dowolna

Działki lubelskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 178 ogłoszeń

200 000 zł3 668 m² 54,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużej, dobrze położonej działki budowlanej w Chełmie ta oferta może Cię zainteresować. Działka o powierzchni 3668 m znajduje się przy ul. Malowane.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł19 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. ok 19000 m2, położona przy ul. Nadleśnej w Świdnickiej Strefie Aktywności Gospodarczej Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 076 m² 184,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękne dwie działki każda o powierzchni 1076m2 zlokalizowane w miejscowości Krężnica Jara, gm. Niedrzwica Duża. Oferowane nieruchomości znajdują się w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 889 m² 55,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna, kształtna działka budowlana w Uściążu! Tylko 6,5 km od centrum Kazimierza Dolnego , w malowniczej otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia 3889m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka tuż pod Kazimierzem Dolnym! Położona w spokojnej okolicy w powiecie opolskim. Doskonała lokalizacja - malownicze tereny, cisza i spokój z jednoczesnym zachowaniem dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 408 m² 198,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

14-arowa działka budowlana na kameralnym, urokliwym osiedlu ul. Partyzantów, m. Biłgoraj Położenie i okolica : nowe osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane w cichej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 200 m² 55,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa w Piotrkówku, gm. Krzczonów. O nieruchomości: miejscowość położona w odległości 20km.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł1 752 m² 220,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: ul. Polna, biłgoraj, : w kilku słowach: trzy działki o łącznej powierzchni 0,6965 ha położone na obszarze wyznaczonym pod budownictwo wielorodzinne. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę budowlaną w Międzyrzecu Podlaskim Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działek o łącznej powierzchni 2,74 ha (nr ewidencyjne: 424/1, 424/2, 424/3,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 274 m² 119,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana ok. 33 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Bezpośredni dostęp do szosy Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową, inwestycyjną w Puławach przy ul. Piaskowej Nieruchomość oznaczona numerem ewidencyjnym 361/67, o powierzchni 0,0659 ha Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł4 600 m² 358,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 46 ar w Zemborzycach Kościelnych z wydanymi warunkami pod budowę zespołu sześciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych Na sprzedaż działka 46 ar w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 412 m² 109,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję działkę o powierzchni 2412 m (nr ewidencyjny 665/6), położoną w Aleksandrowie, gminie Łuków, powiecie łukowskim, bezpośrednio przy drodze asfaltowej łączącej Łuków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlano-rolna w Woli Przybysławskiej blisko Lublina i trasy S17 Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,18 ha, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł12 434 m² 100,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 12 434 m (1,2434 ha) położona w miejscowości Woskrzenice Duże, bezpośrednio przy drodze krajowej E30, stanowiącej ważny szlak.

Szczegóły ogłoszenia

991 800 zł3 306 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki budowlane położone w miejscowości Lipniak na terenie gminy Konopnica, o łącznej powierzchni 3306 m2. Nieruchomość skład się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 927 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 30 ar w miejscowości Jarczówek w gminie Stanin. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kiełczewice Maryjskie - piękna działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne położona w niezwykle malowniczej lokalizacji Działka: - kwadrat o wymiarach około 25 x 25 m - Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - malownicza działka budowlana W sercu roztocza Warunki zabudowy | Otoczenie lasu | Blisko atrakcji turystycznych Marzysz o domu w spokojnym, zielonym zakątku Roztocza? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 840 m² 29,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 6840m2, położona w Opolu Lubelskim, w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza. Identyfikator działki: 061205_4.0003.646 Cena: 199.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł17 000 m² 235,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej strategicznych części Zamościa bezpośrednio przy głównej drodze, naprzeciwko zoo oraz zaledwie 5 minut od zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł33 555 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt inwestycyjny, niezabudowany o powierzchni 33555m2 w miejscowości Łukowisko gm. Międzyrzec Podlaski powiat bialski. Nieruchomość usytuowana dosłownie przy samym węźle.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł6 807 m² 20,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość składająca się z dwóch działek budowlano-rolnych o łącznej powierzchni 6807m2 i wymiarach 29 x 234m. Działki są płaskie, częściowo porośnięte.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka 16,5 ar (1650 m ) bezpośredni dostęp do drogi publicznej Na sprzedaż działka o powierzchni 16,5ar), położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działki położone w miejscowości Żabia Wola, niedaleko Lublina (10 km od ulicy Żeglarskiej) z szybkim dojazdem. Na oferowaną nieruchomość składają się 2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanym pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 21 arów, położona w bardzo malowniczej i spokojnej miejscowości Budki,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 983 m² 8,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 5983 mkw, położona w bardzo urokliwym miejscu przy trasie Nałęczów - Kazimierz Dolny. Jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o powierzchni 3000 m2 dla której w drugim kwartale 2026 zostanie zatwierdzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działka zostanie ujęta jako zabudowa mn -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w Opolu Lubelskim przy ulicy Dolnej. Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 0,1396 ha (1396 m ), położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 323 m² 41,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

13-arowa działka inwestycyjna na obrzeżach miasta Biłgoraj, ul. Batorego Położenie i okolica: działka zlokalizowana przy drodze gminnej , tuż przy granicy miasta, bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 1500 m , wydzielana z większego areału o łącznej powierzchni 1,46 ha (nr działki 102/3) użytków rolnych, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł642 m² 2,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do najmu teren utwardzony o powierzchni około 642 m2 położony w Lublinie na działce nr 41 obr. Lublin Tatary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ul. Weteranów- noskowskiego, os.Św.Piątka, Zamość, woj.lubelskie Obok do sprzedaży przeznaczone są jeszcze działki o pow. 1033 mkw oraz działki o pow. 995, 660, 722 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Białej Podlaskiej, położona przy ulicy Brzóski. Całość składa się z dwóch działek: 1162/1 o powierzchni 4260 metrów kwadratowych oraz 1162/2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł7 742 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

77 arów pod zabudowę jednorodzinną - 8 działek budowlanych! Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną , położoną w Niedrzwicy Dużej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Grabanów Kolonia Oferujemy do sprzedaży 18 atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Grabanów Kolonia, z dostępem do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 475 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w mpzp- mr Działki o powierzchni 2475 m2, blisko Lublina- tuszów. Szybki dojazd do Lublina- 23 km do ścisłego centrum. Wymiar z geoportalu: około 33m x 74m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 592 m² 160,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 56 arowa działka ulica Folwarczna boczna Al. Kraśnickiej w Lublinie. Działka o powierzchni 5592 m2, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług komercyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 296 m² 317,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna około 63 ary na obrzeżach miasta wojewódzkiego Lublin Media w pobliżu prąd, gaz, kanalizacja, woda Obręb Zadębie 7 km do centrum Lublina Wjazd na obwodnice Lublina 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 700 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin* Do sprzedaży działka położona w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Siedliska Pierwsze, w gminie Fajsławice. Pierwsza linia zabudowy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 070 m² 59,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka rolna bardzo pożądanej lokalizacji, jaką jest Konopnica. Wskazana nieruchomość ma dwa dojazdy, od strony domów jednorodzinnych oraz drugi wjazd od strony drogi serwisowej. Działka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij