dowolna

Mieszkania na wynajem lubelskie - Oferty wynajmu mieszkań

290 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

290 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, 64m2, kryształowa, węglinek Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 zlokalizowane przy ul. Kryształowej 6. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Lublin,lubelskie

1 250 zł11 m² 111,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależny apartament w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina w pobliżu Politechniki, uniwersytetu Przyrodniczego, niedaleko umcs I kul. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czas na jesienno-zimową promocję. Wynajmę mieszkanie z balkonem na pół roku, z możliwością przedłużenia, odstępne tylko 1450 zł/miesiąc, na osiedlu przy ul Sidorskiej w Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hutnicza

Lublin,lubelskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z windą przy ulicy Hutniczej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskich

Lublin,lubelskie

2 400 zł48 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji - ul. Braci Wieniawskich, czechów Oferujemy do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

2 500 zł25 m² 98,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezydencja Ogród Saski - kameralne i nowoczesne osiedle usytuowane w historycznej dzielnicy miasta - na Śródmieściu. Mieszkanie o pow. 25,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 300 zł48 m² 48,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze w bloku z dwiema odnowionymi windami przy ul. Topolowej. Składa się z przechodniego salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kazimierza Wielkiego w dzielnicy lsm. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na ul. Wileńskiej na dzielnicy lsm. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Lublin,lubelskie

1 450 zł48 m² 30,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, w stanie bardzo dobrym, po remoncie. Pełne umeblowanie i wyposażenie - mieszkanie przygotowane do zamieszkania dla 3 osób (w każdym z pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bema

Lublin,lubelskie

2 600 zł64 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Bema w centrum Miasteczka Akademickiego w apartamentowcu z windą i portiernią. Możliwość korzystania z siłowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Operowa

Lublin,lubelskie

1 900 zł40 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,5 m2 bloku przy ulicy Operowej 10. Budynek wyposażony jest w windę , osiedle ogrodzone i monitorowane. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Lublin,lubelskie

1 400 zł11 m² 124,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młodzieżowa

Lublin,lubelskie

1 600 zł39 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy Lublina! Lokalizacja Adres: ul. Młodzieżowa, lublin Okolica: spokojna, zielona dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kisielewskiego

Lublin,lubelskie

3 000 zł86 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Najem okazjonalny, umowa z firmą. Przytulne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 85,59m2 na II piętrze z III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 zł56 m² 34,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, na lsm ul. Chrobrego Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na ul. Chrobrego na Miasteczku Akademickim. Mieszkanie jest 3 pokojowe, wszystkie pokoje rozkładowe, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Operowa

Lublin,lubelskie

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Operowej 1 (nowe osiedle na Czechowie) - boczna ulicy Koncertowej. Wolne od 1 grudnia 2025r. Mieszkanie położone na III piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krochmalna

Lublin,lubelskie

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne biura ewentualnie gabinety lub lokale usługowe na wynajem w Lublinie w bliskim sąsiedztwie Dworca Głównego Lublin, targów Lubelskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

4 300 zł104 m² 41,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy w pełni wyposażony apartament na III piętrze przy Placu Litewskim. Salon z jadalnią i wyjściem na balkon (telewizor, dwie sofy, ława, stół, krzesła), dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na Czechowie - 2 pokoje, 40 m2. Nieruchomość położona na 2 piętrze w bloku z winda przy ulicy T. Leszetyckiego w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Lublin,lubelskie

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

umeblowana kawalerka w spokojnej okolicy. pokój z aneksem kuchennym , mała łazienka , mały pokój dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

2 500 zł32 m² 78,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu ładnego, 2-pokojowego mieszkania w dzielnicy Węgline Południowy (ul. Jemiołuszki) w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajduje się na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

3 300 zł42 m² 79,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy Apartament w Nałęczowie Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka), sypialnia, łazienka z wc (kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł39 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2017r. o pow. 38,73m2 przy ul. Kryształowej, wykończone w wysokim standardzie Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 20 m od kul i 50 m od umcs Mieszkanie o pow. 49 m2 po częściowym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

1 800 zł28 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa i słoneczna kawalerka na parterze w wieżowcu przy ul. Okrzei. Obok wąwóz z miejscem do rekreacji z alejkami do spacerowania oraz ścieżkami rowerowymi. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:9/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w wyśmienitej lokalizacji , w centrum miasta a jednocześnie w bardzo cichym miejscu.Z racji położenia- blisko miasteczka akademickiego jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

3 900 zł76 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe, klimatyczne mieszkanie przy ul. Okopowej. Salon z aneksem kuchennym (zabudowa meblowa i sprzęt agd). Dwie sypialnie. Łazienka z wc (kabina prysznicowa, pralka, suszarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazylianówka

Lublin,lubelskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, mieszkanie o powierzchni 42 m położone na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku. Zlokalizowane na Ponigwodzie jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Curie-Skłodowskiej

Lublin,lubelskie

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka usytuowana w ścisłym centrum miasta- na Miasteczku Akademickim.Mieszkanie dostępne od zaraz.Czynsz 1700zł plus 300pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Świdnik,lubelskie

2 000 zł77 m² 25,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - ul. Deotymy , Świdnik Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Deotymy w Świdniku. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 600 zł45 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam , do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , w niskim czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana z doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokola

Lublin,lubelskie

1 700 zł46 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Bronowice przy ul. Sokolej. Lokal znajduje się na II piętrze, w niskim, zadbanym budynku. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 położone na 2 piętrze w bloku z windą przy ulicy Gęsiej 13 wraz prywatnym garażem 18 m2 zlokalizowanym na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

2 750 zł66 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie na wynajem w Lublinie przy ulicy Dunikowskiego. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Dziesiąta, w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wigilijna

Lublin,lubelskie

2 650 zł53 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,4m2 w bloku na 3 piętrze - ul. Wigilijna. Pokój dzienny o pow. 11m2 z wyjściem na balkon. Oddzielna kuchnia (zabudowa, sprzęt agd: zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skołuby

Lublin,lubelskie

2 500 zł47 m² 52,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Skołuby na Czechowie Południowym. Nieruchomość o powierzchni 47,2 m usytuowana jest na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

2 500 zł50 m² 50,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Zostań pierwszym Najemcą po generalnym remoncie W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

2 250 zł49 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Niepodległości w centrum Lublina, w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowomiejska

Lublin,lubelskie

900 zł10 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia pokój o powierzchni 10 m2 znajdujący się w mieszkaniu o pow. 55 m2 usytuowanym na 6 piętrze w wieżowcu przy ul. Nowomiejskiej na przeciwko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Lublin,lubelskie

1 750 zł65 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe wyposażone mieszkanie na wynajem w Lublinie przy ulicy Władysława Jagiełły. Mieszkanie: na powierzchni 65 m2 znajduje się: - salon z balkonem - I pokój - II pokój - kuchnia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij