dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 312 ogłoszeń

Rynek pierwotny

695 000 zł65,61 m² 10 592,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana na Węglinie Południowym przy ulicy Jemiołuszki. Okolica oferuje ciszę spokój, a dojazd do centrum miasta to zaledwie kilkanaście minut. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 800 zł42,59 m² 10 302,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie o powierzchni 42,59mkw,II etap inwestycji przy ul.Daliowej. Mieszkanie o powierzchni 42,59m 2 usytuowane na pierwszym piętrze obejmuje salon z kuchnią, sypialnię, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Dunikowskiego w Lublinie. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, którzy szukają komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł45,10 m² 10 642,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie na Tatarach - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: lublin, dzielnica Tatary Mieszkanie zaaranżowane w przemyślany sposób, idealne dla niewielkiej rodziny. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta wynajmu przestronnego 2 pokojowego mieszkania w loftowym nowoczesnym stylu po generalnym remoncie przy ulicy Wallenroda w Lublinie o powierzchni 50m2, (dzielnica lsm) zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 188 000 zł115,20 m² 18 993,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 115,20 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w samym Centrum Lublina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 35,35 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2015 roku przy ul. Batorego w Białej Podlaskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 151 zł48,68 m² 12 575 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł64,40 m² 5 124,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w Chełmie blisko wszystkiego, co ważne? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Połanieckiej to idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł64,80 m² 8 719,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni 64,80 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego budynku w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł37,36 m² 13 383,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie I stan deweloperski I 2 pokoje I winda I miejsce postojowe I garaż podziemny I lublin I czechów I blisko uniwersytet medyczny I umcs I kul.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54,50 m² 7 614,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje 54,5 m 2. piętro blok z windą balkon 6 m niski czynsz ~300 zł Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Aliny Fedorowicz idealne dla pary, singla lub jako pewna inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł117 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Polecam bardzo atrakcyjne mieszkania dwupozimowe Z ogródkiem Atrakcyjna lokalizacja, mieszkanie do wprowadzenia , w budynku wśród zieleni, na kameralnym spokojny osiedlu - sypialnia Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

810 700 zł60,50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie w centrum Lublina. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy dwupiętrowej. powierzchnia mieszkania 60,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

355 804 zł25,46 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Aktualnie atrakcyjne rabaty na mieszkania! To dobry moment na zakup - ceny są obecnie bardziej dostępne, a wybór lokali wciąż szeroki. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł36,14 m² 14 914,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie położone na Wrotkowie w Lublinie, w nowym budynku z 2026 roku. Nieruchomość znajduje się na parterze i posiada prywatny ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 111 zł42,61 m² 11 995,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł122,50 m² 4 710,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość piętrowa, mieszkalno-usługowa przy kompleksie usługowo handlowym Lwowska 23 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33,51 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie, w os. Szymanowskiego na Północnym Czechowie. Parter niskiego bloku z wielkiej płyty, wybudowanego w latach 70-tych. Powierzchnia 33,51m2.

Szczegóły ogłoszenia

355 009 zł74,18 m² 4 785,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Majowa promocja cenowa! Sprzedaż przestronnego mieszkania w Chełmie ul .Wirskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,18 m2, położone na osiedlu Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowa oferta dla prawdziwego konesera! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z duszą, zlokalizowanego na 4., szczytowym piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 822 zł55,82 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 067 zł59,23 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 59,23 m2, na parterze 3 piętrowego bloku w dzielnicy Sławin w Lublinie. Mieszkanie gotowe do wykończenia, rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 560 zł35,40 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - ostatnie dostępne Oferta dotyczy mieszkanie nr 1.46 - 2-pokojowe o powierzchni 35,4 m2 Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł57,30 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta wynajmu komfortowe 4 pokoje po remoncie! Szukasz przestronnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Do.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł60,05 m² 8 324,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wprowadzenie : Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Lublina? Świetnie trafiłeś! Mam coś, co może Ci się spodobać przytulne mieszkanie przy ul. Pana Balcera,.

Szczegóły ogłoszenia

1 431 000 zł71,55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy apartament w prestiżowej Rezydencji Ogród Saski przy ul. Jasnej 7 w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 71 m znajduje się na 5. piętrze. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł65,20 m² 9 923,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje | 65,2 m | po remoncie | Czuby Widok | 3. piętro | 2 windy Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku mieszkalnym z windą w dzielnicy Węglinek, w Lublinie. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

1300zł za wszystko! Oferta skierowana dla 1 osoby. Oferujemy do wynajęcia dwa pokoje - jedno- lub dwuosobowe - z balkonem, znajdujące się w czteropokojowym domu. Każdy pokój jest, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,40 m² 9 021,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widne, niewymagające żadnej inwestycji 3 pokojowe mieszkanie w samym sercu Lublina. Możliwość dokupienia garażu. Oferta tylko W biurze knc city lublin! Oferuję Państwu przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Metropolitalnego, co zapewnia świetną komunikację oraz szybki dostęp do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł83,02 m² 9 624,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 83,02 m wraz z powierzchnią przynależną (piwnicą), położone w atrakcyjnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł52,23 m² 8 329 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży rozkładowego mieszkania w Świdniku. Mieszkanie przestronne, z dużymi możliwościami aranżacja powierzchni. Wygoda zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 960 zł62,60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,60 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania -pokój dzienny o pow. 24,50 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 896 zł58,74 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł54 m² 10 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 1 piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Kunickiego w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł92,97 m² 7 852 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nietuzinkowe mieszkanie w domu wolnostojącym w Lublinie - lsm, 4 pokoje o pow. 92,97 m Z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł58,22 m² 8 227,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przedmiot sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58.22 m , usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku z 1961r. przy ul. Sokolej 5 w dzielnicy Bronowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,73 m² 6 547,36 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Sprzedam Mieszkanie 5-Pokojowe, 68.73m2 w Lublinie Ulica Langiewicza Do sprzedania mieszkanie w sercu Miasteczka Akademickiego w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 68.73 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 613 zł57,38 m² 10 780,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B2.0.34.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij