dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Lublin,lubelskie

706 230 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o powierzchni 78,47 m2, położony na parterze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku mieszkalnego w atrakcyjnej dzielnicy Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin,lubelskie

270 000 zł33 m² 8 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal o powierzchni 33m2. Położony przy ulicy Krakowskie Przedmieście. Lokal ma własne wejście. Składa się z dwóch pokoi, korytarza i toalety. Lokal posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

1 849 880 zł100 m² 18 500,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 100m2 wykończony w bardzo wysokim standardzie, idealnie sprawdzi się w branży medycznej. Lokal znajduje się na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Konopnica

Konopnica,lubelskie

1 899 000 zł1 130 m² 1 680,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na sprzedaż działkę zabudowaną pow. 14359 m2. w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie. Na działce znajdują się dwie hale o pow. 800m z budynkiem mieszkalnym, cztery garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Kolejowa

Nałęczów,lubelskie

8 000 000 zł3 300 m² 2 424,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż hotel/pensjonat w Nałęczowie. Miasteczko uzdrowiskowe słynące z wyjątkowego mikroklimatu oraz źródeł leczniczych. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 5000m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Okuninka

Okuninka,lubelskie

2 499 999 zł960 m² 2 604,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna: hotel/apartamenty nad Jednym z Najczystszych Jezior w Polsce - Jeziorem Białym w Okunince Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ciekawą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

209 000 zł34 m² 6 205,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 33 mkw. Idealne miejsce pracy dla rehabilitantów, lekarzy, kosmetyczek czy księgowych, znajdujący się na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

998 800 zł86 m² 11 573,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub lokalu w celach inwestycyjnych? Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 86,30 m2 (na załączonym rzucie lokal oznaczony u10b).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

3 334 500 zł247 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub nieruchomości inwestycyjnej w nowoczesnym i komfortowym budynku? Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 247 m2 (na załączonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Terespol,lubelskie

580 000 zł102 m² 5 686,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy powstały w 2014 roku o powierzchni 102 m2., posadowiony na działce o pow. 303 m2 zlokalizowany w samym centrum miasta. Wyposażenie lokalu: -klimatyzacja -ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

858 400 zł59 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Zapraszam do zakupu lokalu usługowego o powierzchni 59,2 m2 zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 038 200 zł72 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Zapraszam do zakupu lokalu usługowego o powierzchni 71,6 m2 zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

2 027 930 zł257 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o powierzchni 256,7 m2, położony na parterze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku mieszkalnego w atrakcyjnej dzielnicy Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Brzozowa

Chełm,lubelskie

557 902 zł665 m² 838 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informuje o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości położonej przy ul. Brzozowa 39, 22-174 Brzeźno Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gospodarcza

Lublin,lubelskie

64 999 zł16 m² 4 007,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż murowany garaż z kanałem przy ul. Gospodarczej w Lublinie. Garaż o powierzchni 16,22m2 z dostępem do prądu. Zapraszam do kontaktu Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

99 000 zł16 m² 6 096,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Boks garażowy w garażu podziemnym przy ulicy Jutrzenki 10. Powierzchnia 16.24 mkw. Pomieszczenie jest wysokie: 2,75 metra. Do sufitu można podwiesić rowery, oraz przymocować półki, w głębi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

435 000 zł136 m² 3 189 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal usługowy położony w Białej Podlaskiej przy ul. Janowskiej 70. Lokal o pow. użytkowej 135,4 m2, w pełni wykończony do odświeżenia, położony na I piętrze od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Józefa Piłsudskiego

Włodawa,lubelskie

650 000 zł600 m² 1 084,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

424 242 zł54 m² 7 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe W standardzie! U2- lokal usługowy Prestiżowe i nowoczesne Apartamenty dla Ciebie w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

1 259 000 zł120 m² 10 491,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Unikalna nieruchomość, takich mieszkań na rynku pojawia się niewiele, jakość wykończenia podbija wartość, koniecznie sprawdź! Mieszkanie idealne pod biuro w doskonałej, stale rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Lublin

Lublin,lubelskie

7 500 000 zł7 514 m² 998,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość biurowo-produkcyjno-magazynowa w Lublinie. Bliskie sąsiedztwo z centrum miasta Lublin, bardzo dobrze skomunikowana z drogami S-17 oraz S-12. Składa się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

1 800 000 zł113 m² 15 882,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! Na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni 113,33m2, lokal zlokalizowany w ścisłym centrum Lublina przy głównym ciągu pieszych w nowym budynku z 2024r./ obręb Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

229 000 zł72 m² 3 180,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokalu usługowo - biurowo - handlowego o pow. 72 m2 na parterze pasażu przy ul. Głębokiej 10 w Lublinie. Brak ścian konstrukcyjnych pozwala na dowolność aranżacji układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Chełm

Chełm,lubelskie

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal o pow. 260m2, na parterze kamienicy, w Centrum Chełma, przy deptaku chełmskiej starówki. Lokal ma doskonałe położenie, widoczne witryny, wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

4 000 000 zł331 m² 12 085 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal o powierzchni łącznej 330m2 dobrym standardzie technicznym: klasa A. Lokal oferuje: centralne ogrzewanie, klimatyzację, wentylację, alarm, czujniki ruchu, alarm przeciwpożarowy, czujniki dymu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

358 800 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się na parterze w budynku przy ul. Jana Sawy 5 w Lublinie osiedle lsm/rury Wysokość pomieszczeń 3,3m2 Lokal pod prawie każdą branżę idealny na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł131 m² 9 181,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

1 539 486 zł190 m² 8 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o powierzchni 190,06 m2, położony na parterze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku mieszkalnego w atrakcyjnej dzielnicy Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

484 840 zł53 m² 9 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 300 000 zł400 m² 5 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania cała kamienica o powierzchni całkowitej 400m2, składająca się z 3 kondygnacji naziemnych oraz podpiwniczenia. Kamienica została przebudowana w 2000 roku, jest przystosowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

7 495 000 zł4 443 m² 1 686,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż kompleks 6 budynków magazynowo-produkcyjnych z zapleczem biurowym. Łączna powierzchnia zabudowań wynosi 4.443 m2. Nieruchomość zlokalizowana w przemysłowej dzielnicy miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

589 758 zł76 m² 7 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kołłątaja

Lublin,lubelskie

495 000 zł90 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty sprzedaży jest lokal użytkowy handlowo-usługowy o powierzchni 90 m2 znajdujący się w Lublinie przy ulicy Hugona Kołłątaja w Lublinie. Lokal znajduję się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

99 000 zł26 m² 3 862,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która może stać się idealnym miejscem do prowadzenia różnorodnych działalności usługowych, biura lub sklepu. Ten urokliwy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

570 000 zł56 m² 10 227,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal w dzielnicy Węglin. Lokal położony na parterze budynku wielorodzinnego. Na powierzchnię 55,73 m2 składają się: - główna sala usługowa - 32,24 m2, - 2 gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

1 390 000 zł127 m² 10 918,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym/ usługowym zlokalizowany w centrum Lublina. Lokal mieści się w apartamentowcu klasy A na drugim piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Lublin

Lublin,lubelskie

585 624 zł75 m² 7 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o powierzchni projektowej 75,08 m2 na parterze w 3 piętrowym budynku. Opis lokalu: pokój biurowy do dowolnej aranżacji 48,76 m2 (duże przeszklenia) Biuro o pow. 17,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Różana

Lublin,lubelskie

737 100 zł82 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chciałbym Państwu zaprezentować idealny inwestycyjny lokal do sprzedania. Prezentowana nieruchomość mieści się na Czubach! Jest to nowa inwestycja która obecnie zostaję oddawana właścicielom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

1 684 900 zł116 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Zapraszam do zakupu lokalu usługowego o powierzchni 116,2 m2 zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

1 800 000 zł113 m² 15 882,80 zł/m²

 

 

 

Zamość,lubelskie

5 890 000 zł1 560 m² 3 775,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:94

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam wszystkich Państwa zainteresowanych zakupem lub najmem mojego budynku. Mam do sprzedania / wynajmu w mieście Zamościu były budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij