dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 027 ogłoszeń

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kraśnik, aleje Niepodległości - gotowa do zamieszkania, zadbana kawalerka na 1 piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej cenie! Niski czynsz Latem 250zł/miesiąc zimą 400zł/miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 732 zł36,28 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 20,79m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

185 008 zł31,90 m² 5 799,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa, jakiej dawno nie było! Idealna pod wynajem - ul. Mickiewicza Szukasz "perełki" inwestycyjnej w Chełmie? A może marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz dokładnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 582 zł59,39 m² 10 247,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycje cechują nowoczesne rozwiązania: -Smart Home: sterowanie m.in ogrzewaniem, zaworami, oświetleniem. -Pakiet antysmogowy:zastosowanie nowoczesnych filtrów eliminujących, pyłki alergeny, smog.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł62,90 m² 8 251,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3 pokojowe na ul. Wyżynnej w dzielnicy Czuby o powierzchni 62,90 m . Lokal mieści się w budynku z windami. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł40,69 m² 11 993,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,75 m² 10 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wrotków. Okna mieszkania wychodzą na wschód, południe i północ.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Puławy, ul. Norwida 35 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m położone w świetnej lokalizacji. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł68,59 m² 13 413,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie własnościowe zlokalizowane ok 3 km od Bramy Krakowskiej, 7 min samochodem do Centrum! Inwestycja - 4 kawalerki w pełni wyposażone (zmywarka, telewizor, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł70 m² 10 427,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Ofertę stanowi mieszkanie wykończone wysokiej klasy materiałami z dbałością o każdy szczegół. Lokal usytuowany jest w niskim bloku przy ul. Skautów (boczna ul. Popiełuszki) na III.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł65 m² 4 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Skibińskiej w Lublinie. Cena do negocjacji. Układ pomieszczeń: - 2 przestronne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł26,30 m² 6 920,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka o powierzchni 26,30 m , położona na 2 piętrze w budynku zarządzanym przez chsm. Balkon o ekspozycji południowo-wschodniej. Piwnica o powierzchni około 5 m2. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł31 m² 10 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Wygodna kawalerka w niskim budownictwie na Bronowicach /kośminku. Szybki termin wydania. Dla inwestora - możliwość zakupu dwóch kawalerek w tym samym budynku. Pierwsze piętro - dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 683 zł63,68 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu na Sławinie przy ul. Bukszpanowej. Mieszkanie ma 63,68 m2 i znajduje się na 3 piętrze. Dodatkowo mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,86 m² 6 227,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Twoje miejsce W sercu łukowa 60,86 m | 2. piętro | Os. Chącińskiego Szukasz przestrzeni, którą urządzisz po swojemu? Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia wyjątkowego wnętrza -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 168 zł34,16 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mamy przyjemność zaprezentować rumiankowe zacisze! Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie, w eleganckim trzy piętrowym budynku mieszkalnym, który zapewnia komfortowe warunki życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 640 zł45,24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71,76 m² 10 437,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni około 71,76m : - Wysoki parter w 3-piętrowym bloku z 2007 roku, - lublin, ponikwoda, ul. Dożynkowa, - dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,90 m² 11 598,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,9 m (plus piwnica 2 m ), położone na lubelskim lsm, przy ul. Leonarda naprzeciwko E.Leclerc oraz CH Tomasza Zana. Lokal usytuowany jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 306 zł49,09 m² 12 574,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 430 zł44,40 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Mam do zaoferowania 3 - pokojowe mieszkanie nr 1.B.3.06 o powierzchni łącznej 44,40 m2. Zlokalizowane w Lublinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36,80 m² 10 054,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe i przestronne mieszkanie: lublin, lwowska, 36,8m2, 2 pokoje.! bez piecyka gazowego! Opis mieszkania: - piętro 10/10 - powierzchnia mieszkania: 36,8 m - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,86 m² 10 880,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Idealne mieszkanie dla rodziny lub inwestora - 3 pokoje po remoncie, gotowe od zaraz. Zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Lublina - Kalinowszczyzna, przy ulicy Dembowskiego 10. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 198 zł67,34 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,34 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,00.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł60,05 m² 8 324,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wprowadzenie : Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Lublina? Świetnie trafiłeś! Mam coś, co może Ci się spodobać przytulne mieszkanie przy ul. Pana Balcera,.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł63,50 m² 10 440,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 63,50m2. położone na pierwszym piętrze w centrum Nałęczowa - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł59,80 m² 5 685,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Puławach, ul. Lubelska 23, woj. lubelskie Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m ,( 59,800 m2) położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 174 zł35,64 m² 12 069,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38,73 m² 11 360,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

** Świetna lokalizacja 180 m od Zamku i Starego Miasta ** ** Oferta tylko w biurze knc city ** śródmieście: do sprzedania małe, przytulne mieszkanie o pow. 39 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

577 100 zł29 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament - Lublin ,centrum Ul. Wieniawska. Wysoki standard wykończenia! Kawalerka o powierzchni około 29m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 480 zł92,66 m² 8 228,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48,73 m² 5 951,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,73 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,44 m² 10 301,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferuję 4-pokojowe przepiękne mieszkanie w topowej lokalizacji Lublina! Znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku. Jego powierzchnia to 48,44 m2. Mieszkanie jest dwustronne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 651 zł37,22 m² 13 074,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji od Kupującego. Sprzedam Apartament zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 37,02 m , II piętro, z balkonem Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 100 zł47,71 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł74,32 m² 10 347,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75m Drugie piętro w 3-piętrowym bloku z dużą cichobieżną windą, lublin, ponikwoda, ul. Czesława.

Szczegóły ogłoszenia

273 009 zł48,70 m² 5 605,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Cena do końca kwietnia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,7 m2, zlokalizowanego przy ul. Połanieckiej 8 , 3 piętro w Chełmie. To.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł47,69 m² 6 626,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

$$ Mieszkanie zarezerwowane $$ ** Świetna lokalizacja w mieście - wszędzie blisko ** ** Zamieszkaj w urokliwym miasteczku położonym wśród lasów tuż nad zalewem** poniatowa ul. Żeromskiego:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,36 m² 11 613,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja mieszkaniowa w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie w pobliżu Uniwersytetu Medycznego i Szpitala Klinicznego. Śródmieście / to lokalizacja świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,80 m² 8 459,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Osiedlu lsm. Mieszkanie o pow. 44,8 m2 przy ul.Wallenroda , w niskim.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij