dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 312 ogłoszeń

629 000 zł93 m² 6 763,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w sercu Lublina ul. Fryderyka Chopina Cena: 650 000 zł Realna po podłodze: ok. 93 m Piętro: 3/3 Rok budowy: 1928 Czynsz administracyjny: 412 zł Forma.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuję nowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 58 m2 położone w Świdniku przy ul. Cisowej. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w budynku z 2023 roku. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł440,58 m² 6 582,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2003

Dwa połączone ze sobą budynki mieszkalne wielorodzinne, w zabudowie szeregowej, wybudowane w 2003 r., w technologii murowanej. Budynki usytuowane na działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ciekawa alternatywa dla szukających komfortu i funkcjonalności w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy na wynajem 2 pokojowy apartament na ul. Lubartowskiej na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą .Na 55 mkw znajduje się słoneczna kuchnia ( wyposażona w niezbędny.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł50,30 m² 9 483,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przedmiot sprzedaży stanowi rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50.3 m2, usytuowane przy ul. Biskupa Mariana Fulmana 7. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

735 090 zł68,70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-18, balkon: 11,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł34,40 m² 12 354,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na parterze w budynku przy ul. T. Zana w dzielnicy lsm w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,70 m² 5 656,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzeń z duszą w zabytkowej kamienicy 61 m , parter, ul. Wiejska, chełm. Jeśli marzysz o mieszkaniu z klimatem i historią ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 917 zł43,73 m² 13 489,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu na Czechowie Budynek wykończony w wysokim standardzie. Zakończenie budowy przewidziane jest na koniec 2026 roku. Lokalizacja to niewątpliwy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m2 dwupokojowe Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 557 zł48,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni około 80m2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Nowy Świat, dzielnica Dziesiąta, lublin. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

298 009 zł51,80 m² 5 753,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje z potencjałem - ul. Grota-Roweckiego, chełm Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może inwestycji pod wynajem w świetnie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł94 m² 8 287,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie 94 m z antresolą ul. Pogodna, bronowice, lublin. Mieszkanie położone jest przy ul. Pogodnej w dzielnicy Bronowice w Lublinie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 765 zł84,55 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Funkcjonalne pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 84,55m2 w nowej inwestycji w Lublinie na Wrotkowie. Rozkład pomieszczeń: - salon połączony z kuchnią, - cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 663 zł60,94 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł45,40 m² 9 251,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie, lublin Czuby, ul. Różana, 2 pokoje, 45,4m2 Opis mieszkania: - piętro 2/4 - powierzchnia mieszkania: 45,4 m2 - salon 15m2 - pokój 8,5 m2 - kuchnia 7m2 - łazienka i oddzielne wc - duży.

Szczegóły ogłoszenia

699 031 zł65,33 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-24, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem. Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł64,40 m² 9 937,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Informacje ogólne Oferta sprzedaży mieszkania położonego w kamienicy na Placu Zamkowym. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze. Opis mieszkania Mieszkanie o metrażu 64,4m2, obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł68,59 m² 7 799,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Jana Samsonowicza. To doskonała okazja dla osób, które poszukują komfortowego lokum w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł69,88 m² 7 870,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne Mieszkanie o powierzchni 69,88m2 położone w centrum Lublina przy ul. Nadbystrzyckiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kamienicy. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania zadbane i bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 przy ul. Szmaragdowej na Czubach Południowych w cenie 619 000 zł. Duże, jasne i w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł77,53 m² 8 745 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Prezentuję Państwu 4- pokojowe mieszkanie usytuowane na Felinie przy ul. Królowej Jadwigi 9. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego, niskiego bloku z 1993 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł28,30 m² 4 911,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,28 m2 położone na 1. piętrze kameralnej, jednopiętrowej kamienicy. Nieruchomość stanowi pełną własność z księgą wieczystą - bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 130 zł33,83 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania z osobną kuchnią i balkonem, ta propozycja w Świdniku na ul. Kopernika dobrze sprawdzi się na co dzień. 39 m2, wygodny układ 2 pokoi i 2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,90 m² 6 514,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze w Chełmie - a jak wiadomo, takie mieszkania to dziś towar deficytowy. Idealna propozycja dla osób starszych, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Ciekawa alternatywa! Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Lotnisko w Dęblinie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,57 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,78 m² 58,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe, 47, 78 m , znajdujące się w rozwijającej się części Lublina - ul. Urbanowicza, felin. Idealne dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy rewelacyjne, przytulne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie 60,70 m2 z dużą loggią, na ósmym piętrze Zamość, orzeszkowej 13/25 Lokalizacja Na dużym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50,90 m² 7 269,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,90 m , położone na parterze w spokojnej i wygodnej lokalizacji przy ul. Droga Męczenników. Najważniejsze atuty nieruchomości: 2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42 m² 10 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam ofertę mieszkania na sprzedaż położone na ul. Konopnickiej w centrum Lublina. Na powierzchni 42 mkw znajdują się : przestronny i widny salon sypialnia kuchnia łazienka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł31,07 m² 21 210,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży Apartament w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu reduta o powierzchni 31,07 m2 przy ulicy Lubomelskiej. To ekskluzywne i nowoczesne apartamenty pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 254 zł67,86 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Inwestycja ulokowana blisko Uniwersytetu Medycznego oraz samego centrum Lublina. Budynek realizowany od lata 2024 roku z terminem realizacji na połowę.

Szczegóły ogłoszenia

395 009 zł57,77 m² 6 837,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Idealne mieszkanie do wprowadzenia się! Chełm, ul. Władysława Muzyki 39 sprzedam 2-pokojowe mieszkanie - funkcjonalny rozkład, niski czynsz - 190 zł miesięcznie! Z przyjemnością prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,64 m² 6 880,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37,64 m2 położone na III piętrze w III-piętrowym budynku przy ul. Warszawskiej 5 w Międzyrzecu Podlaskim. Budynek ocieplony, nowa elewacja, nowy dach,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63,59 m² 6 447,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej! Lokalizacja: ul. Sidorska 101 B Piętro: 3/4 (blok bez windy) Powierzchnia: 63,5 m Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych pokoi osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł69,79 m² 5 946,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Łęczna - os. Niepodległości Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 990 zł32,40 m² 9 876,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w dzielnicy lsm, ul. Irydiona dwupokojowe na 8 piętrze z pięknym widokiem na południe Lublina. Salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia, łazienka z toaletą oraz hol. Do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij