dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 312 ogłoszeń

379 000 zł55,50 m² 6 828,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w centrum miasta! 2 pokoje, pow. 55,5 m2, IV p. Biłgoraj, ul. Sikorskiego 16 Położenie i okolica: lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

347 009 zł53,25 m² 6 516,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zmiana ceny do końca maja 2016 r - zapraszamy Mieszkanie 3-pokojowe w Sercu Chełma - idealne pod Inwestycję lub do zamieszkania! Lokalizacja: chełm, ul. Wołyńska 5 (ścisłe Centrum).

Szczegóły ogłoszenia

652 256 zł59,84 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-7, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł62,62 m² 8 527,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Lublin, dziesiąta Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 57 m oraz dużej piwnicy - 5,62 m po.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł47,70 m² 11 006,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Tylko u nas! Ciche, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 - piętrze niskiego bloku. Lokal składa się: * salonu ( 18,71 m2) * sypialni (9,80 m2) * kuchni ( 6,78 m2) * łazienki (3,60 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 770 zł57,70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł52,50 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Polna Park! Komfortowy, 3 pokojowy lokal mieszkalny w budynku z windą dopasowany do Twoich potrzeb Biłgoraj, ul. Willowa (boczna ul. Polnej) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 784 zł66,10 m² 8 635,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m położone w Białej Podlaskiej przy ul. Kolejowej 5, na niskim 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. To nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł85,61 m² 7 931,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z dużą antresolą - stan deweloperski premium - Kalinowszczyzna, lublin. Na sprzedaż oferujemy przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 85,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Krańcowej 106.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,87 m² 7 415,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni niespełna 48 m , położone na szczytowym piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku w cenionej dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Lokal stanowi świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjny o pow. 26,42 m2 na 2 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: - pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł59,27 m² 12 314,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,27 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym bloku z windą (2016 r.) przy ul. Jantarowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezależne mieszkanie z odrębnym wejściem na parterze bliźniaka przy ul. Przemysłowej. Wnętrze z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Do wyłącznego użytku Najemcy cały Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: plac 3 Maja 26/1, krasnystaw Powierzchnia uż.: 91,23 m2 Liczba pomieszczeń: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, spiżarka, przedpokój, łazienka, WC Cena: 18,0 zł/m2 netto - Atuty nieruchomości - Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

299 009 zł52,76 m² 5 667,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Promocja do końca marca! wyjątkowa okazja: bezczynszowe 2 pokoje po remoncie - ul. Obłońska 10 z garażem w cenie! Szukasz mieszkania, które nie generuje co miesiąc wysokich kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł52,50 m² 7 980,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestrzeń z potencjałem aranżacyjnym! Przestronne 4 pok. mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Balladyny 4 (lsm os. Słowackiego, lublin),.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,84 m² 9 731,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,84 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Dunikowskiego. W skład nieruchomości wchodzi: - salon (18,2 m ), - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26,50 m² 83,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, jeszcze nigdy niezamieszkałe mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok. 26,5 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 130 zł72,90 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru nowa inwestycja - ul. Nałęczowska sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - brak podatku pcc Do sprzedaży oferujemy mieszkania w I etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 56m położonego na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Skierki. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w kamienicy w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł69,60 m² 7 887,93 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Prezentuję Państwu 3 - pokojowe mieszkanie na lubelskim Czechowie, przy ul. Paderewskiego 14. Lokal usytuowany jest na 7 piętrze wysokiego, 9- piętrowego bloku z 1982 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

190 000 zł40,50 m² 4 691,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Podwalnej w Chełmie. Lokal znajduję na I piętrze w pięknej kamienicy i ma ogromny potencjał inwestycyjny. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka położona na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Tatary. Okna mieszkania wychodzą na wsc z widokiem na teren miejski. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,50 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem Lublin, ul. Puławska | idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł79,30 m² 7 490,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na poddaszu w bliźniaku przy ul. Gajowej (dzielnica Sławin). Mieszkanie składa się pokoju dziennego 36,9 m2, sypialni 13,3 m2, kuchni 10,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

739 900 zł91,08 m² 8 123,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Mickiewicza - Lublin, dziesiąta Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 200 zł58 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł78,10 m² 8 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78,10 m położone w Lubartowie na zamkniętym osiedlu przy ul. Krańcowej. Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,90 m² 8 869,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na lsm - przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja! Jeśli szukasz wygodnego, zadbanego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w Lublinie - ta.

Szczegóły ogłoszenia

439 997 zł28,71 m² 15 325,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż - kawalerka przy Starym Mieście w Lublinie | ul. Zamojska 29 Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanym w 2024 roku budynku w doskonałej lokalizacji w Centum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 41,52 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

544 626 zł60,20 m² 9 046,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,20 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Brzeskiej w Lublinie. Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi jak również mieszkania na start.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł63,72 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,72 m , z dużym balkonem 6 m oraz piwnicą 4 m . Mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł143,76 m² 13 564,27 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Penthouse z widokiem na miasto | 2 poziomy | Metropolitan Park, lublin Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na najwyższych kondygnacjach nowoczesnego budynku przy ul. Pana Balcera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł41,15 m² 13 730,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 41,15 m2 zlokalizowane na Ponikwodzie przy ul. Dożynkowej. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: salon z aneksem, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 983 zł65,81 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Odkryj mieszkanie, które łączy nowoczesność z codzienną wygodą. To 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,81 m zostało zaprojektowane z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł79 m² 11 392,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kapitalna lokalizacja - ścisłe centrum miasta (boczna ul. Narutowicza) ** ** Niepowtarzalna oferta dla wymagających ** lublin (śródmieście): polecam do zakupu mieszkanie zlokalizowane w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł30 m² 9 866,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z balkonem (29,9 m ), znajdujące się w wysokim bloku przy ul. Zana w Lublinie. Dzięki bliskości uczelni, pełnej infrastrukturze handlowo-usługowej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij