dowolna

Działki lubelskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 177 ogłoszeń

1 250 000 zł4 286 m² 291,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana Obręb: wola Sławińska 0074, arkusz: 12, działka nr: 385/1. Działka pod zabudowę jednorodzinną i usługową - opis w miejscowym planie: M6 (warunki zabudowy to.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 747 m² 62,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

17- arowa działka budowlana w podmiejskiej miejscowości Rogale, gm. Księżpol Położenie i okolica: -działka dogodnie położona bezpośrednio przy powiatowej drodze o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

639 600 zł1 194 m² 535,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1194 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina - przy ul. Skowronkowej na Sławinku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł11 318 m² 5,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tereny rolne i leśne o pow. 1,13 ha Lipiny Dolne, gm. Potok Górny Lipiny Dolne - wieś położna na Płaskowyżu Tarnogrodzkim, nad rzeką Borowiną. Najbliższe miasta w odległości: 22 km.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł9 944 m² 98,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - grabniak | kraina jezior I lasów Szukasz miejsca z dużym potencjałem inwestycyjnym, które przyciąga turystów przez cały sezon? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę siedliskową o pow. 5069 m w miejscowości Kolonia Rzeczyca gm. Kazimierz Dolny. Przeznaczenie: teren posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego który.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1498 m , położona w I linii zabudowy, w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie terenów leśnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 411 m² 56,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjna, budowlana działka w spokojnej okolicy, obrzeża miasta Rejowiec Fabryczny (nr. 199/5) zlokalizowana przy ul. Wiejskiej, w miejscowości Rejowiec.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł19 930 m² 32,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna dla inwestora, który poszukuje gruntów w pobliżu Portu Przeładunkowego w Małaszewiczach. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne 3 działki mieszkaniowo-usługowe, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł993 m² 161,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana działka o pow. 993 m2. Powiat : Lubartowski. Gmina : Kamionka. Miejscowość : Kamionka. Media : woda, prąd, kanalizacja Wymiary działki : szerokość 18 m, długość 56.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł3 682 m² 47,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 36,82 ara (nr ewid. 238/2), położoną w miejscowości Suszno, w gminie Włodawa, powiat włodawski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł955 m² 82,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wz - 9,55 ar, krasnystaw, ul. Jabłonkowa (nr 199/20) Cena: 79 000 do negocjacji Szukasz miejsca pod budowę domu, które łączy spokój natury z bliskością miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 361 m² 216,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1361 m2, położona na pograniczu miejscowości Snopków i Marysin (gm. Jastków), przed obwodnicą Lublina. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ul.JANOWICKA, Miasto Zamość Nieruchomość położona w spokojnym, cichym miejscu przy nieprzelotowej ulicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Niedaleko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 393 m² 64,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3393 mkw pod budowę wymarzonego domu na przedmieściach Biłgoraja Kolonia Sól, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: korzystne położenie zapewniające komfort mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 721 m² 348,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej lokalizacji - ponad 17ar - Świdnik, działka budowlana z dopuszczeniem zarówno zabudowy jednorodzinnej jak i usług nieuciążliwych. Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł853 m² 298,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 8,5 ara blisko Starówki, w cichej okolicy Zamość Marzysz o domu w idealnej lokalizacji? Sprzedam działkę budowlaną 8,5 ara w Zamościu zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł1 800 m² 421,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1801 m z pozwoleniem na budowę - Jakubowice Konińskie, ul. Świerkowa Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1801 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 391 m² 105,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka częściowo uzbrojona, o kształcie regularnego prostokąta, położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Malowniczo usytuowana z pięknym widokiem w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 m , uzbrojona w prąd, położona na nowoczesnym osiedlu w Rakowiskach pod Białą Podlaską. To miejsce wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 680 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod dom lub bliźniaka! gm. Konopnica - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1680m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Uregulowany stan prawny umożliwiający.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000 m (10 ar) Cena: 250000 zł do negocjacji Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 178 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wólka Krasienińska, powiat lubartowski, gmina Kamionka. Świetna lokalizacja, w pobliżu dużo terenów zielonych, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cała działka o powierzchni ok. 57 ar Powierzchnia budowlana około 15 ar, powierzchnia rolna ok. 42 ar Miejsce to obrzeża miasta powiatowego Lubartów Wszystkie media przy drodze asfaltowej lub na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Aktualizacja 13.05.2026 - UMOWA REZERWACYJNA DO 30.05.2026 Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Łuszczów Pierwszy gm. Wólka -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 800 m² 53,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 2800 m2 w miejscowości Wojciechów. Realnie do zabudowania nadaje się około 13 arów, ponieważ 15 arów stanowi długi i wąski odcinek, który można.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 852 m² 215,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka położona przy ul. Piaseckiej w Krępcu, gm. Mełgiew. Działka o powierzchni 1852m2 z przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 60 arów położona w miejscowości Stary Gaj w gminie Wojciechów, ok. 25 km od Lublina, w spokojnej i zielonej okolicy wśród terenów.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka jak najbardziej przeznaczona dla rodziny na wymarzony dom z ogrodem, lasem, lub dla inwestora. Bliskość terenów zielonych sprawia, że miejsce to jest niezwykle urokliwe, gdzie w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł15 609 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: hucisko, gm. Krasnobród, powiat zamojski, woj. lubelskie dodatkowe informacje: prąd: do 100m Kształt działki: prostokąt Szerokość działki: 16 Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: brak Typ.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 289 m² 27,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-budowalna 2 289 m2 - wereszcze duże, gmina rejowiec Idealna pod dom, działalność usługową lub inwestycję - tylko 7 km od Chełma Na sprzedaż działka nr 140/3 o powierzchni 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 800 m² 553,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lublin, turystyczna, 28 ar, ag, inwestycyjna, przemysłowa Działka: - 1 linia zabudowy - 2700m2 - wymiary 82/41m Lokalizacja: - lublin - bezpośrednio przy ul. Turystycznej Media: - gaz - prąd - kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

84 900 zł400 m² 212,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka letniskowa o powierzchni 400 m2, położona na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. Graniczy z Poleskim Parkiem Narodowym. Niedalekie sąsiedztwo jeziora Zagłębocze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł29 915 m² 103,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okazja bez prowizji! Jedynie 7 minut do centrum lublina Na sprzedaż działka inwestycyjna pod osiedle domków! Istnieje możliwość podziału na 14 działek budowlanych i odprzedaż po 250zł/m2 lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 900 m² 842,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny! Działka o pow. 1900m2 ( wymiary ok. :33 x 52,5m) położona bezpośrednio przy ul.Nałęczowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł6 906 m² 49,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: trzy działki rolne w sercu natury - Łąkoć, gm. Kurów, pow. puławski, woj. lubelskie Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta, gdzie natura gra pierwsze skrzypce? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł2 990 m² 207,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 2990m2. Położona w miejscowości Polanówka, gmina Strzyżewice - 1,5km od granic Lublina! Działka w kształcie trapezu ok. 45m x 125m zwęża.

Szczegóły ogłoszenia

2 465 000 zł14 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka, lublin, 1,45ha, ul. Turystyczna, teren agc Nieruchomość składa się z trzech działek położonych obok siebie. Działka 1: - 1 linia zabudowy - powierzchnia 5440 m2 Wymiary: - szerokość:.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł4 200 m² 52,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę mieszkaniowo - usługową w atrakcyjnej lokalizacji w regionie Roztocza Wywłoczka, gm. Zwierzyniec Położenie i okolica: nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 801 m² 52,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1801 m , położona w miejscowości Pniówno, gmina Wierzbica. To świetna propozycja dla osób szukających spokojnej lokalizacji pod budowę domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 640 m² 121,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki o powierzchni 1640m2 w miejscowości Tuszów w gminie Jabłonna zlokalizowana przy drodze wewnętrznej. Działki są w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij