dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne, słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 4 piętro niskiego bloku z 1995r. przy ul. Sikorskiego. Na powierzchni 53m2 są 2 duże, ustawne pokoje, większy z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

726 273 zł65 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji ani podatku pcc. Mam przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65,43 m , położone w Lublinie, przy Alei Spółdzielczości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

599 925 zł63 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! Mieszkanie 3 pokojowe które można na tym etapie przekształcić na 4 pokoje! południowy- wschód! Najbardziej atrakcyjne! ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

399 000 zł30 m² 13 082 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Sprzedam przestronną kawalerkę o powierzchni 30.50 m2 położoną na drugim piętrze w bloku o niskiej zabudowie z 2015 roku. Blok wyposażony w windę cichobieżną. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lublin,lubelskie

585 900 zł63 m² 9 344,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam Państwu trzypokojowe rozkładowe mieszkanie na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z 1990 r. położone przy ul. Daszyńskiego w dzielnicy Kalinowszczyzna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

646 000 zł62 m² 10 409,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr 37 b2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przy Stawie

Lublin,lubelskie

1 400 zł19 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pokój w 3 pokojowym mieszkaniu po remoncie o powierzchni 57 m2 w dziesięciopiętrowym bloku, usytuowanym na Wieniawie przy ulicy Przy Stawie 4. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Zamość,lubelskie

280 000 zł46 m² 6 147,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe, ustawne mieszkanie na czwartym piętrze, na cichym i przytulnym osiedlu. W skład nieruchomości wchodzi : Salon, sypialnia Sypialnia z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

498 412 zł47 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 47,02m2, 2 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Idealny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbanowicza

Lublin,lubelskie

506 127 zł53 m² 9 528 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję na Felinie przy ul. Urbanowicza. Felin Park II etap I składa się z jednego budynku mieszkalnego-wielorodzinnego, o 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Lublin,lubelskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka do wynajęcia w kamienicy przy ulicy Kruczej w Lublinie. -Najemca nie płaci prowizji- -Dostępna od zaraz- mieszkanie ciche, urządzone i umeblowane. Duży ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

445 000 zł31 m² 14 354,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w dzielnicy Felin usytuowane na 1 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą z 2024 r. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

549 000 zł59 m² 9 231,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszanie o powierzchni 59,47m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy z piękną elewacją na ul.Niecałej! W skład nieruchomości zaliczamy: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bielskiego

Lublin,lubelskie

375 000 zł38 m² 9 865,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie na parterze w niskim bloku z 2008 roku. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym, dozorowanym osiedlu, gdzie każdy mieszkaniec znajdzie miejsce do zaparkowania auta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

639 500 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję przy ul. Nałęczowskiej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne w codziennym życiu: przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konopnicka

Lublin,lubelskie

725 000 zł73 m² 9 866,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,48 m2, zlokalizowane w samym centrum Lublina, przy ul. Konopnickiej. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Puławy,lubelskie

435 000 zł63 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Blok dwupiętrowy mieszkanie na pierwszym piętrze. Ul. Kołłątaja, puławy Miejsce parkingowe parking publiczny. Stan do remontu Typ oferta mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

481 000 zł64 m² 7 515,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 77m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

575 000 zł48 m² 11 984,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z balkonem | Centrum Lublina | Widok na panoramę miasta | Parking dla mieszkańców Lublin - miasteczko akademickie 48 m | 7. piętro | winda | 3 pokoje Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowskiego

Lublin,lubelskie

529 000 zł62 m² 8 575,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 3 Pokoje z Balkonem (61,69 m ) na 1 piętrze, ,Lublin Czechów przy ul. Rogowskiego 5. Idealne pod Inwestycję, blisko Uczelni Tylko 529 000 pln! Kluczowe Zalety: idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

547 609 zł55 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny za najwyższy standard! Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją, która spełni oczekiwania każdego! Kameralna część Lublina, która pozwoli na odpoczynek po pracy, zapewni spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

449 000 zł49 m² 9 111,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Blok oddany do użytkowania. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Terebelska

Biała Podlaska,lubelskie

1 600 zł51 m² 31,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie blisko centrum ul. Terebelska 49 Szukasz wygodnej przestrzeni do życia w świetnej lokalizacji Białej Podlaskiej? To jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Zamość,lubelskie

369 000 zł62 m² 5 913 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Kwadrat prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane na IV i ostatnim parterze w bloku, zlokalizowane w centralnej części Zamościa, przy ulicy Piłsudskiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowia

Lublin,lubelskie

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39.00 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji. Osiedle położone w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajete

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Zamość,lubelskie

269 000 zł36 m² 7 530 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Kwadrat zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznego mieszkania usytuowanego na parterze czteropiętrowego bloku. Na cichym, spokojnym i pozbawionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

585 432 zł54 m² 10 924,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,59 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lublin

Lublin,lubelskie

285 000 zł25 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas W biurze! - wyłączność Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 25 m2 w Lublinie (dzielnica Tatary). Mieszkanie w niskim bloku na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawia

Lublin,lubelskie

2 350 zł53 m² 44,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej kamienicy z 2018 roku ul. Pawia 10 Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 53 m , gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

539 500 zł49 m² 10 965,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję mieszkanie na Wrotkowie w bloku z 2021 roku z windą. W skład nieruchomości wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, przedpokój i łazienka. Oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Północna

Lublin,lubelskie

679 000 zł48 m² 14 069,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu nowe, wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,26 m2. Nieruchomość dwupokojowa, do tej pory nie zamieszkiwana, zlokalizowana w nowym, prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 33 m przy ul. Pana Balcera, z tarasem, umeblowane, gotowe do wprowadzenia. W skład jego wchodzą: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka z toaletą, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Lublin,lubelskie

500 000 zł48 m² 10 482,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy lsm w Lublinie, w pobliżu miasteczka akademickiego. 3-pokojowe mieszkanie położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

477 462 zł47 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania O metrażu niemalże 47 m2 dostępne od 1 do 3 piętra nowoczesnego budynku! ceny mieszkań zaczynają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

760 000 zł61 m² 12 385,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne, luksusowe mieszkanie z widokiem, obok Ogród Saski, centrum Lublina, cena do negocjacji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w centrum Lublina na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dulęby

Lublin,lubelskie

543 479 zł51 m² 10 669 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie w dzielnicy Bronowice na osiedlu Maki. Lokalizacja: lublin, dzielnica Bronowice, ul. Dulęby Powierzchnia: 50,94 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

2 800 zł31 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezydencja Ogród Saski - kameralne i nowoczesne osiedle usytuowane w historycznej dzielnicy miasta w samym środku miasta - na Wieniawie. Mieszkanie o pow. 30,71 m2 położone na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Zamość,lubelskie

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Piłsudskiego w Zamościu. Mieszkanie znajduje się w cichym i spokojnym bloku, co czyni je idealnym wyborem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

365 000 zł32 m² 11 300,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania, cicha okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

559 000 zł56 m² 9 982,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o pow. 55,45 mkw przy ulicy Domeyki na osiedlu Wrotków, blok z 2016 roku z windą Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij