dowolna

Działki lubelskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 178 ogłoszeń

265 000 zł371 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Lublinie. Lokalizacja: dzielnica Dziesiąta, lublin Szczegóły nieruchomości: działka o powierzchni 371,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

368 150 zł995 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ul. Weteranów- noskowskiego, os.Św.Piątka, Zamość, woj.lubelskie Działka budowlana położona w wyśmienitym miejscu na prestiżowym osiedlu w sąsiedztwie atrakcyjnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł24 700 m² 1,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do wynajęcia teren czesiowo utwardzony o pow. 24 700 m2 oraz tor o pow. 320 mb położony w Lublinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 500 zł8 300 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna - przemysłowa W doskonałej lokalizacji - przy starej trasie na Warszawę, nieopodal miasta oraz węzła drogi ekspresowej S17 i obwodnicy S19. Położenie: przy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 582 m² 281,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność w biurze nieruchomości Lokum. Działka o powierzchni 1582mkw wśród nowej zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Kalinówka przy ul. Rumiankowej. Idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2000 m2 w terenie intensywnej zabudowy jednorodzinnej w m. Bronowice gm. Puławy pow. puławskiego woj. lubelskie. Działka -powierzchnia 2000 m2 -kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Sławacinek Stary, gm. Biała Podlaska Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 900 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 255 m² 64,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 2255 m2 położona w Pałecznicy, gm. Niedźwiada. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem mr- tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

968 000 zł1 760 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w znakomitej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Wymiary 22 x 80. Media: energia elektryczna, gaz, woda. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

423 750 zł1 594 m² 265,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1594m2 z przeznaczeniem na zabudowę zagrodową, nr. działki 161/10. Działka jest położona w miejscowości Rudnik w niedużej odległości od ikea.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 764 m² 198,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna i szeroka działka o powierzchni 1764 m2, położona w miejscowości Jastków. Wymiary w przybliżeniu: 46,00 m szerokość x 38,00 m długość. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wszystkie dane główne w ofercie dotyczą działki ok. 2000 m2 w miejscowości Gołąb gmina Michów 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona. Działka z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 000 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Zemborzyce Podleśne ( gmina Konopnica), ul. Kukułcza. Działka o pow. 3000 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 634 m² 45,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o dużym potencjale inwestycyjnym i idealnych warunkach pod budowę domu jednorodzinnego położona w spokojnej miejscowości Witoldów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł900 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, rogóźno, 9 ar, media, jezioro Rogóźno Działka: - 2 linia zabudowy - 900 m2 (w tym 100 metrów własnej drogi dojazdowej) - wymiary 34m szerokości x 23m głębokości - wiele drzew.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę rolno-budowlaną znajdującą się w miejscowości Palikije Pierwsze, w gminie Wojciechów, ok. 12 km od Lublina. Nieruchomość położona jest na malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka o ogólnej powierzchni 1,4 ha zlokalizowana bezpośrednio przy drodze gminnej, działka z możliwością podziału na dwie działki, jedna o szerokości 29 m leżąca.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 302 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - położone na obszarze objętym mpzp. Znajdują się w miejscowości Wilczyn - 7.5 km od Białej Podlaskiej. Działki nie są.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży działkę z aktualnymi warunkami zabudowy w miejscowości Motycz, gmina Konopnica. Możliwość budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 530 m² 133,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka, motycz, 25 ar, zabudowa jednorodzinna Działka: - 3 linia zabudowy (ostatnia, druga linia zabudowana) - 2530 m2 - wymiary 34m szerokości x 75m głębokości - wiele drzew różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł1 404 m² 383,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Chełmie przy ul. Okszowskiej 46a, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Atrakcyjne działki budowlane z szybkim dojazdem do Lublina ** radawiec mały gm. Konopnica: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane. Działki świeżo wydzielone, pełna dokiumentacja, wydane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Woskrzenice Małe, gm. Biała Podlaska. Działka 1 Powierzchnia: 1494 m Dojazd: droga gruntowa Media: prąd i telekomunikacja na działce woda.

Szczegóły ogłoszenia

736 445 zł4 941 m² 149,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w czwartej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł19 279 m² 8,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działka rolna o pow. 19 279m2 ( 1,92 ha ). Działka położona na płaskim terenie , równa o wymiarach ok 20x964m.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł613 m² 570,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: - ul. Wojciechowska, miejscowość: szerokie, gmina: konopnica - obręb: szerokie - numery działek: 184/20, 184/22 - pinezka:.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł1 450 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących spokój, przestrzeń i kontakt z naturą. Działka znajduje się miejscowości Polinów oddalonej zaledwie o 5 km od Janowa Podlaskiego. Janów Podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 822 m² 16,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opole Lubelskie, ul. Podzamcze działka rolna 4 822 m w cichej okolicy Na sprzedaż przestronna działka rolna o powierzchni 4 822 m , położona w Opolu Lubelskim przy ul. Podzamcze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 601 m² 94,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Marysin (gm. Jastków) o powierzchni 3601m2. Ogólne: nieruchomość stanowi niezabudowana działka rolna o powierzchni 3601 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 282 m² 50,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealna działka budowlana w Poniatowej-Kolonii! Działka budowlana w spokojnej, zielonej okolicy Poniatowa-Kolonia. Jeśli marzysz o spokojnym miejscu dla swojej rodziny, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 012 m² 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 5 działek budowlanych położonych przy ul. Promiennej w Żółtańcach w rozwijającej się, spokojnej części miejscowości, zaledwie kilka minut od granic Chełma. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł11 800 m² 338,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,18 ha. Wg. Mpzp działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu mn. Na działce można wybudować około dziesięciu.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł440 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, znajdująca się w centrum Turki o powierzchni 0,044ha Według mpzt oznaczenie mn - Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej do II kondygnacji może budowac się każdy Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

2 164 140 zł19 674 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 19674 m 2 położona przy trasie S17 w miejscowości Wierzchowiska Drugie. Teren bardzo dobrze zlokalizowany, 2,5 km od wjazdu na drogę ekspresową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Dwie malownicze działki w sercu Lubelszczyzny czekają na Ciebie! Marzysz o własnym domu w spokojnej i urokliwej okolicy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i w miejscowości Turowola Kolonia, w powiecie łęczyńskim, województwie Lubelskim. Powierzchnia : 1882 m2 ,wymiary: 27x70.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł14 091 m² 22,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli liczysz metry, decyzje i potencjał, a nie emocje ta działka jest dla Ciebie. Na sprzedaż działka o powierzchni 14 091 m , położona w miejscowości Pokinianka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 627/119 o pow. ok. 827m2 w miejscowości Nowy Orzechów w gm. Sosnowica, powiat parczewski,.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 500 m² 225,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1500 m2 (15 ar) w m. Kębło z wydanym pozwoleniem na budowę domu o pow. 100 m2. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1500.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dostępem do miejskich udogodnień? Ta działka w Szczebrzeszynie to idealne połączenie ciszy Roztocza i wygody życia.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2000 m2 położoną w Pólku. Działka o wymiarach: ok. 33m x 61m położona jest w pierwszej linii zabudowy w sąsiedztwie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij