dowolna

Działki lubelskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 178 ogłoszeń

85 000 zł2 442 m² 34,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana w miejscowości Oleśniki, oddalona o 4 km od Trawnik. Piękna, rodzinna, spokojna okolica. Nieruchomość w kształcie prostkąta, częściowo zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł630 m² 950,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowalna z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny przy bocznej ulicy Raszyńskiej Warunki zabudowy określają: - budowę budynku jednorodzinnego wolnostojącego, -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł10 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości składającej się z dwóch działek o nr 38 i 39 - usługowej z częścią leśną i łącznej powierzchni ok. 10000 mkw.! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 536 120 zł7 144 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 7140m2 - Wymiary działki: około 63m X 112m. Media: - prąd, woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł500 m² 519,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni ok. 500 m (5 arów), położoną w miejscowości Krasne, gmina Uścimów, powiat lubartowski, po stronie popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 557 m² 448,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oto poprawiona wersja ogłoszenia: działka budowlana, 1 577 m2 Lublin, ul. Józefa Franczaka "lalka" Cena: 699 000 zł Kształt: trapez Powierzchnia: 1 577 m2 Dojazd: droga asfaltowa, służebność Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka 1415 m | ul. Chłopickiego | prestiżowa lokalizacja | drzewa + media | mpzp Działka położona jest we wschodniej części Białej Podlaskiej, przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 860 m² 69,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1860 m , położona w miejscowości Parypse, zaledwie 3,8 km od granic Chełma. To idealna propozycja dla osób, które chcą wybudować dom.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni około 4500 m2 (w trakcie wydzielania z większej) w miejscowości Palikije Drugie (gmina Wojciechów). Wymiary w przybliżeniu: 20,0 m x 225,0 m.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 494 m² 159,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji - Dęblina, osiedle Lotnisko, ul. Trapezowa Zapraszam do zapoznania się z materiałem wideo! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 699 m² 532,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal house S.A. Unikalne nieruchomości W polce nałęczów zdrój Prezentujemy na sprzedaż unikatowy jedyny taki - teren inwestycyjny w centrum Nałęczowa - bezpośrednio przy Parku Zdrojowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na s przedaż działka usługowa o pow. ok 3500 m2, położona w Strefie Aktywności Gospodarcze w Świdniku Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok 50/70m,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł918 m² 140,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż 2 działki budowlane w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina. Działki o pow.918m2 każda , położone bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 119 m² 183,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - zabudowa zagrodowa mr z dopuszczeniem mieszkaniowej jednorodzinnej mn - w gminie Strzyżewice, w miejscowości Polanówka, w drugim pasie zabudowy, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa - 962 m - Opole Lubelskie Cena: 79 000 zł Lokalizacja: opole Lubelskie (teren przemysłowy) Opis nieruchomości: na sprzedaż działka o powierzchni 962.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł18 400 m² 4,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek rolnych Z potencjałem zabudowy - tymin (ok. 1.88 ha) Lokalizacja: Tymin, Gmina Tarnawatka, Powiat Tomaszowski, Województwo Lubelskie. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna do wynajęcia, powierzchnia 3200m2, jakubowice Konińskie-Kolonia Działka niezabudowana oraz nieutwardzona, możliwość utwardzenia działki pod klienta (długoterminowa umowa najmu),.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 010 m² 147,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę zagrodową na skraju roztoczańskiej wsi Stanisławów, gm. Józefów Położenie i okolica: c icha, spokojna miejscowość na Roztoczu otoczona rozległymi kompleksami.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł15 500 m² 1,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1.55ha w Małaszewiczach Małych gm.Terespol. Identyfikator działki060116_2.0017.169 Oznaczenie konturu:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju działka budowlano-rolna - ogrodzona i z przyłączami! Działka o powierzchni ok. 53 ar (0,5276 ha) położona w Osmolicach Pierwszych - zaledwie 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 902 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2902 m2 rolno-budowlana z możliwością zabudowy letniskowej, jednorodzinnej i pensjonatowej w atrakcyjnej lokalizacji m Oblasy-Księżę gm. Janowiec pow. puławski.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 262 m² 237,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lublin: do sprzedania zadbana działka o pow. 1262 m zlokalizowana w ładnej spokojnej okolicy w sasiedztwie innych domów jednorodzinnych. Działka z możliwością wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 601 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 2601 m2 w terenach zabudowy zagrodowej blisko Wisły w m. Wojszyn atrakcyjnej części gm. Janowiec pow. puławskiego woj. lubelskie Działka -powierzchnia 2601 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zemborzyce podleśne gm. Konopnica - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,12 ha ( w skład wchodzą 3 działki przylegające do siebie). Wg. Mpzp działki o przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 834 m² 49,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania duża działka 4834 m2 w miejscowości Wojciechów Kolonia Pierwsza. Wymiary w przybliżeniu: 130,00 m x 69,00 m x 112,00 m (działka w kształcie trójkąta).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 230 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa o powierzchni 4230m2 - Trawniki, działka oznaczona w Miejscowym Planie symbolem -"p"- produkcja, a także składy materiałowe, bazy. Wymiary działki: około 32 m X.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł2 558 m² 30,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chełm - os. Zachód działka budowlana 2558 mkw ________________________________ Nieruchomość znajduje się w Chełmie, os. Zachód, ul. Synów Pułku (pomiędzy szkołą a jednostka wojskową).

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 008 m² 394,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój Prywatny Azyl na Roztoczu - Domki letniskowe z duszą na sprzedaż Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię śpiew ptaków i zapach świeżej kawy. Otwierasz drzwi i wychodzisz na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł18 524 m² 42,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania duża działka rolno-budowlana wraz z budynkami gospodarczymi położonym na terenie gminy Jastków w Województwie Lubelskim. Nieruchomość znajduje w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż spora działka zagrodowa - 48 arów - w miejscowości Borkowszczyzna niedaleko Piask. Obręb - Majdanek Kozicki Koci Nr działki: 53 Wymiary działki: 24m x 200m Dojazd: - droga.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł724 m² 511,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

! wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy Działki budowlane na sprzedaż Zamość, ul. Krucza-Leśna Prestiżowa lokalizacja blisko lasku! Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Spokój i natura na wyciągnięcie ręki! Działka budowlana o pow. 26 arów na malowniczym Roztoczu Kol. Teodorówka, gm. Frampol Lokalizacja Działka położona w cichej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 703 m² 190,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Oferta tylko w biurze knc city Lublin ul. Krótka 4 ** motycz- gm. Konopnica, pow. działki 1707 m , atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 100 m² 113,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w przepięknej, malowniczej okolicy - 21 ar Blisko Kazimierza Dolnego, przepiękna i spokojna okolica. Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3500 m2 położona w bliskiej odległości od Lublina, w miejscowości Prawiedniki gm. Głusk. Działka usytuowana w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 433 m² 250,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka z domkiem letniskowym - Nasiłów, gm. Janowiec Powierzchnia: 1433 m | Cena: 379 000 zł (do negocjacji) Jeśli marzysz o własnym miejscu na weekendowy wypoczynek lub.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł1 069 m² 719,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lublin, ul. Północna 1069 mkw - budowlana W kształcie kwadratu ___________________________________ Do sprzedania przepiękna działka w fenomenalnej lokalizacji - Lublin, ul. Północna (z.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Świdniku, zlokalizowanacprzy ulicy Gospodarczej. Działka ma powierzchnię 8,5 arów przez co idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego lub pod niewielką inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w miejscowości Stoczek Łukowski. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Przez działkę przebiega sieć wodociągowa ze stacją wodomierzową. Obecnie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

536 900 zł5 600 m² 95,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zab. jednorodzinną lub bliźniaczą w Smugach, gmina Jastków. - nowa niższa cena! - Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia aż 56 arów. Bardzo dobra.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij