dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

550 000 zł57 m² 9 701,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 56,69 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 26,00 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kustronia

Lublin,lubelskie

1 700 zł49 m² 34,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 48,9 m2 położone na II piętrze w wieżowcu przy ulicy Kustronia 8 w dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

647 000 zł63 m² 10 289,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament 62,88 m2, 3 pokoje, z 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym (dodatkowo płatne), sieroszewskiego, gotowe do zamieszkania, 2021 r. Oferujemy na sprzedaż przestronny (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leonarda

Lublin,lubelskie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Leonarda 7 w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie Na 47,90 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

425 000 zł39 m² 10 981,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na lubelskim lsm, o łącznej powierzchni 38,7 m2. Nieruchomość składa się z: * 2 oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

285 000 zł30 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m2, położone na parterze przy ulicy Nowy Świat. Lokal składa się z: - kuchni - 2 pokoi - Łazienki wraz z wc Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

429 000 zł46 m² 9 307,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lsm / Śródmieście - trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji pod wynajem. Tuż obok Politechniki - 200 metrów od budynków uczelni, ok 900 metrów Uniwersytet Przyrodniczy, umcs. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Dęblin,lubelskie

315 000 zł57 m² 5 545,77 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu mieszkanie na osiedlu Lotnisko. Atrakcyjna lokalizacja z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie przypadnie do gustu rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podzamcze

Lublin,lubelskie

399 000 zł56 m² 7 145 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,84 m2 na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Podzamcze w Lublinie. Świetna lokalizacja dla osób ceniących bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Lublin,lubelskie

379 000 zł49 m² 7 706 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferujemy do sprzedania 50 metrowe, dwupokojowe mieszkanie, dwustronne o bardzo funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń, z widna kuchnią. Nieruchomość zlokalizowana na Bronowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reformacka

Chełm,lubelskie

196 000 zł43 m² 4 590,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 42,7 m2, położone w centrum Chełma, przy ulicy Reformackiej 31. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Lublin,lubelskie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu usytuowane na 4 piętrze w odremontowanej i zadbanej kamienicy z 1956r. Mieszkanie w samym sercu Lublina, z pięknymi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

580 000 zł44 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż widne i przestronne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowym bloku z windą przy ulicy Daliowej w Lublinie. ***z nami kupujesz bez prowizji*** Mieszkanie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Medalionów

Lublin,lubelskie

340 000 zł35 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie z balkonem z widokiem na rzekę Bystrzycę. Składa się z dużego salonu, kuchni z pełnym wyposażeniem (płyta indukcyjna), oddzielnie łazienki i toalety. W 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Lublin,lubelskie

2 500 zł52 m² 48,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 - pokojowe w spokojnej lokalizacji Lublina przy ulicy Zbożowej w dzielnicy Sławin. Kompleks budynków przy Zbożowej 26 znajduje się w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

255 000 zł54 m² 4 753,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Idealne singla, pary, rodziny oraz jako inwestycja kapitału np. pod dalszy wynajem. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukszpanowa

Lublin,lubelskie

2 250 zł41 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe, mieszkanie znajduje się na ul. Bukszpanowej. Mieszkanie nowocześnie i funkcjonalnie wykończone wraz z systemem smart dom. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w nowym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

260 000 zł33 m² 7 951,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

agencja nieruchomości Lublin** Oferujemy do sprzedaży kawalerkę na Czechowie. Mieszkanie jest położone na I piętrze w wieżowcu z lat 80-tych. Osiedle jest w pełni zurbanizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

479 570 zł56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! ogrzewanie podłogowe w cenie mieszkania! okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

489 000 zł56 m² 8 794,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Os.Karłowicza - przestronne, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Świetna lokalizacja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. W odległości około 750 m (10 minut pieszo) od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Kraśnik,lubelskie

345 000 zł62 m² 5 531,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciepłe i przytulne mieszkanie zlokalizowane w Kraśniku na pierwszym piętrze w ocieplonym i bardzo zadbanym bloku. Nieruchomość w znajduje się w pobliżu szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

1 400 zł45 m² 31,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 45 m2 położone na kameralnym osiedlu przy ul. Koncertowej 9 w dzielnicy Czechów w Lublinie. Mieszkanie usytuowane jest na Ii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Lublin,lubelskie

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 5 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję o powierzchni 58,6 m2 położone na 2 piętrze przy ulicy Skrzetuskiego w dzielnicy lsm Lokal składa się z: - kuchni - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Biłgoraj

Biłgoraj,lubelskie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie blisko centrum gotowe do zamieszkania 2 pokoje | 52,5 m2 | 3 piętro Widok 10 | Biłgoraj nowa niższa cena! Szukasz idealnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 900 000 zł120 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży luksusowego apartamentu położonego w prestiżowym kompleksie budynków. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 120m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Biała Podlaska,lubelskie

220 000 zł37 m² 6 010,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Idealna dla singla, pary, osoby starszej lub jako inwestycja kapitału, np. pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

411 120 zł46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Al. generała Władysława Sikorskiego

Lublin,lubelskie

900 000 zł137 m² 6 569,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! (oferta w przygotowaniu) Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 137,3 m 2 położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Godebskiego

Lublin,lubelskie

530 000 zł56 m² 9 454,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji /rejon ul.Godebskiego /zarówno dla rodziny jak i pod wynajem. Blisko budynki umcs, kul, miasteczko akademickie /400m / Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

530 000 zł78 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjna lokalizacja! Świetna oferta dla rodziny lub jako inwestycja. Komfortowe, przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane w zacisznej i spokojnej okolicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie w dzielnicy Węglin - ul. Koralowa. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Powierzchnia to: 38,5 m2 + duży taras. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fulmana

Lublin,lubelskie

640 000 zł57 m² 11 247,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56.9 m 2 zlokalizowane na wysokim parterze w budynku przy ul. bp. Mariana Fulmana 7 w dzielnicy Wrotków to idealna oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krótka

Biłgoraj,lubelskie

410 000 zł55 m² 7 495,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam wyposażone mieszkanie znajdujace sie blisko centrum. Powierzchnia to 54,7m. W sklad mieszkania wchodzą salon, kuchnia, łazienka oraz pokoj. Mieszkanie ma dwa balkony. Okna zostaly wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Biała Podlaska,lubelskie

255 000 zł55 m² 4 627,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Idealne dla singla, pary, rodziny lub jako lokata kapitału, np. pod dalszy wynajem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Lublin,lubelskie

599 999 zł77 m² 7 792,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w Śródmieściu Lublina z widokiem na zieleń. Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania przez rodzinę jak i osoby studiujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeremchowa

Lublin,lubelskie

529 000 zł67 m² 7 883,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe przy ul.Czeremchowej w Lublinie. Lokal usytuowany na 4 piętrze i poddaszu.Na pierwszej kondygnacji znajdują się:salon,osobna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Biłgoraj

Biłgoraj,lubelskie

530 000 zł67 m² 7 910,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy 1 piętro | 3 pokoje | 67 m 2 Zamojska 90 | Biłgoraj Szukasz przytulnego, jasnego mieszkania gotowego do wprowadzenia? Mamy dla Ciebie.