerokości około 21,5m , oznaczona symbolem mr, mr - Teren zabudowy zagrodowej. 1/ Obowiązuje utrzymanie tradycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

146 200 zł8 600 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 8600m2 położona w miejscowości Ludwin. Na prezentowanym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 202 m² 55,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziaka w centrum malowniczej i spokojnej miejscowości. W pobliżu sklepy, przystanek autobusowy, szkoła. W okól liczne lasy, tereny zielone, rozlewiska rzeczne. Do rzeki Wieprz ok 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł10 100 m² 49,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1,01 ha i wymiarach 36 x 280 m. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze międzynarodowej S12.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 360 m² 190,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1360 m z pełnymi mediami | Tomaszowice Kolonia | 10 km od Lublina Szukasz działki pod dom w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Ta oferta łączy wszystkie atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł25 642 m² 3,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne: do sprzedania pięć działek rolnych o nr: 286, 2029, 2075, 2619 i 2656 w miejscowości Godziszów I o łącznej powierzchni 2,5642 ha Oferta wysłana z systemu.