dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włodawa

Włodawa,lubelskie

250 000 zł57 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni o powierzchni 57.00 m2 z balkonem w doskonałej lokalizacji centrum miasta. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł51 m² 9 702,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja bez prowizji! Dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Bronowicach przy ul. Krętej, cicha bezpieczna okolica blisko dworca głównego! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyprysowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł43 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,25m2 w bloku przy ul. Cyprysowej Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd, sypialnia, łazienka z wc (wanna, pralka), balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

429 000 zł37 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,40 m2, położone na 1 piętrze. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubomelska

Lublin,lubelskie

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe komfortowe mieszkanie 45 m2 w ścisłym centrum Lubomelska 9 *5*0*6* 9*4*2*2*6*1 Wynajmę nowe, komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina, tuż obok Urzędu Wojewódzkiego. Pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

621 243 zł57 m² 10 899 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle stworzone z myślą o rodzinach - jedyne w Lublinie miejsce, gdzie z każdego mieszkania widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

620 795 zł60 m² 10 262,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

439 160 zł44 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku najniższe czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Lublin,lubelskie

549 000 zł65 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne, bardzo widne mieszkanie o powierzchni 64,8 m . Zlokalizowane jest przy ulicy Rycerskiej w Lublinie na 3. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest dwustronne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Lublin,lubelskie

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

624 375 zł62 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 60 - 3 -pokojowego o powierzchni 62,50 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zesłańców Sybiru

Lublin,lubelskie

749 000 zł91 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Zesłańców Sybiru. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon (36m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lublin,lubelskie

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 na 3 piętrze niskiego bloku w dzielnicy lsm przy ul. Wajdeloty. Forma własności: odrębna własność(kw bez obciążeń). Na sprzedawany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Józefa Piłsudskiego

Lublin,lubelskie

380 000 zł44 m² 8 564,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Śródmieściu Lublina (ul. Piłsudskiego), o powierzchni użytkowej 44,37 m2. Cena podlega negocjacji - serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lublin,lubelskie

755 000 zł51 m² 14 803,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy apartament w ścisłym centrum Lublina położony w prestiżowym apartamentowcu Active Residence przy ulicy Leszczyńskiego 25. Apartament ma powierzchnię 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Lublin,lubelskie

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku zlokalizowanym przy ul. Wł. Jagiełły, w atrakcyjnej części miasta - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

546 000 zł40 m² 13 616 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy czuby/węglinek! Mieszkanie idealne dla singla bądź młodego małżeństwa, duży balkon od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

699 000 zł88 m² 7 954,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu unikalne mieszkanie w sercu lubelskich Czubów - gotowe do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja: ul. Ułanów, dzielnica Czuby - spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

549 000 zł51 m² 10 670,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,45 m2 w Świdniku. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość usytuowana na parterze w 4-o piętrowym bloku z 1980 roku. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

538 500 zł56 m² 9 699,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

656 100 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na parterze w bloku na Węglinie przy ul. Kwarcowej. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z kuchnią, - pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

490 000 zł40 m² 12 186 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym - Czuby, zielona okolica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m2, usytuowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Lublin,lubelskie

459 000 zł62 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone na 4. piętrze w niskim, kameralnym bloku z cegły przy ul. Poniatowskiego w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Biała Podlaska,lubelskie

357 000 zł39 m² 9 208,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

684 900 zł75 m² 9 099,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie mieszkania O tym metrażu! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

464 900 zł55 m² 8 499,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku, o powierzchni 54,70 m2, w dzielnicy lsm. Świetna lokalizacja, wszystkie usługi nieopodal nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

390 000 zł50 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Świdniku. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze niskiego bloku z 1975 r. Mieszkanie posiada Balkon Forma własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

692 222 zł65 m² 10 646,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - centrum! Lokal 200 metrów od centrum ongologii ziemi lubelskiej i 300 metrów od uniwersytetu medycznego Idealne pod działalność medyczną, kosmetyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Lublin,lubelskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 48 m2 ul. Północna 18 Blisko mul Wynajmę komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina, ul. Północna 18. 5 min. od Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie o pow. 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Lublin,lubelskie

618 000 zł47 m² 13 096 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 47,19 m , położone w Lublinie przy ul. Kasztelańskiej 31. Nieruchomość stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Lublin,lubelskie

560 000 zł43 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,12m2 na I piętrze z III w bloku z 2016 r. - czechów, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie na wynajem, o powierzchni 40m2, położone w świetnej lokalizacji Lublina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żarnowiecka

Lublin,lubelskie

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z windą przy ul. Żarnowieckiej (lsm). W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kalinowszczyzna. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnie: mieszkanie mierzy 38,00 m2 powierzchni użytkowej i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

519 000 zł49 m² 10 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 2 pokoje z widokiem na las - Czuby Południowe - Poręba Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne mieszkanie o powierzchni 48,97 m2, położone na II piętrze (z III).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Świdnik,lubelskie

410 000 zł48 m² 8 577,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne, widne i przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 w uczciwej cenie. Gotowe do zamieszkania od zaraz lub rearanżacji według własnych preferencji. Rozsądna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

551 235 zł54 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z 2007 roku, zlokalizowanego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina Botanik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

564 876 zł55 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym parterze. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: II kwartał 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Lublin,lubelskie

739 000 zł76 m² 9 713,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone w atrakcyjnej dzielnicy Czuby przy ul. Turkusowej. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (zabudowa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij