dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

475 893 zł44 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów północny! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! idealne dla inwestorów pod wynajem! Zadzwoń i zapisz się na prezentacje! Na sprzedaż nowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

456 200 zł38 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Lublin,lubelskie

370 000 zł46 m² 8 026,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,10 m2, usytuowane na 4 Piętrze w niskim bloku przy ul. Lwowska. Blisko Uniwersytet Medyczny. Teren wokół budynku zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

822 970 zł103 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie 3 mieszkania O tym metrażu! Pierwsze piętro 3 piętro oraz mieszkanie na parterze z ogródkiem! bez prowizji i bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Cena: 499 000 zł Powierzchnia: 52,50 m2 2 piętro | Dwustronne | Balkon | Piwnica Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem pomieszczeń i pełnym dostępem do miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

745 000 zł69 m² 10 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Nieruchomość położona w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

650 000 zł58 m² 11 265 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, przestronne mieszkanie z balkonem i możliwością zakupu garażu ( 100.000 pln ) Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku z windą na os. Tatary. Teren wokół budynku zagospodarowany i oświetlony, posiada sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lublin,lubelskie

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 na 3 piętrze niskiego bloku w dzielnicy lsm przy ul. Wajdeloty. Forma własności: odrębna własność(kw bez obciążeń). Na sprzedawany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zelwerowicza

Lublin,lubelskie

755 000 zł69 m² 10 902,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr ib1 o powierzchni 69,25 mkw, składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

290 555 zł25 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle stworzone jako prawdziwa oaza ciszy - jedyne w Lublinie miejsce, w którym z każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

598 000 zł71 m² 8 466,66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Uniwersytecie Przyrodniczym. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

285 000 zł32 m² 8 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe dzielnica Dziesiąta Pokój dzienny. Sypialnia. Kuchnia. Łazienka z wc. Mieszkanie do generalnego remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsonowicza

Lublin,lubelskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku w dzielnicy Wrotków, przy ul. Samsonowicza. Idealna lokalizacja dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Świdniku. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze niskiego bloku z 1975 r. Mieszkanie posiada Balkon Forma własności:Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

636 000 zł80 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w niskim bloku mieszkalnym w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji na Czechowie. Mieszkania składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Lublin,lubelskie

830 000 zł57 m² 14 581,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,92 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku przy ulicy Różanej. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, usytuowane na parterze w nowoczesnym bloku z 2007 roku, przy ulicy Startowej w dzielnicy Bronowice. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czechowska

Lublin,lubelskie

730 000 zł56 m² 12 966,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie typu apartament o powierzchni 64,8 m , położone w samym sercu Lublina przy ul. Czechowskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

565 250 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań z rynku pierwotnego w Lublinie - Bronowice. Pozostały już tylko 2 ostatnie lokale - na piętrze, z ogródkiem między budynkami! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzyńska

Lublin,lubelskie

550 000 zł58 m² 9 537,02 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,67 m2 usytuowane na parterze w wieżowcu zlokalizowanym przy ul. Radzyńskiej (dzielnica Czechów, osiedle Lipińskiego). Rozkład powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

690 000 zł76 m² 9 093,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Montażowa

Lublin,lubelskie

269 100 zł37 m² 7 199,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja inwestycyjna na Tatarach! 2 pokoje z windą i potencjałem pod wynajem! Szukasz idealnej lokaty kapitału lub mieszkania na start? Ta oferta na lubelskich Tatarach to propozycja, obok której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

590 464 zł57 m² 10 390 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

337 575 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,15 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

401 400 zł36 m² 11 097,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na grudzień 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32 m2 na Bronowicach. Świetna lokalizacja, mieszkanie doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania dla osoby starszej, singla, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

345 192 zł29 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż kawalerkę w stanie deweloperskim zlokalizowaną na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

774 000 zł57 m² 13 579 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,89 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 2024 r. zlokalizowanym w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, do własnej aranżacji znajdujące się w dzielnicy lsm przy ul. Grażyny o powierzchni użytkowej 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krochmalna

Lublin,lubelskie

60 000 zł24 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Oferuję na sprzedaż nieruchomość - udział ze wskazaniem na lokal mieszkalny o pow. 21,80 m2 usytuowany na drugim piętrze w kamienicy z 1928 r. zlokalizowanej przy ul. Krochmalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

514 368 zł40 m² 12 979,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowieś

Tuliłów,lubelskie

565 000 zł74 m² 7 624,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 74,10 m z działką 100m , położony w spokojnej miejscowości Tuliłów (gm. Międzyrzec Podlaski). To idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plażowa

Lublin,lubelskie

349 000 zł45 m² 7 682,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w odremontowanej kamienicy, ul. Plażowa 8, lublin Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na poddaszu w centrum Lublina w kamienicy po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

659 000 zł68 m² 9 675,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,11 m2 mieszczące się na Czubach, usytuowane na parterze w wieżowcu. Położone w cichej i spokojnej okolicy, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

405 314 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paryska

Lublin,lubelskie

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie o pow. ok. 70 m2 usytuowane na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku zlokalizowanym na osiedlu F. Chopina (czechów płd.). Na rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Świdnik

Świdnik,lubelskie

320 000 zł28 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow 28 m2 po generalnym remoncie na 3 piętrze w niskim bloku w centrum Świdnika. Na sprzedawany lokal składa się: duży Pokój Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

539 500 zł72 m² 7 441,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72.5m2. Dzielnica lsm. Mieszkanie w stanie do własnej adaptacji. Okna wymieniane na pcv w 2015r. Super pod inwestycje jak i dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

498 500 zł62 m² 8 000,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śródmieściu na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni 62,31 m2 idealne zarówno dla rodziny jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

745 000 zł69 m² 10 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij