dowolna

Działki lubelskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Grabnik,lubelskie

950 000 zł25 600 m² 37,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka pod inwestycję 2,56 ha w miejscowości Grabnik +2,7 km do Krasnobrodu +28 km do Zamościa Działka o pow. ok 25 600 m2, o kształcie trapezu Cena 37.11 zł/m2 łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Stara Wieś

Stara Wieś,lubelskie

259 000 zł18 200 m² 14,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna 1,82 ha z budynkiem Stara Wieś, gm. Mircze, powiat hrubieszowski woj. lubelskie Idealna pod działalność usługową, rekreacyjną lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

349 000 zł1 965 m² 177,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z przyłączonym prądem i wodą w Cholewiance tylko 3 km od Rynku w Kazimierzu Dolnym Na sprzedaż działka o powierzchni 1965 m przeznaczona w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

350 000 zł1 439 m² 243,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1439 m2. Panieńszczyzna, gmina Jastków. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej gminnej. Wymiary - 18m szerokości, 80m długości. Media : prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Motycz

Motycz,lubelskie

450 000 zł3 486 m² 129,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Motyczu gm. Konopnica. Powierzchnia: 3486 m2 Wymiary: ok. 54 * 63 m Media: prąd, woda, gaz na sąsiedniej działce Dla działki została wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

450 000 zł2 663 m² 168,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2663 m2. Panieńszczyzna, gmina Jastków. Działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania symbolem mr - mieszkalnictwo rolnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Przybysławska

Wola Przybysławska,lubelskie

310 000 zł3 245 m² 95,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka budowlana, oznaczona symbolem mr.Nieruchomość płaska,prostokątna, zadbana,położona na niewielkim wzniesieniu,skąd roztacza się widok na las I tereny zielone. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

530 000 zł1 956 m² 270,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż Jakubowice Konińskie-Kolonia Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1956 m , położona w miejscowości Jakubowice Konińskie-Kolonia, w gminie Niemce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 250 000 zł34 492 m² 36,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 3,5 ha z częścią budowlaną (2700 mkw) w otoczeniu kazimierskich krajobrazów i unikatowej przyrody, położona zaledwie 4 kilometry od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowica

Dąbrowica,lubelskie

205 000 zł4 546 m² 45,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 4546 m 2 (1506 m2 + 1505 m2 + 1535 m2) położone w Dąbrowicy gm. Jastków, ok. 4 km od Lublina. Działki płaskie, lekki skłon w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł42 600 m² 8,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna | zalesiona | z pozostałością siedliska, powierzchnia 4,26 ha, świerszczów, gm. Cyców. Działka o pow. 42600 m2, (składająca się z trzech sąsiadujących działek), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Sawin,lubelskie

159 000 zł5 176 m² 30,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka zagrodowa, o powierzchni 5176 m2, zlokalizowana w miejscowości Sawin przy ulicy Chełmskiej, gmina Sawin, powiat chełmski, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kozłówka

Kozłówka,lubelskie

289 000 zł10 200 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 1,0200 ha położona w Kozłówce gm. Kamionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary: ok. 27 m x 375.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Grabów Rycki

Grabów Rycki,lubelskie

430 000 zł24 715 m² 17,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość z potencjałem Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2,47 ha, której przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określono jako rm.2 zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Nielisz

Nielisz,lubelskie

100 000 zł9 050 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki rolno - budowlanej ( zabudowa zagrodowa) w miejscowości Gruszka Mała II pod Nieliszem. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tomaszowice-Kolonia

Tomaszowice-Kolonia,lubelskie

290 000 zł1 531 m² 189,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Tomaszowice-Kolonia (gmina Jastków) o powierzchni około 1530 m2. Działka znajduje się w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bychawka Trzecia

Bychawka Trzecia,lubelskie

140 000 zł1 502 m² 93,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1502m2 zlokalizowana w miejscowości Bychawka Trzecia. Druga linia zabudowy. Nieruchomość oddalona od granic Lublin o jedyne 9km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chełm

Chełm,lubelskie

280 000 zł2 312 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę inwestycyjną o pow.2312m2 z projektem na 7 domów w zabudowie bliźniaczo -szeregowej. Działka znajduje się przy ul.Żródlanej w Chełmie (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krynice,lubelskie

72 000 zł800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki rekreacyjno-budowlane, idealne na budowę domu całorocznego oraz stworzenie swojego miejsca do wypoczynku poza miastem. +19 km od Zamościa +19 km od Tomaszowa Lubelskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mysłów

Mysłów,lubelskie

85 000 zł2 881 m² 29,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 2881m , położone w Mysłowie, gm. Wola Mysłowska, pow. łukowski. Działki wg mpzp - idealne pod zabudowę jednorodzinną, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łucka-Kolonia

Łucka-Kolonia,lubelskie

620 000 zł4 400 m² 140,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w całości budowlana o imponującej powierzchni 4400 metrów kwadratowych, usytuowana w urokliwej miejscowości, blisko rzeki Wieprz (ok. 200m). Działka charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łazy

Łazy,lubelskie

210 000 zł1 114 m² 188,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania działkę położoną w miejscowości Łazy w powiecie łukowskim o numerze ewidencyjnym 281/9 i powierzchni 0,1114 ha (11 arów) o wymiarach 31m x 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Swoboda

Swoboda,lubelskie

510 000 zł4 000 m² 127,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prostokątna działka budowlana o łącznej powierzchni 4000m2 z możliwością podziału, w spokojnej, wiejskiej lokalizacji. Teren ogrodzony, obsadzony drzewami iglastymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grabnik

Grabnik,lubelskie

120 000 zł2 900 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością informuję, że oferta nieruchomości obejmuje ekskluzywną działkę o powierzchni 29 arów zlokalizowaną w malowniczym Grabniku, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 1500 m2 w Majdanie Krasienińskim (gmina Niemce) - pierwsza linia zabudowy od drogi asfaltowej. Kształt nieregularny. Wymiary w przybliżeniu: 63 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Bronice-Kolonia

Bronice-Kolonia,lubelskie

595 000 zł19 911 m² 29,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę siedliskową o pow. 1,9911 ha, o wymiarach ok.130m x ok.150m, z warunkami zabudowy, w malowniczej wsi Bronice-Kolonia, w bliskim sąsiedztwie Nałęczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilczopole

Wilczopole,lubelskie

389 000 zł1 535 m² 253,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1535 m2 w miejscowości Wilczopole - gmina Głusk. Blisko ul. Wygodnej w Lublinie. Pierwsza linia zabudowy. Szerokość - 76 m Długość - 20,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Staw

Nowy Staw,lubelskie

3 000 000 zł14 371 m² 208,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 14 371 m2 w miejscowości Nowy Staw - gmina Niemce. Nieruchomość składa się z 11 działek budowlanych o powierzchniach : 1125.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Międzyrzecka

Łuków,lubelskie

1 500 000 zł9 931 m² 151,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Międzyrzeckiej o obszarze 0,9931 ha. Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej (nr 2954, 2957, 9624) w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sosnowa

Kalinówka,lubelskie

398 000 zł1 155 m² 344,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki budowlanej dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przeznaczenie działki typowo pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną mn! Nie musisz być rolnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Uniszowice

Uniszowice,lubelskie

35 000 zł500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej w Rodzinnych Ogrodach Działkowych oaza` w Uniszowicach (gmina Konopnica), tuż obok Lublina. Powierzchnia działki: ok. 500 m2 (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilczopole

Wilczopole,lubelskie

688 000 zł2 745 m² 250,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2745 m2 w miejscowości Wilczopole - gmina Głusk. Blisko ul. Wygodnej w Lublinie. Szerokość - 134 m Długość - 20,5 m Media przy działce :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilczopole

Wilczopole,lubelskie

289 000 zł1 211 m² 238,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1211 m2 w miejscowości Wilczopole - gmina Głusk. Blisko ul. Wygodnej w Lublinie. Szerokość - 59 m Długość - 20,5 m Media przy działce :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Nasutów

Nasutów,lubelskie

1 200 000 zł32 464 m² 36,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana nasutów | 3,24 ha | pod zabudowę jednorodzinną I inwestycję Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 1476/3 o łącznej powierzchni 32 464 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka o powierzchni 1000 m2 w Majdanie Krasienińskim (gmina Niemce) - druga linia zabudowy od drogi asfaltowej. Wymiary w przybliżeniu: 32 m x 31 m. W Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Celejów

Celejów,lubelskie

99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Oferta Sprzedaży Działek Budowlanych w Celejowie gmina Wąwolnica 10 kilometrów od Kazimierza Dolnego! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową propozycję zakupu sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Bobowiska

Bobowiska,lubelskie

31 000 zł5 988 m² 5,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka rekreacyjna - idealne miejsce na wypoczynek! Ofertę sprzedaży stanowi atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Bobowiska (gmina Markuszów). Wymiary prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Jonnik

Jonnik,lubelskie

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod budowę w miejscowości Jonnik. Bardzo dobra lokalizacja blisko głównej drogi do miejscowości Stanin - Krzywda. W okolicy sklepy, banki, ośrodek zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piotrowice

Piotrowice,lubelskie

165 000 zł3 563 m² 46,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny