dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

798 000 zł89 m² 8 996,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 88,70m2 na III piętrze / z IV w kameralnym budynku z 1965 r. w Lublinie, okolice ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Lublin,lubelskie

481 560 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania deweloperskie w Lublinie Osiedle Rumiankowe Zacisze Oferuję eleganckie i funkcjonalne mieszkania w nowym budynku deweloperskim, położonym w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

407 970 zł30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

549 900 zł53 m² 10 375,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rerzerwacja! wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 53 m Z panoramicznym widokiem | lsm | 10. Piętro | po remoncie Na sprzedaż oferuję komfortowe, odnowione mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 139 000 zł72 m² 15 819,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość w dzielnicy Czuby, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom każdego klienta. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kondygnacja w budynku wielorodzinnym, o pow. ok. 50m2, 1 piętro. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc. Kuchnia w pełni umeblowane, w pokojach szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukszpanowa

Lublin,lubelskie

731 683 zł64 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Chciałbym zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę! Sławin. Kameralne osiedle przy ulicy Bukszpanowej! Prezentowane mieszkanie mieści się na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

528 220 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 53,9 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na zachód i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Peowiaków

Lublin,lubelskie

552 160 zł39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,44 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dubois

Lublin,lubelskie

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 55m2 Lublin, śródmieście, wieniawa ul. Dubois. Oferuję na wynajem przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolorowa

Lublin,lubelskie

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na 2 piętrze w niskim bloku, z garażem i piwnicą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

449 000 zł31 m² 14 634,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lublin, ul. Nałęczowska 67 5 piętro/7 wschodnio - południowa ekspozycja ____________________________ Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,68 m położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

320 000 zł49 m² 6 485,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem położone niedaleko Dworca Metropolitalnego. Dobrze skomunikowane z resztą miasta i jednocześnie kameralnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazylianówka

Lublin,lubelskie

389 000 zł50 m² 7 756,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w spokojnej i zielonej części Lublina Bazylianówka. Lokalizacja: lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubartowska

Lublin,lubelskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68a Mieszkanie 40m2 składa się z oddzielnej sypialni oraz saloniku z kuchnia , balkon lokalizacja Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Lublin,lubelskie

549 900 zł54 m² 10 183,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie po generalnym remoncie w 2026 roku, o powierzchni 53 m2 z balkonem i panoramą z 10 piętra, przy ul. Wallenroda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutnicza

Lublin,lubelskie

340 000 zł46 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Informacje ogólne Mieszkanie o powierzchni 45,6m2 położone na III piętrze bloku usytuowanego w dzielnicy Tatary przy ul. Hutniczej. Opis mieszkania Mieszkanie obejmuje salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczeńcowa

Lublin,lubelskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej, bez pośrednika. Mieszkanie dostępne od 25 kwietnia. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2 położone na 1 piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ul. Granata na osiedlu Wrotków. W skład mieszkania wchodzi: - kuchennym z wyjściem na balkon - pokój - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arciucha

Puławy,lubelskie

239 000 zł53 m² 4 472 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ciekawa alternatywa dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,44 m , położone na parterze, z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Lublin,lubelskie

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie w Centrum o pow. użytkowej 47 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 5-piętrowym bloku, a na nieruchomość skłądają się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reformacka

Chełm,lubelskie

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Reformackiej w Chełmie. Lokal znajduje się na I piętrze w pięknej kamienicy i ma ogromny potencjał do aranżacji! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

633 200 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wolińskiego, wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Lublin,lubelskie

2 600 zł79 m² 32,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro domu jednorodzinnego 80 m2, samodzielne mieszkanie na II Górce Sławinkowskiej w Lublinie. - salon z balkonem, w pełni umeblowany, z rozkładaną kanapą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Lublin,lubelskie

351 875 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Lublin,lubelskie

763 436 zł70 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowy funkcjonalny apartament 70,04 m z tarasem 66,26m , usytułowany na nowoczesnym osiedlu w niezwykle atrakcyjnej części miasta: lublin czuby, ul. Kaczeńcowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Botaniczna

Lublin,lubelskie

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1980

Trzy wydzielone mieszkania bezczynszowe ze współwłasnością działki: parter 3 pok. 91m2 + garaż i przyziemie 55m2 w cenie 610000 zł, i piętro 3 pok. 84m2 w cenie 530000 zł, II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

560 000 zł54 m² 10 292,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym parterze w bloku przy ulicy Nadbystrzyckiej. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 pokoje - łazienka z wc - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

2 188 000 zł115 m² 18 993,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 115,20 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w samym Centrum Lublina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 300 zł44 m² 52,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,10 m2 w bloku z 2017 roku usytuowane w dzielnicy Wrotków. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Chełm,lubelskie

369 900 zł45 m² 8 178,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Chełma | 45,23 m | pierwsze piętro l Gotowe do zamieszkania z miejscem postojowym w cenie! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Lublin,lubelskie

915 000 zł66 m² 13 912,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,77 m2 zlokalizowane przy ul. Chabrowej na Sławinie. Do mieszkania przynależy duży ogród o powierzchni 70 m2. Wykończenie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dęblin,lubelskie

345 000 zł54 m² 6 374 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ciekawa alternatywa! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Lotnisko w Dęblinie Mieszkanie o powierzchni 54,13 m znajduje się na 4 piętrze i oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Lublin,lubelskie

871 200 zł88 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość pod zamieszkanie lub inwestycję w Lublinie, położona w samym centrum miasteczka akademickiego - ul. Sowińskiego 8/6. W bezpośrednim sąsiedztwie budynków umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

653 198 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,34 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Lublin,lubelskie

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała inwestycja! 2-pokojowe mieszkanie 51 m na 2. piętrze w ogrodzonym bloku z miejscami postojowymi zlokalizowane przy ul. Legionowej 21 (wieniawa, lublin). Na 51 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 3 - 4 pokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Lublin,lubelskie

549 185 zł46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

663 264 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,68 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

450 000 zł45 m² 10 044,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Okopowej w centrum Lublina. Na powierzchnię 44,80 m2 składają się: dwa pokoje o pow. 12m2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij