dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

2 100 zł33 m² 63,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Lublina! Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33,26 m , położone na 2. piętrze kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubartów

Lubartów,lubelskie

675 303 zł98 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Unikatowe mieszkanie w wysokim standardzie Na sprzedaż: nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe - Lubartów bez prowizji! cena możliwa do negocjacji! Lokalizacja: lubartów, woj. lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krasnystaw

Krasnystaw,lubelskie

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do odnowienia w bloku na IV piętrze, bez windy, należące do Krasnostawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, znajdujące się na ładnym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48.00 m2 z balkonem, położone na piątym piętrze. Mieszkanie usytuowane jest na zielonym osiedlu przy ul. Niepodległości dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

773 738 zł65 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania! Dostępne jeszcze na wyższych piętrach budynku. Zakończenie budowy październik 2025 rok!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

545 000 zł30 m² 18 412,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie w nowopowstałym budynku Rezydencja Ogród Saski przy ul. Jasnej w ścisłym centrum Lublina (deweloper Mota Engil). Lokale w tym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

686 340 zł62 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne lokale inwestycyjne - Morwowa, lublin | 1-3 pokoje | od 29 do 66 m | Idealne pod wynajem, biuro, usługi lub zamieszkanie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne lokale inwestycyjne zbiorowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

564 443 zł40 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania gotowe na już! możliwość oglądania mieszkań od poniedziałku do soboty W godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnik

Świdnik,lubelskie

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam atrakcyjne nowe mieszkanie 65 m2 - świdnik, ul. Lecha Kaczyńskiego - 2025 r. Zupełnie nowe, w stanie deweloperskim, idealne do własnej aranżacji. 3 pokoje, duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

539 000 zł62 m² 8 665,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 62,20 m na parterze / z X, w budynku z 1978 r. w Lublinie. Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

449 000 zł57 m² 7 863,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w Lublinie na cenionym osiedlu Juliusza Słowackiego. Lokal usytuowany jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Klimeckiego

Łuków,lubelskie

270 000 zł48 m² 5 587,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,32 m z piwnicą, położone na 4. piętrze na osiedlu Klimeckiego w Łukowie. To doskonała propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chełm,lubelskie

460 000 zł90 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie 78,5 m2 w zabytkowej kamienicy kolejowej "dyrekcja" w Chełmie Z kominkiem, cegłą na ścianie, ogródkiem - idealne połączenie klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

598 971 zł45 m² 13 199 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadrzeczna

Chełm,lubelskie

725 000 zł135 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękny, nowoczesny apartament o powierzchni łącznej 135 m2 przy ul. Nadrzecznej w Chełmie. Apartament zlokalizowany jest na 3 piętrze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

693 558 zł65 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferuję przestronne mieszkanie 4 pokojowe idealne pod inwestycję, na zamkniętym osiedlu. Składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -3 sypialni -przedpokoju -łazienki -balkonu Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł102 m² 24,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie z dwoma tarasami w dzielnicy Bronowice osiedle Pogodna Poziom I - salon z wyjściem na taras - pokój - oddzielna kuchnia (zabudowa i sprzęt agd) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m2 na osiedlu J. Słowackiego (lsm) w Lublinie. Oferta idealna dla rodziny, jak również jako inwestycja pod wynajem (pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Lublin,lubelskie

745 000 zł69 m² 10 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr ib2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lublin

Lublin,lubelskie

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie składające się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z kabiną prysznicową. Mieszkanie w pełni umeblowane. Czynsz najmu to 1 600,00 zł miesięcznie plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczowa

Lublin,lubelskie

317 300 zł32 m² 9 990,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko w Arena Biuro Nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Bluszczowej. Mieszkanie ma powierzchnię 31,78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierki

Lublin,lubelskie

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Skierki 1 w dzielnicy Rury w Lublinie. To spokojna, zielona i dobrze skomunikowana okolica, idealna dla studentów i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zemborzycka

Lublin,lubelskie

463 370 zł41 m² 11 385 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 40,70 m2 położone na 1. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku przy ulicy Zemborzyckiej!. Układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,65 m2 sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Lublin,lubelskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Komfortowe i klimatyczne, świeżo po generalnym remoncie. Wszystko nowe, nieużywane, niezamieszkałe. Duży balkon. Wysoki standard wykończenia. Wymienione wszystkie instalacje. Nowa zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

682 500 zł57 m² 11 900,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe o wysokim standardzie wykończenia mieszkanie na 1 piętrze w niskim budownictwie z windą położone na os. Węglinek. Na mieszkanie składa się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

440 000 zł32 m² 13 893,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ciekawa oferta! Nowa, komfortowa 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Jemiołuszki! Mieszkanie usytuowane jest na parterze w nowym bloku z 2024r. Powierzchnia 31,67m2 obejmuje salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

614 000 zł53 m² 11 491,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | nowoczesne osiedle | parter | dwustronne | piwnica + miejsce postojowe Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,43 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

699 000 zł46 m² 15 295,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący zwolniony z opłaty pcc oszczędność 13 980 zł! Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45,7 m znajduje się na 3. piętrze eleganckiego apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Związkowa

Lublin,lubelskie

519 000 zł45 m² 11 556,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Po generalnym remoncie w 2022 roku, położone jest na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Związkowej w dzielnicy Czechów w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Lublin,lubelskie

345 000 zł35 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Prezentuję na sprzedaż jasną, ustawną kawalerkę, usytuowaną w niskim bloku w pożądanej dzielnicy Czuby- lublin Jest to wyjątkowa lokalizacja, która łączy ciszę, spokój i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Lublina

Lublin,lubelskie

592 000 zł49 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym kośminek/dzięsiąta - ul. Obrońców Lublina Wystarczy spakować swoje walizki i od razu się wprowadzać! to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Dominów,lubelskie

457 794 zł53 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 52,62m2 zlokalizowane w Dominowie, przy ul. Rynek, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego bloku. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin,lubelskie

899 000 zł90 m² 9 938,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Dwa apartamenty krakowskie przedmieście, lublin prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż dwa niezależne apartamenty o łącznej powierzchni 90,46 m , usytuowane w kamienicy przy ul. Krakowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 7 piętrze w wieżowcu na osiedlu Kalinowszczyzna. Na powierzchnie 48 m2 składa się : - 2 Pokoje - Kuchnia oddzielna z oknem - Przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Lublin,lubelskie

2 500 zł25 m² 100,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależny 2 pokojowy mikro apartament ( 25 m2 ) w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina w pobliżu Politechniki, uniwersytetu Przyrodniczego, niedaleko umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

545 000 zł30 m² 18 412,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaniawskiego

Lubartów,lubelskie

294 999 zł45 m² 6 602,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3-Pokojowe mieszkanie o pow. 44,68 m2 usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku położonym przy ul. Szaniawskiego w Lubartowie. Na powierzchnię składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

260 000 zł25 m² 10 441,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 24,90 m2 na ul. Przyjaźni w Lublinie. 3 piętro w niskim bloku bez windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój - 16,20 m2 Kuchnia - 3,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

559 999 zł54 m² 10 420,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja bez prowizji biura nieruchomości! Apartament z Widokiem na ostatnim 3 piętrze w nowym budownictwie z 2025 Roku! Budynek będzie oddany do użytkowania w listopadzie 2025r.!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Chełm,lubelskie

285 009 zł65 m² 4 384,75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do końca roku cena 250 000 zł. Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w centrum Chełma! Idealne dla rodzin Szukasz ciepłego i cichego mieszkania w samym sercu miasta, które możesz urządzić po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lublin

Lublin,lubelskie

370 000 zł27 m² 13 508,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Sprzedam uroczą, kameralną kawalerkę o powierzchni 27.40 m2. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w bloku o niskiej zabudowie z 2017 roku. Nowe, monitorowane osiedle położone przy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij