dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 025 ogłoszeń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Jeśli zależy Ci na mieszkaniu z sensownym układem i dwustronnym doświetleniem, ta oferta w Świdniku przy ul. Kopernika jest warta obejrzenia. 46 m na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w klimatycznej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie zachwyca przestrzenią oraz dużą ilością naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 393 zł57 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - miejsce stworzone dla rodzin, które pragną żyć blisko natury. Z okien każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 675 zł41,15 m² 11 195,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,15 m , położone na 3 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 056 zł76,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł93,91 m² 7 912,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne i nowoczesne apartamenty na obrzeżach Puław! Dostępny ostatni lokal 5b! Cicha i spokojna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Apartamenty w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,50 m² 11 113,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 3. piętrze z windą w spokojnej i zielonej części Lublina przy ul. Granata.

Szczegóły ogłoszenia

866 900 zł64,19 m² 13 505,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Nowoczesny Apartament Premium Osiedle Regaty okolice Zalewu Zemborzyckiego Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament położony na prestiżowym Osiedlu Regaty przy ul. Granata -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65,50 m² 8 396,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przestronne mieszkanie dla rodziny | 3 pokoje | Balkon | Czechów Lublin, ul. Króla Rogera 550 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 65,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł67,69 m² 12 247,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie | 68 m | loggia | garaż | komórka 9 m Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni niespełna 68.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,03 m , zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

399 009 zł63,81 m² 6 253,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,81 m2 w Chełmie, zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kraśnik fabryczny_kawalerka_dostępna od zaraz. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, składające się z pokoju, kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie dostępne do zaraz, stan.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł76,53 m² 12 282,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie w prestiżowej inwestycji Kameralny Sławin - jednej z najlepiej ocenianych lokalizacji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 położone na wysokim parterze w 1piętrowej kamienicy przy ulicy Piaskowej w Lublinie. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Artystycznie wykończone mieszkanie w kamienicy - ul. Piłsudskiego Przedstawiamy unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,15 m2, położone w klimatycznej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł48,60 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48.6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł59 m² 1 338,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Mieszkanie kamienica 59m2 na parterze w miejscowości Strzyżów gmina Strzyżów, powiat Hrubieszów, województwo lubelskie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł35,13 m² 17 079,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum, bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Odlotowe mieszkanie dwupokojowe w stanie wykończonym pod klucz położone jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 253 886 zł114 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiż I spokój W sercu ponikwody - 0% prowizji bez podatku pcc oddanie: sierpień 2026 Zapraszam do zakupu Apartamentu aż 114m przestrzeni , zaprojektowanej z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 640 zł77,60 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Czteropokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 23,6m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł60 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m + komórka lokatorska 2,3 m Lokalizacja: ul. Dożynkowa, ponikwoda, lublin Informacje podstawowe: trzy oddzielne, funkcjonalne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł51,80 m² 11 949,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie 51,8 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią (istnieje również możliwość wydzielenia tych pomieszczeń), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49,40 m² 5 445,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 280 zł49,52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Termin realizacji 4 kwartał 2026 r. Budynek 7 piętrowy na Choinach, świetna komunikacja z centrum Lublina, szybki dostęp do Akademii Medycznej. W promieniu 400 m punkty handlowo- usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł128,16 m² 9 363,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 128,16 m , usytuowane w kameralnym bloku z 2018 roku. Lokal został funkcjonalnie podzielony na dwa w pełni niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,45 m² 9 399,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Przestronne jasne mieszkanie z duszą (42,45 m2) | Ścisłe Centrum Lublina tuż przy Zamku! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie urok przedwojennej kamienicy z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54,11 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w znakomitej lokalizacji, w samym centrum Świdnika. Mieszkanie ma powierzchnię 54m , zlokalizowane jest na trzecim piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji od Kupującego. FV 23 % - możliwość odliczenia podatku vat Na Sprzedaż Apartament w inwestycji zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 20,52 m , II piętro - vat.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł58,40 m² 8 989,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 58,40m2, które składa się z 3 pokoi kuchni, łazienki i wc oraz dużego przedpokoju. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72,60 m² 5 358,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania przy ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej o pow 72,6m 2. Położone jest na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1985r. Mieszkanie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł55 m² 11 163,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferowana nieruchomość to 3-pokojowe mieszkanie na Wieniawie. Nieruchomość idealna dla rodziny lub pod wynajem (blisko kul)! Mieszkanie po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

495 320 zł42,70 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-11, balkon: 5,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł80,43 m² 7 435,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestrzenne i słoneczne mieszkanie w Centrum Lublina o powierzchni 80,43 m2, składające się z dwóch dużych pokoi, dużej oddzielnej i widnej kuchni ze spiżarką, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,50 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz mieszkania z wygodnym, rozkładowym układem i osobną kuchnią, ta oferta na ul. Racławickiej w Świdniku daje solidną bazę do urządzenia wnętrza po swojemu. 48 m na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,79 m² 13 301,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży mieszkanie pow. 48,79 m2, położone na parterze w nowym bloku z 2020 roku, z windą. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63,59 m² 6 447,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej! Lokalizacja: ul. Sidorska 101 B Piętro: 3/4 (blok bez windy) Powierzchnia: 63,5 m Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych pokoi osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł55 m² 10 709,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na lsm, ul. Grażyny 17 Lokalizacja to świetnie skomunikowane os. Mickiewicza na lsm. Z racji bliskości centrum i Miasteczka Akademickiego może być ciekawą opcją jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł136,12 m² 8 815,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mam niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z wielkim potencjałem o powierzchni 136,12 m2, zlokalizowanego w kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni około 80m2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Nowy Świat, dzielnica Dziesiąta, lublin. Mieszkanie znajduje się na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij