dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Lublin,lubelskie

1 800 zł48 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 48,35m2 położone na II p w wieżowcu przy ulicy Zachodniej 4 w dzielnicy lsm w Lublinie, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Droga Męczenników Majdanka! Usytuowane jest na parterze niskiego bloku. Składa się z dwóch sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Kraśnik,lubelskie

159 000 zł34 m² 4 655,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,15 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1952 roku przy ul. Wyszyńskiego 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Lublin

Lublin,lubelskie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyremontowana niedawno kawalerka typu studio, o powierzchni 20m2. 6 piętro wieżowca w os. Mickiewicza na lsm. Pokój z dużym balkonem, otwarta, przechodnia kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

389 900 zł45 m² 8 626,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Okazyjna cena na kultowym osiedlu lsm ul. Balladyny. Idealna pod inwestycję lub do własnej aranżacji. Metraż i układ: - powierzchnia: 45,20 m2: - piętro 2/2, - układ: duży salon ok. 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

319 000 zł41 m² 7 818,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Lublinie. Lokalizacja: ul. Probostwo, lublin Powierzchnia: 40,8 m Piętro: 4 (w kameralnym bloku) Opis nieruchomości: oferujemy atrakcyjne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie po remoncie przy ul Gospodarzej w Lublinie. Nowe meble ,pralka, kuchnia z wyposażeniem. Dobra lokalizacja 5 minut do przystanku gdzie kursuje 10 linii mpk. 10-15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

489 000 zł55 m² 8 826,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m , położone na 1/2 piętrze w kameralnym, niskim bloku na ulicy Grażyny dzielnica lsm. Układ pomieszczeń: dwa ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Lubartów,lubelskie

365 000 zł47 m² 7 787,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią , w Lubartowie przy ulicy Juliusza Słowackiego 43 B, o powierzchni 46,87 m położone na 4. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

642 960 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z trójstronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 67,68 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

662 000 zł64 m² 10 306,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin cena aktualna tylko do 9 Kwietnia włącznie! okazja! największa okazja przy uniwersytecie medycznym! Nie czekaj! Zapisz się na spotkanie już dziś. - najbezpieczniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

349 830 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Ponikwody i Kalinowszczyzny o powierzchni 30,42 mkw. w skład którego wchodzi: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

349 570 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 20 m od kul i 50 m od umcs Mieszkanie o pow. 49 m2 po częściowym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Świdnik,lubelskie

325 000 zł42 m² 7 831,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie w Świdniku przy ul. Kopernika 20 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 41,50 mkw., a składają się na nią: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien wszystkich mieszkań rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokojowe, bezczynszowe, mieszkanie o powierzchni 69,6 m2, z ogródkiem ( ok.137 m2) i strychem ( ok. 45 m2) oraz oddzielną, prywatną klatką schodową, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbarska

Lublin,lubelskie

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 55 m , usytuowanego na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Garbarskiej 18b, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

630 000 zł68 m² 9 320,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 67,59m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1949 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

479 000 zł43 m² 11 142,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferowana nieruchomość to rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Bronowicach na spokojnym, zielonym osiedlu. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: mieszkanie po generalnym remoncie!, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

572 250 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Paryska, os. Chopina, czechów, lublin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku (5 kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Tysiąclecia

Lublin,lubelskie

420 000 zł45 m² 9 395,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne dwupokojowe mieszkanie położone w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na południe i północ. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smorawińskiego

Świdnik,lubelskie

482 000 zł66 m² 7 255,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Świdnik ul. Smorawińskiego Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,43 m , położone na 3 piętrze w niskim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Lublin,lubelskie

449 000 zł38 m² 11 686,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy ul. Nowomiejskiej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

449 999 zł61 m² 7 424,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kalinowszczyzny przy ulicy Okrzei. Lokal posiada dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wólka Tarnowska

Wólka Tarnowska,lubelskie

80 000 zł37 m² 2 139,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,40 m , położonego w spokojnej i bezpiecznej Wólce Tarnowskiej. Nieruchomość to dobra propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radości

Lublin,lubelskie

469 000 zł60 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie na ul. Radości , osiedle Czuby, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,30 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

1 270 000 zł117 m² 10 854,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

5 pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 na 5 piętrze z windą w 6 piętrowym apartamentowcu 2019 roku z windą przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie blisko Uniwersytetu Medycznego. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie składające się z 3 pokoi, łazienki z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

866 432 zł68 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,69 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

618 393 zł57 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - miejsce stworzone dla rodzin, które pragną żyć blisko natury. Z okien każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

499 000 zł51 m² 9 746,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz taniego mieszkania w spokojnej części Lublina, ale z szybkim dojazdem do centrum?to 2-pokojowe mieszkanie może być idealne dla Ciebie zarówno do zamieszkania, jak i inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łabędzia

Lublin,lubelskie

495 000 zł49 m² 10 172,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na trzecim piętrze niskiego bloku w dzielnicy Bronowice jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina. Mieszkanie jest odnowione, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

407 970 zł30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

575 000 zł48 m² 12 004,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 z przynależną piwnicą (1,8 m2), położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Pana Balcera 1. Idealne do wynajmowania dla studentów (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ustawne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Bronowice. Okna mieszkania wychodzą na północny zachód i południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

487 000 zł58 m² 8 411,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57,9m2 usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy lsm osiedle Krasińskiego - ul. Krasińskiego. 10 minut od Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dominów

Dominów,lubelskie

453 728 zł52 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,56 m z balkonem, położone w nowoczesnej inwestycji w Dominowie, na obrzeżach Lublina. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Lublin,lubelskie

599 000 zł60 m² 10 016,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,8 m2 zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Zakopiańskiej. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,4 m2. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - idealne miejsce dla studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z każdego mieszkania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij