dowolna

Lokale użytkowe na wynajem lubelskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kozubszczyzna

Kozubszczyzna,lubelskie

60 zł/m²42 m² 2 531 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal biurowy/usługowy 42,18 m z fotowoltaiką i klimatyzacją. Kozubszczyzna, gm. Konopnica | Trasa Konopnica-Motycz Szukasz idealnie zbalansowanej przestrzeni dla swojego biznesu? Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

agencja nieruchomości Lublin* Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal użytkowy w ścisłym centrum Lublina - na dowolną działalność biurową typu biuro podatkowe, kancelaria prawna, usługi doradcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

100,78 zł/m²89 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 89,30 m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiej 11 w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Wodna

Okuninka,lubelskie

9,43 zł/m²902 m² 8 506 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Obwieszczenie O przetargu na dzierżawę nieruchomości W okunince (ośrodek wypoczynkowy) Wydzierżawiający: poczta polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kozubszczyzna

Kozubszczyzna,lubelskie

80 zł/m²77 m² 6 145 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem z parkingiem i fotowoltaiką (76,81 m )kozubszczyzna, gm. Konopnica | Trasa Konopnica-Motycz. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy w zupełnie nowym, piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

30,30 zł/m²33 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o pow. ok 33m2, zlokalizowany w parterowym budynku przy ul. W. Kunickiego w Lublinie. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia całkowita: 33m2 - rodzaj nieruchomości : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia Lokal biurowy o pow. 30 m 2 Lokal zlokalizowany na 1 piętrze w biurowcu przy ul. Turystycznej. Przed budynkiem parking, dostępny od 15.10.2025 Cena 35 PLN /m2 Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²384 m² 30 683 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 383,54 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny -IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

35 zł/m²456 m² 15 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w biurowcu po generalnym remoncie. Lokale znajdują się na 1 piętrze, powierzchnia 456 m2, 20 pokoi i 2 toalety, lokal wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²221 m² 17 642 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 220,52 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szkolna

Chełm,lubelskie

48,57 zł/m²35 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal w ścisłym centrum Chełma- plac dr. Edwarda Łuczkowskiego o powierzchni 35 m2 (1 piętro) oraz z toaletą na drugim piętrze. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

47,29 zł/m²53 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. Pomieszczenie biurowe o pow. 47m2, pomieszczenie socjalne 2,41m2, toaleta. Nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej (biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²86 m² 6 902 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 86,27 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

63,43 zł/m²134 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w Centrum miasta o pow. 134m2 Lokal w Centrum Lublina położony przy ul. Narutowicza o powierzchni 134 m2, składający się z 5 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

40 zł/m²125 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin *** Do wynajęcia lokal o powierzchni 125 m2 na parterze budynku położony przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Termin wydania do uzgodnienia. Obecnie mamy 4 sale+zaplecze+2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²77 m² 6 140 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 76,75 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

50 zł/m²389 m² 19 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem dostępna jest przestronna sala reprezentacyjna o imponującej powierzchni wynoszącej 389 m2. To wyjątkowe pomieszczenie nadaje się doskonale do organizacji różnego rodzaju wydarzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Lwowska

Chełm,lubelskie

61,22 zł/m²98 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni lokal w nowym budynku przy ulicy Lwowska 33. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację nieruchomości oraz omówienia szczegółów oferty. Chętnie odpowiem na wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Narutowicza

Kraśnik,lubelskie

35,29 zł/m²850 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Z powodu rozwoju naszej firmy - co równa się ze zmianą lokalizacji - Oferujęmy do wynajecia obiekt o powierzchni użytkowej 784 m2 - usytuowany na działce 2002 m2. Kraśnik, ul Narutowicza 29,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kozubszczyzna

Kozubszczyzna,lubelskie

60 zł/m²36 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal biurowy/usługowy 36 m z fotowoltaiką i klimatyzacją. Kozubszczyzna, gm. Konopnica | Trasa Konopnica-Motycz Szukasz ekonomicznego i nowoczesnego lokalu dla swojego małego biznesu? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lubelska

Lubartów,lubelskie

22,50 zł/m²80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia dwa niezależne lokale handlowo-usługowe w ścisłym centrum miasta Lubartów, przy głównej ulicy Lubelskiej. Każdy lokal można wynająć w całości lub wybrać tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Narutowicza

Zamość,lubelskie

21 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: ul. Narutowicza, zamość Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 70 mkw usytuowany na parterze w ładnie prezentującym się budynku wolno stojącym położonym przy bocznej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lubelska

Lubartów,lubelskie

21,91 zł/m²730 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni około 730 metrów kwadratowych, zlokalizowany w samym centrum Lubartowa, przy ul. Lubelskiej 1, czyli głównej i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin,lubelskie

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 70 m2 zlokalizowany w kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście w sąsiedztwie Grand Hotel. Nieruchomość znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

70 zł/m²24 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 24 m2 zlokalizowany w biurowcu przy ul. Willowej na Botaniku. Biuro znajduje się na poziomie -1. Główne atuty: - lokalizacja na rozwiniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Marysin

Marysin,lubelskie

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro vesta przedstawia lokal do wynajęcia, położony w miejscowości Marysin, woj. lubelskie. Lokal o powierzchni ok. 100 m składa się z czterech pomieszczeń oraz wc. Układ wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szeligowskiego

Lublin,lubelskie

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, dwupokojowy lokal o łącznej powierzchni 40m2, z bezpośrednim dostępem do prywatnego ogródka. Lokal usytuowany jest w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Różana

Lublin,lubelskie

71,90 zł/m²155 m² 11 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy ofertę najmu nowoczesnego lokalu usługowo-handlowego o powierzchni 155,21 m2, zlokalizowanego na parterze nowej inwestycji w prestiżowej części dzielnicy Czuby (okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solna

Lublin,lubelskie

57,65 zł/m²61 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy | ul. Solna parter, wejście z ulicy, 60 m Szukasz przestrzeni z klasą w samym centrum Lublina? Do wynajęcia lokal po kancelarii radcy prawnego idealny pod biuro, butik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

105,26 zł/m²89 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 200m2, zlokalizowany w ścisłym centrum Łęcznej. Nieruchomość położona jest na parterze, co daje szerokie możliwości adaptacyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Lubelska

Międzyrzec Podlaski,lubelskie

31,58 zł/m²380 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale przystosowane do prowadzenia - kontynuacji- przedszkola. Lokal posiada samodzielne wejścia od ulicy oraz od parkingu. Są to 3 sale, biuro, szatnia, schowek, 2 pomieszczenia kuchenne. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

47,29 zł/m²53 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²221 m² 17 642 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²77 m² 6 140 zł

 

 

 

Lublin,lubelskie

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia 100metrowy lokal biurowy z oddzielnym wejściem. Open space z aneksem kuchennym, 3 oddzielne pomieszczenia, łazienka. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²384 m² 30 683 zł

 

 

 

Lublin,lubelskie

63,43 zł/m²134 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij