dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 368 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 368 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

650 000 zł74,49 m² 8 726 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Jasne mieszkanie z dużym balkonem | Świetna lokalizacja | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 448 zł68,08 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 824 zł46,84 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 832 zł68,08 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż - ulica nałęczowska, lublin Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie z tarasem, położone na 7 piętrze nowoczesnego budynku w ramach II.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, jasne, cieple, funkcjonalne, bardzo dobrze skomunikowane, mieszkanie po remoncie w 2023 i 2025, wymieniono instalacje hydrauliczną, elektryczna, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,60 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Lsm | Rury | os. Mickiewicza | mieszkanie 3 pokoje | inwestycyjne na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na lubelskim lsm-ie, w odległości 10 minut spacerem do niektórych wydziałów umcs.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł44,60 m² 10 044,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe, dwustronne, trzypokojowe. Zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, przedpokoju oraz trzech pokoi. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 556 zł44,52 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem z ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Nova Daliova w Lublinie. Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 370 zł37,94 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 370 zł37,94 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem z ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Nova Daliova w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,00 m2 przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Zamościu. Mieszkanie składa się z: - jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł57,60 m² 9 878,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

TO mieszkanie może być dla ciebie idealne Salon - Sypialnia - oddzielna kuchnia 57,60 m Ponikwoda duży balkon gotowe do zamieszkania! metraż 57,60 m Mieszkanie składa się z: duży salonu (ok.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71,77 m² 10 436,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyremontowane, nowoczesne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie - zapraszamy na pierwszy dzień otwarty w sobotę, 16 maja. * 71,77 m | drugie piętro w 3-piętrowym apartamentowcu * 2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,33 m² 9 654,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,33m2 w dzielnicy lsm przy ul. Jana Sawy. Mieszkanie składa się 3 pokoi, jasnej oddzielnej kuchni, dużej łazienki oraz dwóch balkonów (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł89 m² 8 966,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w niewielkiej odległości od Krakowskiego Przedmieścia. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej części.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł76 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na nowoczesnym osiedlu przy Ul. Nałęczowskiej. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 928 zł41,69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 314 zł34,06 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w I.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 908 zł34,06 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w I.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł71,50 m² 11 734,27 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy lsm w Lublinie w sąsiedztwie wąwozu. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł41,46 m² 12 952,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie, doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł33,53 m² 11 482,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Kawalerka o pow. 33,53m2 na parterze / z III w bloku z 2012 r. na Węglinku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł71,11 m² 10 898,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,11m2 na parterze / z IV w kameralnym budynku z 2000 r. w Lublinie, ul. Głęboka. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł76,87 m² 8 325,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Komfortowe, środkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ekspozycją okien pokojowych i dwóch balkonów na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 665 zł63,90 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania oznaczonego numerem b4/ii-7 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 63,90 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,00 m2 przy ulicy ks. J. Poniatowskiego w Zamościu. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie miłe, ciepłe i przytulne. Z potencjałem bardzo ustawne. Dwa pokoje kuchnia łazienka toaleta przedpokój balkon. W części umeblowane. Otwarta kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,60 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie na 1 piętrze W samym sercu chełma Wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,6 m2 w świetnej lokalizacji - Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z wygodnym układem i windą, ta oferta przy ul. Armii Krajowej 11 w Łęcznej (osiedle Niepodległości) jest warta uwagi. Lokal ma 69,80 m , 3.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł40 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! ul. Grażyny. Klimatyczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na parterze niskiego kameralnego bloku po termomodernizacji. Na układ mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,92 m² 14 581,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,92 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku przy ulicy Różanej. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36,54 m² 7 361,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,54 m , usytuowane na czwartym piętrze w niskim, zadbanym bloku. Na układ mieszkania składają się składa się: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,46 m² 9 837,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Lublina - ul. Wschodnia! Na sprzedaż klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,46m2, zlokalizowane w centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,90 m² 11 226,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świetna oferta dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż komfortowe, dwustronne po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 48,90 m zlokalizowane przy ul. Tymiankowej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 zł14 m² 90,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 14 m przy ul. Narutowicza 56C w ścisłym centrum Lublina. Nieruchomość: wysokie, przestronne wnętrza. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, z balkonem i komórką lokatorską przy ulicy Jaworowskiego 1 w Lublinie. -Nieruchomość- mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł57 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Jeśli szukasz mieszkania, które ma wygodny układ, osobną kuchnię i realny potencjał do urządzenia po swojemu, ta oferta przy ul. Szkolnej 10 w Łęcznej może być bardzo dobrym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł64,93 m² 16 925,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Poszukujesz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej części miasta? Mam coś dla Ciebie! Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł79,65 m² 8 725,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Wrotków o metrażu 79,65m w skład, którego wchodzą: poziom pierwszy - salon z aneksem kuchennym, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł49,50 m² 5 232,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie W sercu chełma | starówka chełmska | ul. Krzywa ,na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78,86 m² 5 440,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne i ustawne 4 pokoje | 72 m2 | 3 piętro | Os. Bazylany Powierzchnia: 72,34 m2 Piwnica: 6,52 m2 Piętro: 3 Czynsz: ok. 850 zł Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł68,93 m² 5 498,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,7 m2, położone na 4 piętrze w Chełmie przy ul. Grota Roweckiego. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,60 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublin Czechów Północny, ul. Stanisława Szpinalskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł90 m² 660 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , z trzema pokojami, na trzecim piętrze w bloku. 2 łazienki w tym jedna z wanną, druga z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,69 m² 8 732 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,69m , położone na 3. piętrze w niskim, kameralnym bloku po termomodernizacji. Możliwość przebudowy ścian.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,20 m² 5 597,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Puławach przy ul. Kołłątaja. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie.