dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

452 880 zł43 m² 10 459,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 zlokazliowane na ulicy Przyjaźni w Lublinie. Nieruchomość znajduje się na druigm piętrze cztoropietorwego bloku w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nałęczów,lubelskie

529 000 zł49 m² 10 778,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

"Zdrojowe Osiedle" - kompleks ekskluzywnych, wielorodzinnych budynków o stylowej architekturze nawiązującej do zabytkowych, nałęczowskich willi. Osiedle jest połączeniem nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

819 000 zł92 m² 8 902,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentuję Państwu wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o nowoczesnym i komfortowym charakterze, o łączną powierzchnię 92 m2. Lokal ten stanowi perfekcyjne połączenie funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

638 900 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 63,89 m2. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poturzyńska

Lublin,lubelskie

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w dzielnicy Czechów przy ulicy Poturzyńskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53 m2 składa się z: - dwóch niezależnych sypialni; - kuchni; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ulicy Bursztynowej. Lokalizacja sprawia, że jest idealne połączenie z każdym miejscem miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Lublin,lubelskie

459 000 zł59 m² 7 779,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie położone na czwartym piętrze przy ulicy Różanej 3. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Lublin,lubelskie

529 000 zł52 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Widne I ciche! Z balkonem! Widne, ciche, słoneczne mieszkanie w bardzo korzystnej lokalizacji, okolice marketu Auchan. Przestronny salon z trójdzielnym oknem dającym dużo światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lublin,lubelskie

559 000 zł62 m² 9 030,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Lublinie, dzielnica lsm, które spełni oczekiwania zarówno rodzin marzących o komfortowym życiu, jak i inwestorów poszukujących pewnych zysków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tumidajskiego

Lublin,lubelskie

515 000 zł61 m² 8 470,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Bez prowizji! Idealne mieszkanie o powierzchni 60,80m2 usytuowane na wysokim parterze. Salon : 25m2 Kuchnia 6m2 sypialnia 12m2 sypialnia 10m2 łazienka 4m2 wc 2m2 Kalinowszczyzna ul. Tumidajskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Biała Podlaska,lubelskie

377 000 zł71 m² 5 339,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

#rezerwacja# Idealne dla pary, osób starszych, rodziny z dziećmi lub jako lokata kapitału np. pod wynajem. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Północna

Lublin,lubelskie

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,7 m 2 zlokalizowane na pierwszym piętrze przy ul. Północnej 18 (śródmieście, lublin). Jest to idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

435 000 zł32 m² 13 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

! super oferta! Inwestycja z najemcą lub bez! Czuby / Węglinek, pięknie zaprojektowane i zaaranżowane mieszkanie. Idealny układ: salon z aneksem kuchennym, wydzielona sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzeszewskiego

Lublin,lubelskie

779 000 zł66 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Ponikwoda na nowoczesnym osiedlu w głębi osiedla z dala od ruchliwych ulic. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Lublin,lubelskie

1 600 zł59 m² 27,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 4pokojowe przy ul. Dembowskiego, dzielnica Kalinowszczyzna. Na powierzchni 59 m znajdują się cztery pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

400 000 zł35 m² 11 567,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Węglinek ul. Kwarcowa 2024 rok - gotowe do wykończenia! Mamy ekipy które mogą wykończyć nieruchomość od zaraz! bez prowizji! bez podatku pcc 2% - dla osób które nabywają 1-wsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

1 900 zł74 m² 25,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

* agencja nieruchomości Lublin * 1. O P I S B L O K U = rok budowy: 1997 Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie na Czubach, osiedle Ruta. Kuchnia na planie otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanko na parterze z tarasem i ogródkiem.kompletnie wyposażone! Blisko do PKP/PKS jak i MPK,są te przychodnie lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Krasnystaw,lubelskie

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż widne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okrzei w Krasnymstawie. Mieszkanie o powierzchni 47m2, w skład którego wchodzą: -widna kuchnia, -sypialnia, -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

790 zł59 m² 13,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duży pokój jednoosobowy w trzypokojowym mieszkaniu *powierzchnia 18m2 *parter *części wspólne: widna kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

365 000 zł48 m² 7 577,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na os.Nałkowskich. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny, wejście do każdego pokoju oddzielne. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Kraśnik,lubelskie

179 000 zł36 m² 4 940,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ciepłe i przytulne mieszkanie zlokalizowane w Kraśniku na pierwszym piętrze w ocieplonym i bardzo zadbanym bloku. Bardzo zadbany dziedziniec z wieloma nasadzeniami. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

403 784 zł30 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest 2 pokojowe mieszkanie numer M.09 położone na 2 piętrze w inwestycji ZAMOJSKA'29 w Lublinie (dzielnica śródmieście). To wyjątkowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

549 345 zł55 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bardzo ciekawa oferta! Na sprzedaż oferujemy zupełnie nowe, 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na 1 piętrze 6 piętrowego bloku o podwyższonym standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaskółcza

Lublin,lubelskie

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na parterze przy ul. Jaskółczej 13 (bronowice, lublin). Jest to idealna propozycja dla rodziny szukającej mieszkania do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biłgorajska

Lublin,lubelskie

189 000 zł36 m² 5 178,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,50 m2 po generalnym remoncie, znajdujące się w kamienicy na pierwszym piętrze przy ulicy Biłgorajskiej nr 22. Mieszkanie jest dwustronne i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

566 305 zł61 m² 9 254,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Cena promocyjna zawiera rabat w wysokości 15 000 złotych. Mam do zaoferowania jedno z ostatnich mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

425 000 zł38 m² 11 243,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej dzielnicy lsm! Lokata kapitału -świetna lokalizacja pod wynajem! Blokiem zarządza Spółdzielnia- czynsz ok 530 zł. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Lublin,lubelskie

675 000 zł69 m² 9 747,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr fc1 o powierzchni 69,25 mkw, składa się z: salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 34 mkw. sypialnia 11,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

640 000 zł64 m² 9 987,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni 64,08m2 położone na 2 piętrze w bloku z 2009r. Trzy rozkładowe pokoje, kuchnia otwarta na salon, łazienka z wanną, umywalką i wc, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Topolowa

Turka,lubelskie

170 000 zł26 m² 6 456,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 26,33m w miejscowości Turka. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

834 300 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedane Świeżo wykończone i umeblowane. Nałęczowska 20. Piąte piętro w sześciopiętrowym budynku, cichobieżna winda, monitoring, światłowód, ogrzewanie z sieci miejskiej. 55,62m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

403 784 zł30 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

320 000 zł58 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Jednopoziomowe trzypokojowe mieszkanie w Białej Podlaskiej rezerwacja! Położone na parterze w czteropiętrowym bloku - lokalizacja - przy ul. Kopernika - mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Turka,lubelskie

575 000 zł49 m² 11 816,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 48,66 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Borek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

469 264 zł39 m² 11 940,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez Prowizji i Podatku pcc Mam do zaoferowanie mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na al. Spółdzielczości Pracy. Cena 469 264 zł Termin oddania I kwartał 2026r Oferta dotyczy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlika Ruckemana

Lublin,lubelskie

385 000 zł48 m² 7 938,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie do generalnego remontu na 4 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu z lat 80. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy na ul Ruckemana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

399 900 zł35 m² 11 296,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Przyjaźni w Lublinie. W skład mieszkania wchodzą: salon 13m2; sypialnia 8m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapowskiego

Lublin,lubelskie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

# nowe budownictwo # winda # parking # do wejścia Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Wrotków niedaleko "zalewu Zemborzyckiego". Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Leśna

Lublin,lubelskie

890 zł19 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronna umeblowana kawalerka blisko centrum. *Mieszkanie na parterze, z oknami na podwórko. *Składa się z pokoju, kuchni z oknem do pokoju, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołyńska

Chełm,lubelskie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nieruchomość gotową do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij