dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 026 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 026 ogłoszeń

449 789 zł47,90 m² 9 390,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Czuby, os. Błonie przy ul. Hetmańskiej. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł86,36 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 585 zł25,61 m² 12 127,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł53,15 m² 8 561 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z interesującą propozycją zakupu nieruchomości w Świdniku. Mieszkanie przestronne, z dużymi możliwościami aranżacji powierzchni. Wygoda zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł48,30 m² 8 488,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 48,30 m2 | 3 pokoje | balkon lsm Cena: 410 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,30 m2 położone na 4. piętrze w budynku przy ul. Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 975 zł72,13 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo prezentuję unikatową ofertę sprzedaży nieruchomości Z przyjemnością prezentuję rewelacyjną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w zabytkowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł34,40 m² 12 354,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na parterze w budynku przy ul. T. Zana w dzielnicy lsm w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 552 zł33,84 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ustawne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku przy ul. Pięknej w Dominowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 500 zł25,62 m² 11 455,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie! lpec najniższe czynsze W mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47 m² 5 957 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 46,6 m, położone na spokojnym osiedlu w kameralnym, dobrze utrzymanym bloku. Mieszkanie rozkładowe na dwie strony świata. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł34,85 m² 11 994,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na lsm - idealne miejsce do życia lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł29,95 m² 12 020,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na ul. Różanej w Lublinie. Termin zakończenia budowy to II kwartał 2027 roku. Mieszkanie będzie położone na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 404 zł66,02 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z potencjałem - 66,02 m - 1 piętro Szukasz mieszkania, które połączysz ze swoim stylem i stworzysz idealną przestrzeń do życia? Ta oferta daje Ci dokładnie taką.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł33,10 m² 7 975,83 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferuję na sprzedaż lokal o powierzchni 33,1 m zlokalizowany przy ul. Ochotniczej w Lublinie. Lokal stanowi odrębną własność oraz posiada księgę wieczystą (lokal niemieszkalny na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 377 zł66,77 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

426 995 zł37,13 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kameralne, dopracowane w każdym detalu mieszkanie po generalnym remoncie, stworzone z myślą o wygodnym miejskim życiu. Jasne wnętrza, naturalne drewno, nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł69,60 m² 7 887,93 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Prezentuję Państwu 3 - pokojowe mieszkanie na lubelskim Czechowie, przy ul. Paderewskiego 14. Lokal usytuowany jest na 7 piętrze wysokiego, 9- piętrowego bloku z 1982 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł52,50 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Polna Park! Komfortowy, 3 pokojowy lokal mieszkalny w budynku z windą dopasowany do Twoich potrzeb Biłgoraj, ul. Willowa (boczna ul. Polnej) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,60 m² 6 273,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Komfortowe mieszkanie w centrum Biłgoraja! Atrakcyjna lokalizacja z dostępem do miejskich udogodnień. 3 pokoje, pow. 63,60 m2, II piętro Biłgoraj, ul. 3 maja 51 Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł59,82 m² 8 859,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Słoneczne 3 pokoje gotowe do zamieszkania | Dziesiąta | ul. Nowy Świat | 59,82 m Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie? To przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 119 zł76,83 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,20 m² 8 842,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie, lublin, lsm, ul. Grażyny, 62.2 m2, 3 pokoje Opis mieszkania: - piętro: 1/4 - powierzchnia mieszkania: 62.2 m2 - ogrzewanie miejskie - ciepła woda z piecyka gazowego - kuchnia widna - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł56,30 m² 9 840,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie położone w Lublinie -lsm. Mieszkanie o pow. użytkowej 56,3 m2, składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł49,16 m² 10 168,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | funkcjonalny układ | nowe budownictwo | możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49,16 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,40 m² 5 804,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na trzecim pietrze w niskim bloku w Białej Podlaskiej przy ul. Piaskowej. Mieszkanie o pow. 58,40m2. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: - pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

** Oferta tylko w Biurze knc city ** ** Zaprojektuj i wyremontuj mieszkanie bez kompromisów i poprawiania po kimś ** Lublin - rury/lsm (ul. Krasińskiego) Polecam do zakupu atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 129 zł42,78 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu! Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 220 zł62,20 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł38,15 m² 15 989,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać. Na.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł120 m² 8 332,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zainwestuj w swoją przyszłość z tym niezwykle opłacalnym gotowcem inwestycyjnym. Mieszkanie o powierzchni 108,40 m2 to idealne rozwiązanie dla osób pragnących osiągnąć finansową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 257 zł57,73 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 3 pokoje z tarasem - 57,73 m Szukasz nowoczesnego mieszkania z dostępem do własnej przestrzeni na świeżym powietrzu? Ta oferta łączy komfort, funkcjonalność i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł54,83 m² 5 234,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem - 3 pokoje, 54,83 m , ul. Okrzei, krasnystaw Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł44,50 m² 7 123,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5 m , zlokalizowane przy ul. Chopina w Lubartów. Lokal znajduje się na parterze w bloku czteropiętowym, co stanowi dodatkowy atut zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

319 990 zł32,40 m² 9 876,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w dzielnicy lsm, ul. Irydiona dwupokojowe na 8 piętrze z pięknym widokiem na południe Lublina. Salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia, łazienka z toaletą oraz hol. Do.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54,90 m² 6 193 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54,9 m2 do którego przynależy garaż o powierzchni 15,5 m2. Mieszkanie składa się z: -salonu -sypialni -kuchni -przedpokoju -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł64 m² 11 484,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 64 m - Lublin, ul. Wapowskiego (wrotków) Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł73 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m zlokalizowane w samym sercu Białej Podlaskiej ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 178 zł69,22 m² 11 949,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 873 zł71,39 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.