dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamość,lubelskie

324 750 zł43 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania oznaczonego numerem b4/i-6 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 43,30 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 78m2 przy ul. Ogrodowej. Mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard wykończenia, wnętrza zaprojektowane przez projektanta z dbałością o detale. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

1 650 zł56 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56m2 na II piętrze z IV w bloku z 1969 roku w Lublinie, lsm, ul. Chrobrego. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny (przechodni, regał).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

440 000 zł32 m² 13 897,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31.66 m , usytuowane przy ul. Jemiołuszki 6. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubelska

Kraśnik,lubelskie

315 000 zł102 m² 3 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Udziały w kamienicy przy ul. Lubelskiej w centrum Kraśnika. Środkowy segment o powierzchni całkowitej 102m2. W tej cenie oprócz kamienicy znajduje się również działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laurowa

Lublin,lubelskie

530 000 zł53 m² 9 983,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Lokalizacja w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pergolowa

Lublin,lubelskie

636 300 zł61 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Botaniku - ul. Pergolowa(60 m2) Zapraszam Państwa do zakupu nieruchomości na zielonym, dobrze skomunikowanym z resztą miasta osiedlu. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Kazimierz Dolny,lubelskie

545 000 zł24 m² 22 708,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ten apartament ma już dzięki nam nowych właścicieli! Planujesz sprzedaż działki, domu, mieszkania, lokalu? Zadzwoń, pomożemy bezpłatnie w wycenie, dopilnujemy wszystkich umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamenhofa

Lublin,lubelskie

549 000 zł96 m² 5 748,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95,51 m , usytuowane w spokojnej dzielnicy Lublina Dziesiąta. Nieruchomość zlokalizowana na 2 i 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

433 960 zł31 m² 13 998,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Nowy blok w cichej spokojnej dzielnicy przy ul.Królowej Jadwigi Oś Europejskie (Felin) Mieszkanie o powierzchni 30.6 m2 mieści się na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

586 500 zł88 m² 6 652,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Nietuzinkowe mieszkanie w domu wolnostojącym w Lublinie - Sławin, 3 pokoje o pow. 88,16 m Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie na 3 piętrze w domu wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

407 433 zł34 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Teemin realizacji: II kwartał 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sekutowicza

Lublin,lubelskie

485 000 zł53 m² 9 133,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Świetna oferta! Mieszkanie 2 pokojowe w pełni urządzone i wyposażone (większość mebli wolnostojących pozostaje w cenie mieszkania) o powierzchni 53,1mkw. na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

869 000 zł89 m² 9 797,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 88,70m2 na III piętrze / z III w kameralnym budynku z 1965 r. w Lublinie, okolice ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

400 991 zł31 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 30,61 m2 z wystawą okien n południowy-wschód Zestawienie powierzchni: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 214,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

429 000 zł52 m² 8 261,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w spokojnej ale prężnie rozwijającej się dzielnicy Lublina. Jest to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

670 500 zł62 m² 10 784,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do końca grudnia lub do wyczerpania puli rabatów, oferujemy rekordowo niskie ceny m2 i miejsc postojowych. Zadzwoń teraz nim będzie za późno! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

379 785 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 36,17 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 250 000 zł82 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Lublina, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom każdego klienta. W tym apartamentowcu znajdziesz wszystko co sprawi, że każdego dnia poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

631 300 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,13 m2. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,77 m2 z wyjściem na balkon o pow. 7,44 m2 Pokój o pow. 9,30 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Lublin,lubelskie

559 000 zł59 m² 9 466,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż czteropokojowe, bardzo jasne i z fajnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie w zielonej okolicy. Przedstawiam Państwu nieruchomość o powierzchni użytkowej 59,09 m2 na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

433 960 zł31 m² 14 044 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu Europejskim - idealna inwestycja lub miejsce dla pary! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 30,9 m , położone na 4. piętrze 8-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

80 000 zł19 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 19m 2 usytuowane w kamienicy przy ul. Kunickiego 44a. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym dziedzińcu. Mieszkanie bezczynszowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

433 000 zł44 m² 9 816,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronne , 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,11 m2 położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Lublina - Węglin Północny. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

451 605 zł43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Uwaga Mam do zaoferowania dwustronne mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 43,01 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Lublin,lubelskie

587 000 zł44 m² 13 423,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w cenie promocyjnej. Cena obowiązuje do końca kwietnia. Do zaoferowania mam mieszkania z systemem Smart Home w nowej inwestycji na Czechowie. Inwestycja zlokalizowana zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

442 960 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,20 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania Pokój dzienny o pow. 19,30 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

499 000 zł41 m² 12 308,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Istnieje możliwości uzyskania dodatkowych rabatów Zadzwoń i poznaj szczegóły. i podatku pcc Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 40,54 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielskiego

Lublin,lubelskie

620 000 zł58 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro vesta przedstawia przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Bazylianówka. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z dużego pokoju z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

270 000 zł27 m² 10 067,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga Mieszkanie w stanie deweloperskim oddane do użytku o pow. 26,82 mkw w Dominowie w skład którego wchodzi: pokój z aneksem kuchennym łazienka z wc; przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

539 000 zł63 m² 8 544,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

nieruchomości Lublin* Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w niskim budownictwie na Felinie. Mieszkanie o przemyślanym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

569 000 zł62 m² 9 192,25 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 Usytuowane na drugim piętrze w bloku z windą na osiedlu lsm w Lublinie. Atuty mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 100 zł64 m² 32,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny lub umowa z firmą. Mieszkanie dostępne od maja 2025 r. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,03m2 na IV piętrze / z V w bloku z 2014 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeremchowa

Lublin,lubelskie

2 200 zł60 m² 36,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem , położone przy ul. Czeremchowej 16 w Lublinie na cichym , położonym wśród zieleni osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

575 500 zł52 m² 11 153,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do końca grudnia lub do wyczerpania puli rabatów, oferujemy rekordowo niskie ceny m2 i miejsc postojowych. Zadzwoń teraz nim będzie za późno! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

555 271 zł62 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czartoryskich

Puławy,lubelskie

225 000 zł26 m² 8 597,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka z umeblowaniem usytuowana na drugim piętrze z widokiem na zadrzewiony teren .Mieszkanie składa się jednego pokoju z aneksem kuchennym .Podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

611 479 zł59 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń, poznaj aktualne promocję przy zakupię mieszkania i miejsca postojowego! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 59,39m2 na 0 p. / 5 p. na Ponikwodzie. Opis mieszkania: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

310 000 zł32 m² 9 760,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam nowe deweloperskie mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym ,na parterze z windą , na nowo powstającym osiedlu w stanie deweloperskim , termin realizacji IV kwartał 2026 r .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł39 m² 12 710,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Lsm, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Idealne dla singla lub pary. Ze względu na lokalizację, mieszkanie może również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Montażowa

Lublin,lubelskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 40 metrowe w pełni wyposażone wyremontowane w kwietniu 2020 roku mieszkanie. W skład wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym, mały oddzielny pokój, łazienka z wc.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij