dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Lublin,lubelskie

690 000 zł59 m² 11 624 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ofertę sprzedaży stanowi piękne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,36m2 zlokalizowane na 4 piętrze przy ul. Jantarowej. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z dwoma szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

395 000 zł44 m² 8 997,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie przy ul. Pergolowej 4 (dzielnica Sławin) Możliwość obejrzenia mieszkania po 5 listopada br. Stan: mieszkanie wymaga odświeżenia / remontu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

499 900 zł37 m² 13 409,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w niskim budownictwie na Sławinie. Idealne dla singla lub pary. Szybka komunikacja do centrum miasta. Nieruchomość położona kameralnie, na szczytowym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

691 605 zł51 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne, pięknie wykończone, w pełni rozkładowe i zupełnie nowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy wykończone wysokiej jakości materiałami i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Lublin,lubelskie

550 000 zł60 m² 9 213 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Ustawne, bardzo wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 z dużym balkonem i widokiem na teren zielony, usytuowane na czwartym piętrze ( winda w trakcie procedury ) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

429 705 zł32 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty W trakcie odbiorów! klucze październik 2024 rok Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się codziennie w godzinach 8:30 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

489 000 zł46 m² 10 630,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 45,53m2 które składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki -przedpokoju -wc -balkonu Idealne mieszkanie dla studenta, ale nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zelwerowicza

Lublin,lubelskie

650 000 zł67 m² 9 750,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowej inwestycji realizowanej przy ul. Zelwerowicza, dzielnica Czechów Metraż o powierzchni 66,6 m2, składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

422 000 zł45 m² 9 377,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 44,8 m2 przy ul. Wileńskiej składa się z: pokój 20 m2 pokój 12 m2 przedpokoju kuchni 6 m2 łazienki do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Lublin,lubelskie

514 001 zł50 m² 10 265,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wygodne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 mkw na parterze w niskiej zabudowie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ulicy Grabskiego, blisko szkół, przedszkoli i udogodnień: basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

515 700 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 5 mieszkanie numer 9 - południowy wschód Idealny rozkład pomieszczeń! Osiedle znajdować się będzie tuż przy granicach Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chełm,lubelskie

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 63,9m2, położone na 1 piętrze przy ul. Połanieckiej w Chełmie. Składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - 2 x sypialni, - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

518 016 zł54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na parterze w bloku z ogródkami w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lublin

Lublin,lubelskie

190 000 zł25 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Lokal położony w bloku mieszkalnym na poziomie -1. Składa się z przedpokoju, łazienki, toalety i pokoju z aneksem kuchennym. Aneks umeblowany i wyposażony. Doskonale nadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lublin,lubelskie

475 000 zł48 m² 9 937,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią oraz łazienką z wc. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

433 841 zł38 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 37,89 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,16 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Lublin,lubelskie

930 000 zł103 m² 9 071,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ponikwoda. Mieszkanie jest usytuowane na wysokim parterze segmentu trzylokalowego. Segment znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

717 000 zł57 m² 12 495,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Lublinie na Ponikwodzie przy ul. Tomasza Strzembosza 9! Jeśli szukasz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

805 140 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z widokiem na panoramę miasta, położonego przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Jeśli cenisz sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sympatyczna

Lublin,lubelskie

259 000 zł23 m² 11 068,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjna oferta dla inwestora, seniora czy pary! 1 pokojowe mieszkanie do wejścia z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą. Do lokalu przynależna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Lublin,lubelskie

619 000 zł49 m² 12 563,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie 3- pokojowe położone na nowo powstałym osiedlu Regaty w Lublinie. Mieszkanie składa się z: - przestronny przedpokój - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

373 170 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na pierwszym piętrze w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Składa się z: - salonu + aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

667 161 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 67,39 m2. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamość,lubelskie

328 860 zł44 m² 7 423 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania oznaczonego numerem b3/ii-4 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 43,50 m2 na przedmieściach Zamościa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abramowicka

Lublin,lubelskie

299 000 zł37 m² 8 031,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: przestronna kawalerka w Lublinie Adres: ul. Abramowicka, abramowice, lublin, lubelskie Cena: 299 000 zł Powierzchnia: 37,23 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 w 2-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

534 900 zł56 m² 9 497,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! Ostatnie wolne mieszkanie! na grudzień 2024 rok! ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

535 040 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji. Ostatnie dostępne mieszkania z terminem realizacji 31.12 2024 Oferta dotyczy lokalu nr B3.M.16. Mam do zaoferowania mieszkanie na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

710 000 zł56 m² 12 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie, 56 m Lublin, ul. Relaksowa 18b Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

659 000 zł66 m² 9 984,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Active City, ul. Wolińskiego 21 dzielnica Wrotków. Metraż 66m2, w skład którego wchodzą Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

699 900 zł58 m² 11 978,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu mieszkanie, które jest w pełni wyposażone! Nie chcesz zajmować się wykończeniem i czekać na wykonawców? Weź swoje walizki i wprowadź się do mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpinalskiego

Lublin,lubelskie

574 000 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta prywatna. - proszę dzwonić po 17stej lub napisać smsa - oddzwonię. Mieszkanie oddane do użytku w 2004roku. Spółdzielcze własnościowe, co nie przeszkadza w sfinansowaniu zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

681 973 zł46 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! uwaga! uwaga! mega promocja! 80 000, 00 zł / M 2 taniej niż U dewelopera Zapraszam do zakupu mieszkania dwu pokojowego w nowej inwestycji w Lublinie ul. Wieniawska 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Granata

Lublin,lubelskie

464 646 zł42 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w powstającej inwestycji w dzielnicy Wrotków. 0% pcc Mieszkanie w stanie deweloperskim Budynek oddany będzie w IV kwartale 2025 roku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

554 904 zł51 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w powstającej inwestycji w dzielnicy Bronowice. 0% pcc do urzędu skarbowego, brak prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim Ukończenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skalskiego

Lublin,lubelskie

634 000 zł58 m² 10 959,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do kontaktu i polecamy tę ofertę każdemu zainteresowanemu zakupem nieruchomości na terenie Lublina. 3-pokojowe w nowym budownictwie, usytuowane na spokojnym osiedlu Felin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Chełm,lubelskie

269 000 zł47 m² 5 665,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 zlokalizowane przy ul. Juliusza Słowackiego w Chełmie Mieszkanie usytuowane na parterze, w skład którego wchodzi: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Lublin,lubelskie

379 000 zł31 m² 12 225,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Szukasz pierwszego mieszkania na start bądź jesteś inwestorem i poszukujesz nieruchomości inwestycyjnej? To mieszkanie typu studio jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Świdnik,lubelskie

629 000 zł76 m² 8 265,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Prezentuję czteropokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku z lat 90 -tych przy ulicy Klonowej w Świdniku. *Z nami możesz je zakupić bez prowizji* Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Lublin,lubelskie

499 000 zł66 m² 7 526,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzypokojowe mieszkanie w niskim ocieplonym bloku blisko Galerii Orkana, biedronki, spa, akademików kul. Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni 21 m2 i dwóch sypialni - 13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

475 700 zł42 m² 11 198,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Lublinie Osiedle Europejskie; mieszkanie o powierzchni 42,48 m , położone na 1 piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

622 863 zł41 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

! okazja! promocja! cena Z metra taniej niż U deewlopera! oszczędzasz 1400 zł na metrze co daje 65136 zł! Do sprzedania fajne mieszkanie o powierzchni 40,71 m2 położone.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij