dowolna

Działki lubelskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 019 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Majdan Skrzyniecki

Majdan Skrzyniecki,lubelskie

58 000 zł7 506 m² 7,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania nieruchomości gruntowe zlokalizowana Majdanie Skrzynieckim gmina Borzechów o powierzchni 7506 m2 porośnięte lasem. Informacje ogólne: powierzchnie działek 2618 m2 i 4888 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żabia Wola

Żabia Wola,lubelskie

200 000 zł3 667 m² 54,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa na sprzedaż! O nieruchomości: działka znajduje się w miejscowości Żabia Wola w gminie Strzyżewice. Działka nr.340/1 w drugiej linii zabudowy i działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

189 000 zł3 152 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Strzyżewice w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 3152 m2. numer działki 1032/7 W mpzp oznaczenie mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Stary Orzechów,lubelskie

35 000 zł7 750 m² 4,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadrzewiona działka rolna o powierzchni 7750 m2 w miejscowości Stary Orzechów pomiędzy jeziorami Tomaszne i Skomielno, otoczona lasami i polami. Działka jest zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lublin

Lublin,lubelskie

270 000 zł2 500 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pierwszej i drugiej linii zabudowy w Lublinie o powierzchni 2500 m2. z udziałem w drodze. - dostępne są dwie działki! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pryszczowa Góra

Pryszczowa Góra,lubelskie

320 000 zł2 583 m² 123,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren budowlany z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej niskiej i letniskową o powierzchni 2583 m2 położona w Pryszczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Stara Wieś,lubelskie

600 000 zł4 932 m² 121,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż działka w miejscowości Stara Wieś Kolonia o powierzchni ok 4932 m2, adres działki Stara Wieś Kolonia 30-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Natalin

Natalin,lubelskie

235 000 zł1 068 m² 220,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Natalin na terenie gminy Jastków, o powierzchni 1068 m2. Działka w czwartej lini zabudowy idealnie nadaje się pod budowę własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Franciszków

Franciszków,lubelskie

249 000 zł900 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - Franciszków Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Franciszków, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Niedrzwica Duża,lubelskie

152 600 zł2 161 m² 70,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Niedrzwicy Dużej o numerze 1147/6 o pow. 2161 m2 w czwartej j linii zabudowy. Działka o wymiarach 32m na 70 m. W mpzp działka oznaczona jako nd- 96mn- teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Elżbiecin

Elżbiecin,lubelskie

130 000 zł43 800 m² 2,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja do 10.05.2026 Na sprzedaż nieruchomość leśna położona w miejscowości Elżbiecin, gmina Kodeń, powiat bialski, województwo lubelskie. To propozycja dla osób, które szukają dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowy Staw

Nowy Staw,lubelskie

3 090 000 zł16 400 m² 188,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek idealny pod inwestycję deweloperską lub zabudowę osiedla domów jednorodzinnych, położony w miejscowości Nowy Staw. Na nieruchomość o powierzchni 16400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Zielona

Kalinówka,lubelskie

340 000 zł1 200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy w miejscowości Kalinówka, gmina Głusk, powiat lubelski, województwo lubelskie. Nieruchomość położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jastków

Jastków,lubelskie

855 090 zł3 167 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka położona w centrum Jastkowa o oznaczeniu mr nr 40/2 ( tereny zabudowy mieszkaniowej - zagrodowej). Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radawiec Mały

Radawiec Mały,lubelskie

249 000 zł1 394 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane w Radawcu Małym, gm. Konopnica. Przedmiotowa oferta dotyczy działki o powierzchni 1394 m2. Jeśli myślą Państwo o budowie domu w cichym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowy Staw

Nowy Staw,lubelskie

320 000 zł3 800 m² 84,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje na sprzedaż teren o pow. 3800 m2 położony sąsiedztwie Lasów Kozłowieckich w Nowym Stawie, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę zagrodową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Księżomierz-Kolonia

Księżomierz-Kolonia,lubelskie

370 000 zł22 100 m² 16,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2,21 ha, położona w spokojnej miejscowości Księżomierz-Kolonia (powiat kraśnicki). Teren ma kształt prostokąta, z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pomyków

Pomyków,lubelskie

390 000 zł3 400 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cisza, spokój, lasy, stawy. Zadrzewiona działka w dobrze skomunikowanym miejscu. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Od ulicy - zadrzewiona, dzięki czemu dom oraz postała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lublin

Lublin,lubelskie

270 000 zł2 500 m² 108 zł/m²

 

 

 

Jagodno,lubelskie

128 000 zł360 m² 355,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kameralna nieruchomość rekreacyjną położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach jeziora Zagłębocze. Zaledwie 100 metrów do linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bychawka Trzecia

Bychawka Trzecia,lubelskie

149 000 zł1 502 m² 99,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1502m2 zlokalizowana w miejscowości Bychawka Trzecia. Trzecia linia zabudowy. Nieruchomość oddalona od granic Lublin o jedyne 9km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Rudka Kozłowiecka

Rudka Kozłowiecka,lubelskie

300 000 zł7 519 m² 39,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Rudka Kozłowiecka na terenie gminy Niemce, o powierzchni 7519 m2. Działka znajduje się w 2 lini zabudowy Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Czerniejów-Kolonia

Czerniejów-Kolonia,lubelskie

250 000 zł2 097 m² 119,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka w miejscowości Czerniejów-Kolonia (gm. Jabłonna) o powierzchni 2097 m2. Jeśli myślą Państwo o budowie domu w cichym zakątku pod miastem, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Tereszyn,lubelskie

350 000 zł1 494 m² 234,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1494 m2 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) w Tereszynie /k Lublina. O nieruchomości: wymiary działki 32mx45m W piątej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nasutów

Nasutów,lubelskie

220 000 zł1 500 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna 15-arowa działka budowlana w Nasutowie, gm. Niemce. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: wymiary: powierzchnia 1500 m2, boki ok. 20x75m - w kształcie prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pszenna

Chełm,lubelskie

150 000 zł3 073 m² 48,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 0,30 Ha w spokojnej czesci miasta. Lokalizacja: miasto Chełm ul. Pszenna Powierzchnia:0,3073 ha (3073m ) Status: zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krępiec

Krępiec,lubelskie

299 000 zł1 350 m² 221,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 1350 m2 zlokalizowana w miejscowości Krępiec. Cicha i spokojna okolica z bardzo dobrym dojazdem do Lublina to idealna propozycja na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Czerwonka Poleśna

Czerwonka Poleśna,lubelskie

420 000 zł4 781 m² 87,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 4781 m2 zlokalizowaną w miejscowości Czerwonka Poleśna (gm. Firlej) w odległości 4 km od jezior Firlej. Działka położona na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Ryki

Ryki,lubelskie

13 908 180 zł35 662 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks hal magazynowych z budynkiem biurowo-usługowym mieszczący się działce o pow. 3,5 h w Rykach. Powierzchnia działek: 35662 m2 Wymiary: szerokość 182 m, długość 196.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Konopnica

Konopnica,lubelskie

450 000 zł862 m² 523,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa działkę wraz z warunkami zabudowy w Konopnicy o powierzchni 862 m2 znajdującą się w czwartej linii zabudowy od drogi publicznej. Poniżej niezbędne informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

530 000 zł1 307 m² 405,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1307 m2 mn w Jakubowicach Konińskich k Lublina. Przedmiotem oferty jest działka idealna pod zabudowę jednorodzinną. Działka charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Motycz-Józefin

Motycz-Józefin,lubelskie

299 364 zł5 700 m² 52,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 5700 m2 w Motyczu - Józefin, ok. 10 km od centrum Lublina. I linia zabudowy, dojazd drogą asfaltową, możliwość podziału działki. Sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Janówek

Janówek,lubelskie

190 000 zł1 400 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedsprzedaż wyjątkowych działek budowlanych w malowniczej spokojnej miejscowości Janówek. Idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Zawada

Zawada,lubelskie

100 000 zł1 450 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowo wydzielonych działek rolno-budowlanych w podzamojskiej miejscowości Kolonia-Siedliska. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

162 600 zł2 251 m² 72,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Niedrzwicy Dużej o powierzchni 2251 m2 w trzeciej linii zabudowy o wymiarach 40,9 x 63,1 m. Numer działki 1147/5 W mpzp działka oznaczona jako nd- 96mn- teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dąbrowskiego

Chełm,lubelskie

240 000 zł2 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Żółtańce Kolonia (ul. Dąbrowskiego 79 i 83, przedmieścia Chełma)** Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maryniów

Maryniów,lubelskie

99 000 zł6 900 m² 14,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne dwie działki każda o powierzchni 6929m2 zlokalizowane w miejscowości Maryniów, gm. Milejów. Oferowane nieruchomości znajdują się w pierwszej i drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dąbrowica

Dąbrowica,lubelskie

620 000 zł2 595 m² 238,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa w Dąbrowicy o powierzchni 26a objęta Miejscowym Planem. Działka w świetnej lokalizacji, dobrze skomunikowana z Lublinem. Udział w pełnowymiarowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Stary Orzechów,lubelskie

70 000 zł19 107 m² 3,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadrzewiona działka rolna w Starym Orzechowie o powierzchni 1,9107 ha, położona przy Kanale Wieprz-Krzna. Lokalizacja: stary Orzechów, 550 metrów od dk820, gmina Sosnowica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Konopnica

Konopnica,lubelskie

450 000 zł782 m² 575,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa działkę wraz z warunkami zabudowy w Konopnicy o powierzchni 791 m2 w trzeciej linii zabudowy od drogi asfaltowej. Poniżej niezbędne informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Jaszczów

Jaszczów,lubelskie

127 300 zł1 414 m² 90,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowa, o oznaczeniu w planie zagospodarowania jako mr, w miejscowości Jaszczów, gm. Milejów o powierzchni 1414 m2. Działka płaska, w kształcie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij