dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

485 560 zł40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe na 8 piętrze bloku z windą. Powierzchnia 39.80 m 2 Salon z aneksem kuchennym i wschodnim balkonem o powierzchni 6,86 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

410 000 zł51 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe 2-pokojowe jasne mieszkanie w dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku z 1993 roku. Mieszkanie w bliskiej odległości uczelni wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

485 560 zł40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,8m2 na 3 piętrze 8-piętrowego budynku z windą. Inwestycja realizowana jest na Wieniawie nieopodal Miasteczka Akademickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Nałęczów,lubelskie

476 000 zł48 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe w Uzdrowisku Nałęczów. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i oddzielnego wc. Posiada niewielki balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

299 000 zł31 m² 9 695,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie na Wrotkowie. Wykończone w kolorystyce szaro - białej co sprawia optycznie powiększenie przestrzeni. Mieszkanie składa się z sypialni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

480 000 zł48 m² 9 937,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,30m2 na parterze / z III pięter w budynku z 2000 r. na Wieniawie. Pokój dzienny o pow. 16,00m2 z wyjściem na taras o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

497 875 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,83m2 na 1 piętrze 8 piętrowego bloku. Salon z aneksem kuchennym i sypialnia ze wspólnym, południowym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka o powierzchni 36m2 położona na trzeciej kondygnacji budynku na Osiedlu Imienia Mieczysława Karłowicza w dzielnicy Czechów. Mieszkanie Pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przytulne, wyposażone 2 pokojowe mieszkanie w Lublinie przy ul. Wrońskiej na Bronowicach. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czternastopiętrowym nowoczesnym bloku, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

280 000 zł30 m² 9 232 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wykończone mieszkanie do wejścia! W promocyjnej cenie! Po generalnym remoncie. Oferowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, posiada układ: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbowa

Lublin,lubelskie

341 000 zł38 m² 8 880,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przestronne 1 pokojowe mieszkanie ( z możliwością wydzielenia 2 pokoju) w bardzo lubianej dzielnicy Lublina jaką są Czuby. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze niskiego bloku. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie przy ul. Strzembosza. Budynek oddany w 2020 r. Mieszkanie w pełni umeblowane, w dobrej lokalizacji, blisko dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

497 875 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,83m2 na 1 piętrze bloku z windą. Salon z aneksem kuchennym i sypialnia ze wspólnym, południowym balkonem o powierzchni 7,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skierki

Lublin,lubelskie

459 000 zł57 m² 8 109,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertę sprzedaży stanowi 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w bloku przy ul. Skierki w dzielnicy lsm w Lublinie. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

359 000 zł49 m² 7 290,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przestronne 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,24 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z odnowioną elewacją. Lokal nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

409 000 zł52 m² 7 820,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Piastowskim w dzielnicy lsm! Przestronne, rozkładowe, dostępne od zaraz. Usytuowane jest na piątym piętrze w bloku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

486 900 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bronowice - 4 minuty do centrum lublina! Mieszkanie dostępne tylko na 1 piętrze! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem Posiadamy w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

539 648 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,52m2 na 4 piętrze, z południowym balkonem o powierzchni 7,46 m 2 Stan developerski zostanie oddany pod koniec 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

485 560 zł40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,8m2 na IV piętrze 8-piętrowego budynku z windą. Inwestycja realizowana jest na Wieniawie nieopodal Miasteczka Akademickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospodarcza

Lublin,lubelskie

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe mieszkanie na Tatarach przy ul. Gospodarczej. Funkcjonalne i w pełni wyposażone rozkładowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Po generalnym remoncie w 2018 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiercieńskiego

Lublin,lubelskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferta na wyłączność. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,00m2 na II piętrze / z VIII w bloku z 1961 r., okolice ul. Głębokiej. Na powierzchni 50,00m2 znajdują się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odlewnicza

Lublin,lubelskie

419 000 zł47 m² 8 987,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie usytuowane w niskim bloku przy osiedlowym skwerze. Klimatyczne lokum z funkcjonalną przestrzenią idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

249 000 zł35 m² 7 198,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne, 2- pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji przy ulicy Nowy Świat. Położone na 3 piętrze budynku z cegły z lat 60-tych. Zadbany, wspólny dla mieszkańców dziedziniec wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Lublin,lubelskie

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Żelazowej Woli w dzielnicy Czechów. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

599 000 zł81 m² 7 371,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,26 m Nieruchomość znajduje się na trzecim w czteropiętrowym bloku położonym przy ul. Ułanów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Lublin

Lublin,lubelskie

279 000 zł24 m² 11 712,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Stylowa kawalerka w kameralnej kamienicy blisko Dworca Metropolitalnego. Mieszkanie położone na wysokim parterze urokliwej kamienicy. Nieruchomość w 2017 przeszła generalny remont, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaprysowa

Lublin,lubelskie

459 000 zł57 m² 8 066,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,90m2 na X piętrze / z X w budynku przy ul. Kaprysowej. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny o pow. 17,10m2, z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

485 560 zł40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,8m2 na V piętrze 8-piętrowego budynku z windą. Inwestycja realizowana jest na Wieniawie nieopodal Miasteczka Akademickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gotowa inwestycja pod wynajem długo lub krótkoterminowy. 600m na Politechnike, 800m na Uniwersytet Przyrodniczy i tylko 700m na Plac Litewski Śródmieście ul.Gabriela Narutowicza 64 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowskiego

Lublin,lubelskie

760 000 zł64 m² 11 783 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nietuzinkowy apartament w Nord Park Szeligowskiego. To trzeba zobaczyć! Ciekawy układ, piękny design, wszystko dopieszczone w każdym szczególe. W każdym pomieszczeniu okna panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Lublin,lubelskie

540 000 zł59 m² 9 115,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na Ponikwodzie Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 59,24 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

840 000 zł126 m² 6 650,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż gustownie wykończone i bardzo zadbane mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na III piętrze oraz nowocześnie urządzone 2-pokojowe usytuowane na IV piętrze kamienicy w Centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczytowa

Lublin,lubelskie

770 000 zł101 m² 7 593,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości znajdującej się w Lublinie przy ul. Szczytowej 10 o pow. 101,40 m2 wraz z podwójnym pomieszczeniem garażowym o pow. 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

459 000 zł49 m² 9 405,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe, zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji pod wynajem. Blisko do uczelni - kul, umcs. Nieruchomość położona w budynku z cegły po termomodernizacji, na dogodnym pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

378 000 zł31 m² 12 312,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przytulna kawalerka o powierzchni 30,70m2 na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Sławinek. Mieszkanie Duży pokój z wyjściem na balkon Aneks kuchenny Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Biała Podlaska,lubelskie

299 000 zł45 m² 6 704,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie przy ul. Władysława Jagiełły w Białej Podlaskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, zadbane i widne z oknami od strony południowej. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Biłgoraj

Biłgoraj,lubelskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na parterze w centrum 2 pokoje | 43 m 2 | parter Lubelska 6 | Biłgoraj nowa niższa cena Jeśli szukasz ciepłego i jasnego mieszkania w centrum miasta - ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

459 000 zł57 m² 8 109,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Rewelacyjna oferta zarówno dla rodziny z dziećmi jak i inwestora. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 56,6m2, w pełni rozkładowe, dwustronne, gotowe do zamieszkania! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

1 480 zł26 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 26m2. *Ogrzewanie miejskie. *Idealne dla osób pracujących oraz dla wymagających studentów. *400 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

439 000 zł46 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe, rozkładowe, w pełni wyremontowane mieszkanie. Nieruchomość gotowa do zamieszkania od zaraz! Bliska odległość umcs, 1,4 km! *do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

620 000 zł52 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferujemy Państwu dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej. Dwupak inwestycyjny w centrum miasta. Mieszkania są po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij