dowolna

Mieszkania na wynajem lubelskie - Oferty wynajmu mieszkań

290 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

290 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Lublin,lubelskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal na pierwszym piętrze o powierzchni 52m2, jasny i przestronny. Doskonała! lokalizacja w samym centrum miasta. Bardzo blisko centrum handlowe Plaza, park Saski i Park Ludowy, dworce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jasna

Lublin,lubelskie

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem o powierzchni około 30 m znajduje się na 2 piętrze w nowym bloku (2024). Posiada oddzielną sypialnię i salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin,lubelskie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.03.2026 r. Przestronny apartament do wynajęcia - ul. Krakowskie Przedmieście, centrum miasta. Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanny

Lublin,lubelskie

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o pow. 55 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku przy ulicy Dziewanny W skład nieruchomości wchodzą: - pokój z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Biała Podlaska,lubelskie

1 400 zł38 m² 36,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowe mieszkanie na nowym osiedlu Podmiejskie w Białej Podlaskiej Adres: ul. Pileckiego 31a Powierzchnia: 38,32 m Układ: salon z otwartą kuchnią, 1 pokój, łazienka, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł31 m² 67,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31 m2 położone na 1 piętrze w bloku oddanym do użytku w 2024 roku przy ulicy Kwarcowej 14. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Lublin,lubelskie

3 600 zł100 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe na 1piętrze i poddaszu bliźniaka. Doskonała lokalizacja - rejon ulicy Glinianej w sąsiedztwie Politechniki i centrum Lublina. Dom przeszedł niedawno generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł34 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 34m2, nieruchomość położona na parterze w bloku przy ulicy Kryształowej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 000 zł48 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dziewanny 15 funkcjonalny układ, doskonała lokalizacja, dostęp do terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury usługowej Dostępne od zaraz Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

anma lublin *** Oferujemy do wynajmu zadbane 3 -pokojowe mieszkanie z garażem na Rogatce Warszawskiej. *Świetna lokalizacja do zamieszkania, z dobrym dostępem do wyższych uczelni (umcs, kul) jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem Rezydencja Ogród Saski, ul. Wieniawska, lublin Opis mieszkania: powierzchnia 36 m Oddzielna sypialnia Salon z aneksem kuchennym Łazienka w przedpokoju Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lublin,lubelskie

2 500 zł47 m² 53,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokoje na ul. Wieniawskiej w Lublinie Mieszkanie o powierzchni 46,76 m2 położone jest na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca Rezydencja Ogród Saski w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cyrkoniowa

Lublin,lubelskie

2 900 zł51 m² 56,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Cyrkoniowej Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon, 2 sypialnie (jedna z balkonem), łazienka z wc oraz przedpokój. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

2 000 zł47 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na III piętrze bloku przy ulicy Jutrzenki 16 Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

2 200 zł32 m² 69,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Węglinku! Budynek oddany do użytku w 2025 roku. Oferta idealna dla singla, pary lub młodego małżeństwa. Komfortowe, jasne, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Lublin,lubelskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję świeżo po remoncie mieszkanie na wynajem o powierzchni 30 m2 położone w Lublinie przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ul. Relaksowej 20 na osiedlu Botanik. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnik

Świdnik,lubelskie

2 100 zł54 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ul. 3 maja 3. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Media: czynsz najmu 2100 zł/mc plus czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarasowa

Lublin,lubelskie

1 880 zł32 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na ul. Tarasowej o powierzchni 32 m2 położona na drugim piętrze, osiedle Botanik na dzielnicy Sławin. Mieszkanie - pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Lublin,lubelskie

3 900 zł66 m² 59,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*english below active residence leszczyńskiego 25 Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w jednym z najlepszych apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Araszkiewicza

Lublin,lubelskie

2 500 zł56 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,5 m2 położone na wysokim parterze w 2-piętrowym współdomu przy ulicy Araszkiewicza. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Lublin,lubelskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 położone na parterze w niskim bloku przy ulicy Romera. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, łazienki, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowskiego

Lublin,lubelskie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40m2, z bezpośrednim dostępem do prywatnego ogródka. Mieszkanie usytuowane jest w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radości

Lublin,lubelskie

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia, od zaraz, mieszkanie mieszczące się na lubelskim osiedlu Czuby Północne przy ul. Radości 1. Bez zbędnych opisów-dlaczego warto? -bardzo dobra lokalizacja. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Lublin,lubelskie

4 400 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niesamowity apartament W samym centrum miasta Nowoczesny apartament inspirowany klimatem Portugalii o nazwie "lizbona" Oferujemy do wynajęcia ekskluzywne, całkowicie nowe mieszkanie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

1 600 zł25 m² 64,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz taniego i przytulnego mieszkania na wynajem z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjny? Sprawdź tą ofertę dla Ciebie! opis nieruchomości Ofertę wynajęcia stanowi przytulna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

1 700 zł32 m² 52,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,10 m2 w bloku z 1995 roku usytuowane w dzielnicy Wrotków. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł34 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

2 350 zł26 m² 89,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Franczewska Nieruchomości 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w budynku przy ul. Wolińskiego. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Lublin,lubelskie

2 200 zł50 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Przytulne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 49,67m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2015 r., ul Wróbla, Węglinek. Na powierzchni 49,67m2 znajdują się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanny

Lublin,lubelskie

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Chełm,lubelskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chełmskie Widoki, położone w idealnej lokalizacji blisko centrum miasta, malowniczego parku, sklepów oraz znakomitych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 400 zł53 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkania z garażem, położone w bliskiej odległości psk4, dsk, wspia, wssp Wincentego Pola, supermarket Auchan. 1. O P I S.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnik

Świdnik,lubelskie

2 100 zł54 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ul. 3 maja 3. Idealna lokalizacja. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Media: czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubomelska

Lublin,lubelskie

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, przestronny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 48 m2 usytuowany na 2 piętrze 5- cio piętrowego apartamentowca z windą, w ścisłym Centrum Lublina, ul. Lubomelska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serdeczna

Lublin,lubelskie

2 500 zł43 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - ul. Serdeczna w Lublinie. Mieszkanie usytuowane na parterze w zadbanym bloku z 2000 roku. Mieszkanie bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poniatowa

Poniatowa,lubelskie

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,00 m2 w Poniatowej. 1 piętro w niskim bloku bez windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: przedpokój - 4,20 m2 Pokój - 9,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fulmana

Lublin,lubelskie

2 300 zł67 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 12.02 Mieszkanie wolne od 15 lutego 2026 roku. Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie na osiedlu Słoneczny Dom przy ul. Fulmana nieopodal Zalewu Zemborzyckiego. Mieszkania ma bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lublin,lubelskie

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokoje w mieszkaniu przy ul. Pana Wołodyjowskiego w Lublinie. - bez prowizji od najemcy- mieszkanie składa się z 4 oddzielnych pokoi, wspólnej, w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Dęblin,lubelskie

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od lutego wolne - : ))) Mam do wynajęcia przytulne, słoneczne umeblowane mieszkanie 2 pokojowe w bloku w Dęblinie. III piętro. Dobra lokalizacja. Spokojne i ciche osiedle. Blisko szkoła,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij