dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Świdnik

Świdnik,lubelskie

2 500 000 zł847 m² 2 952,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży lokal położony w centrum Świdnika z możliwością przeznaczenia na różnorodną działalność biurową, usługo, handlową. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ametystowa

Lublin,lubelskie

135 000 zł47 m² 2 872,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Vesta przedstawia Państwu garaż dwustanowiskowy przy ul. Ametystowej 20 w Lublinie. Garaż ma powierzchnię około 47m2 i miejsce na dwa samochody oraz dwa motocykle, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

607 590 zł68 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Chciałbym Państwu zaprezentować idealny inwestycyjny lokal do sprzedania. Prezentowana nieruchomość mieści się na Czubach! Jest to nowa inwestycja która obecnie zostaję oddawana właścicielom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Lublin,lubelskie

195 000 zł89 m² 2 185,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal po cukierni w Śródmieściu przy ulicy Probostwo. Lokal o powierzchni 89,23 m2 znajduje się w trzypiętrowej kamienicy z 1930 r na kondygnacji -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Chełm,lubelskie

528 588 zł122 m² 4 315 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 122,5m2, zlokalizowany w ścisłym centrum Chełma. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji, co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

174 900 zł110 m² 1 590 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpię prosperującą i przynoszącą dochód restaurację znajdującą się przy ulicy Agatowej w Lublinie. Lokal ma powierzchnie 110m2 i położony jest w ciągu handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

1 392 296 zł176 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny z funkcją mieszkalną o pow. 176,24 m2 na 2 p. / 6 p. na Czubach. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie w formie open space o pow. 176,24 m2 Dodatkowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

720 000 zł77 m² 9 350,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Udziały w kamienicy przy ul. Rusałki w centrum Lublina. Nieruchomość składa się z 2 niezależnych lokali o łącznej powierzchni całkowitej 77 m2. W tej cenie oprócz kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

370 000 zł71 m² 5 240,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do zaoferowania Państwu mamy lokal użytkowy położony w dzielnicy Tatary o powierzchni 70,6 m2. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana, mieści się blisko ulicy Łęczyńskiej oraz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Terebelska

Biała Podlaska,lubelskie

119 000 zł24 m² 4 958,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy po kapitalnym remoncie w pawilonach przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość zlokalizowana w części podpiwniczonej z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

667 828 zł73 m² 9 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o pow. 7,59 m2 na osiedlu Szerokie. Zestawienie powierzchni: sala sprzedażowa o pow. 59,64 m2 z witryną, pomieszczenie socjalne o pow. 6,73 m2, pomieszczenie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Horyszów

Horyszów,lubelskie

1 300 000 zł720 m² 1 806 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży hali produkcyjno - magazynowej posadowionej na działce 60 arowej przy trasie dk74 w Horyszowie. Działka o powierzchni 6000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Curie-Skłodowskiej

Lublin,lubelskie

1 940 000 zł314 m² 6 170,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania nieruchomość z przeznaczeniem na działalność - inwestycyjną, hotelową lub mieszkalną o pow. 314,40 m2. w Lublinie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Jest usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

368 000 zł59 m² 6 284,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Lublina. Położony w atrakcyjnym miejscu, w bliskiej odległości Krakowskiego Przedmieścia (lubelskiego deptaka) w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lubelska

Chełm,lubelskie

4 220 000 zł852 m² 4 953,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica w centrum Chełma ul. Lubelska 30 ( u zbiegu ulic Lubelskiej i Pijarskiej) W skład nieruchomości wchodzi : 13 lokali mieszkalnych ( 616,5m2) 3 usługowe w parterze ( 236m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Dębówka

Dębówka,lubelskie

2 999 000 zł432 m² 6 936,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Do sprzedaży obiekt (hotel) położony na terenie gminy Jastków w odległości 600 m od granic Lublina przy trasie Lublin- warszawa. Atrakcyjnie usytuowany na zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

575 000 zł55 m² 10 533,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania atrakcyjny lokal biurowo-usługowy, poł. na parterze reprezentacyjnej kamienicy w centrum Lublina. Lokal jest przystosowany do działalności usługowej typu gabinet medyczny , nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

169 000 zł38 m² 4 491,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 37,63 m . Idealny na działalność handlową, biurową, kosmetyczną, fryzjerską lub inne usługi. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Świdnik,lubelskie

2 500 000 zł838 m² 2 983,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:46

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu lokalu handlowego oraz biurowego, znajdujących się w samym centrum Świdnika. Lokal handlowy oraz biurowy są położone w tym samym budynku, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł460 m² 2 717,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu Lokalu biurowo-usługowo-handlowego, który znajduje się w samym centrum Świdnika. Lokal mieści się na pierwszym piętrze budynku. Poprzednio był to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lubelska

Chełm,lubelskie

344 119 zł104 m² 3 308,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 104 m2, usytuowanego w ścisłym centrum Chełma lokalizacji - ulicy Lubelskiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Langiewicza

Lublin,lubelskie

1 050 869 zł237 m² 4 429 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rozpoznawalny, stylowy i funkcjonalny lokal gastronomiczny w centrum miasteczka akademickiego, przy ul. Mariana Langiewicza 10. Bliskość uczelni, akademików, a także starannie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Curie-Skłodowskiej

Lublin,lubelskie

640 000 zł58 m² 11 025 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 58m2 zlokalizowaną na parterze w kamienicy przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. W skład nieruchomości zaliczamy: - pokój z salką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

630 840 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż lokal usługowy o projektowanej powierzchni 52,57 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: maj 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Niecała

Lublin,lubelskie

657 000 zł82 m² 7 997,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,14m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Niecałej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon (20 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

1 029 720 zł86 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż lokal usługowy o projektowanej powierzchni 85,81 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: maj 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

667 828 zł73 m² 9 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kup nieruchomość bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 72,59 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Zakończenie prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Świdnik

Świdnik,lubelskie

830 520 zł92 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja zrealizowana! Zestawienie powierzchni: - sala główna 77,88 m2, - zaplecze 6,20 m2, - pokój socjalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

499 000 zł50 m² 9 987,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na sprzedaż lokal o powierzchni 49,96m w bardzo dobrej lokalizacji. Przez ostatnie 10 lat wynajmowany dla kancelarii adwokackiej. PRzy zakupie możliwe podpisanie umowy na kolejne 10 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

2 154 500 zł155 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy lokal typu open-space o powierzchni 155 m2, zlokalizowany na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku Rupes przy al. Racławickiej w Lublinie. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

2 092 552 zł265 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kup nieruchomość bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 264,88 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

1 747 647 zł126 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy lokal typu open-space o powierzchni 125 m2, zlokalizowany na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku Rupes przy ul. Racławickiej w Lublinie. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Lublin

Lublin,lubelskie

8 000 000 zł12 638 m² 633 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż działka usługowa zabudowana budynkami: hala, magazyn i biura, ponadto duży plac/parking. Nieruchomość położona jest blisko centrum Lublina a jednocześnie z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

1 539 486 zł190 m² 8 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kup nieruchomość bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 190,06 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

1 765 300 zł127 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy lokal o powierzchni 127 m2, zlokalizowany na 4 kondygnacji w 5-kondygnacyjnym budynku Rupes przy ul. Racławickiej w Lublinie. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

852 465 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kup nieruchomość bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 100,29 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Lublin,lubelskie

720 000 zł63 m² 11 428,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Polecam na sprzedaż lokal o powierzchni 63m w bardzo dobrej lokalizacji. Przez ostatnie 10 lat wynajmowany z dużym powodzeniem. Dojazd bezpośrednio z ul. Tomasza Zana. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

1 438 800 zł120 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż lokal usługowy o projektowanej powierzchni 119,90 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: maj 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

3 472 000 zł248 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 248 m2 (na załączonym rzucie lokal oznaczony U12) zlokalizowany na I piętrze z II, w nowoczesnym budynku biurowym Agatowa Office,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

706 230 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kup nieruchomość bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 101,22 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

5 664 389 zł408 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż cała kondygnacja nowoczesnej i komfortowej powierzchni biurowej 407 m2, zlokalizowany na 4 kondygnacji w 5-kondygnacyjnym budynku Rupes przy ul. Racławickiej w Lublinie. Cała.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij