dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

475 000 zł44 m² 10 894,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

nieruchomości Lublin* Atrakcyjna lokalizacja, nietuzinkowa oferta, to wszystko może być Twoje. Polecamy do sprzedaży wyjątkową ofertę mieszkania o pow. 43,60 m2 w dzielnicy lsm, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

379 785 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony południowo - wschodniej. Mieszkanie o powierzchni 36,17 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Chełm,lubelskie

329 006 zł57 m² 5 802,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wiadomo - pierwsze piętro jest najbardziej poszukiwane więc zapraszam do zakupu. Na kolejowej, w metrażu 56.7 polecam 3 -pokojowe mieszkanko do remontu i własnej aranżacji. Większość okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niecała

Lublin,lubelskie

698 000 zł72 m² 9 735,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piękne mieszkanie w ścisłym centrum Lublina, położone 300 m od Placu Litewskiego, z wielkim potencjałem na wynajem okazjonalny lub dla studentów (blisko Uniwersytet Medyczny oraz Szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

574 795 zł62 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

557 348 zł53 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

495 649 zł45 m² 10 990 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

488 300 zł44 m² 11 050 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przewodów,lubelskie

77 000 zł52 m² 1 495,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w malowniczej , cichej i spokojnej miejscowości Przewodów. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

552 747 zł55 m² 9 990 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motorowa

Lublin,lubelskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na Tatarach. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na drugim piętrze 3-piętrowego bloku przy ul. Motorowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Chełm,lubelskie

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**przestronne mieszkanie w kamienicy z lat 30. na osiedlu Dyrekcja w Chełmie** Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem, które łączy w sobie historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śliwińskiego

Lublin,lubelskie

298 000 zł26 m² 11 245,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży mieszkanie po remoncie, które znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą. Nieruchomość składa się z pokoju z otwartą kuchnią, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

434 965 zł44 m² 9 990 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witolda

Biała Podlaska,lubelskie

449 000 zł65 m² 6 939,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,7 m , usytuowane w cichej i spokojnej okolicy, obok Lidla. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem oraz funkcjonalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję zadbane mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na 3 piętrze. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem (blisko wsei!). Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowska

Lublin,lubelskie

648 900 zł57 m² 11 364,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedaż mieszkania po remoncie w Lublinie - ul. Czechowska 42 Szukasz mieszkania w Lublinie w świetnej lokalizacji z dużym balkonem oraz miejscem parkingowym? Koniecznie sprawdź tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

506 657 zł55 m² 9 157 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

683 963 zł64 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie na 4 piętrze z 4 narożne. Zapraszam do kontaktu. Cena widniejąca w ogłoszeniu to cena uwzględniająca rabat. Dodatkowy rabat na miejsce postojowe podziemne. Bez Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie na ul. Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się na zielonym osiedlu blisko rzeki. Szczegóły mieszkania: - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia piękny, elegancko urządzony apartament, zlokalizowany przy ulicy Wieniawskiej 11, nowej inwestycji. To przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

605 472 zł57 m² 10 600 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

451 948 zł45 m² 9 990 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lublin,lubelskie

702 046 zł66 m² 10 667,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem - nowa inwestycja, al. Spółdzielczości Pracy, lublin | oddanie II kw. 2026 r. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

481 570 zł49 m² 9 772,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Arena Biuro Nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję przy ul. Jemiołuszki. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lublin,lubelskie

687 821 zł62 m² 11 063,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 62,17 m w doskonałej lokalizacji Kupujący nie płaci podatku pcc 2% i jest zwolniony z prowizji dla pośrednika Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

492 349 zł41 m² 12 100 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

[pl] Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na Czechowie - wysoki standard (scroll down for English description) (прокрутіть вниз, щоб переглянути опис Україньською).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

485 000 zł56 m² 8 738,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Dziesiąta. Mieszkanie zostało urządzone tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Świdnik,lubelskie

390 000 zł48 m² 8 193,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,6m2 zlokalizowane przy ulicy Niepodległości w Świdniku. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze trzypiętrowego bloku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

503 857 zł42 m² 11 931,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 42,23 m - idealne dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc 2% i jest zwolniony z prowizji dla pośrednika Zapraszam do kontaktu po więcej informacji t:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

558 280 zł55 m² 10 090 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą przy ul. Relaksowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - sypialnia, - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

555 000 zł52 m² 10 673,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! zarezerwuj już dziś swoje idealne mieszkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

506 068 zł55 m² 9 250 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kompozytorów Polskich

Lublin,lubelskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w centrum - 3 pokoje, 53 m2. Nieruchomość położona na 9 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Kompozytorów Polskich 7 w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Diamentowa

Lublin,lubelskie

840 000 zł64 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania usytuowaną w dzielnicy Wrotków. Nieruchomość jest w doskonałym stanie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Kompozytorów Polskich

Lublin,lubelskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 3 pok. zlokalizowane na 8/10 w bloku na Czechowie W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z kuchnią (meble, lodówka, zmywarka, piekarnik, mikrofala) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

590 844 zł56 m² 10 600 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmigród

Lublin,lubelskie

639 000 zł65 m² 9 812,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Prezentuję Państwu nieruchomość 3 pokojową, oddaloną zaledwie 400m od Bramy Krakowskiej! Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze Kamienicy z 1904roku. Nieruchomość przeszła gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe dwustronne mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 46 m 2 zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Okrzei 2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.