dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 369 ogłoszeń

530 000 zł52,26 m² 10 141,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,26 m , położone na I piętrze, przy ul. Kwiatowej 23 w Lublinie. W skład lokalu wchodzą: - dwa ustawne pokoje, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

354 900 zł47,89 m² 7 412,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego Cena do Negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,89 m , położone na atrakcyjnym 2 piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 468 zł67,32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,32 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,02.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł39,84 m² 12 048,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu - lublin, ul. Księdza wincentego granata Winda, komórka lokatorska, miejsce parkingowe w hali garażowej pod budynkiem, duży balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Hetmańskiej w Lublinie. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54,75 m² 11 488,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na IV piętrze w centrum Lublina przy ul. Okopowej Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 54,75 m2, 64,77 m2 po podłodze -w kuchni oraz jednym pokoju są.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł40,35 m² 5 799,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża kawalerka 40,35 m Puławy, ul. Skłodowskiej 5 Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 40,35 m , zlokalizowaną na trzecim piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł434,60 m² 4 578,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1993

Komfortowy, wielopoziomowy dom Z ogrodem zimowym, tarasami I pełnym podpiwniczeniem Na sprzedaż wyjątkowy, solidnie wybudowany dom jednorodzinny o rozbudowanej bryle, oferujący bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł51,66 m² 12 369,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,66 mkw. Lokalizacja: - ul. Długa 2 w Lublinie - piętro 1/4 w bloku z windą W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 016 zł53,96 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na pierwszym piętrze w bloku z ogródkami w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł171 m² 6 719,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 107,6 m , zlokalizowany w Lublinie przy ulicy Jantarowej. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł134 m² 6 977,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 134 m2 położóne w atrakcyjnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze niskiego budynku mieszkalnego. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 11 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne, ustawne trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Spokojne sąsiedztwo. Wygodne do zamieszkania dla rodziny, dla inwestora pod wynajem. Położone na parterze bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł57,30 m² 10 994,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m z komórką lokatorską 2,3 m Do mieszkania przynależy garaż, 50 000zł - opcjonalnie. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 970 zł30,22 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł69 m² 5 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość o bardzo praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 2-osobowe - 25m2 Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,60 m² 9 040,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 63,6m2, położone na 3 piętrze (z 3-ech) przy ul. Orkana 17 (dzielnica Czuby). Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zielone Rury Jezuickie - politechnika Przedmiotem sprzedaży jest zupełnie nowe, wykończone w wysokim standardzie, 4-pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w budynku przy ul. Chrobrego 4. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł72,30 m² 5 878,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

#rezerwacja# Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej Jadwigi Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m , położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadamy w ofercie biura, atrakcyjna kawalerkę w centrum miasta tuż obok Placu Litewskiego - ul. 3go Maja. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z ochrona (24/7).

Szczegóły ogłoszenia

365 008 zł57,60 m² 6 336,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tytuł: twoje wymarzone mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Idealne 2 pokoje w nowym bloku. Treść: szukasz ciepłego, widnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

417 999 zł34,91 m² 11 973,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,91m2 przy ulicy Fulmana 2, dzielnica Wrotków Mieszkanie mieści się na 1 piętrze, 3 piętrowego bloku. Mieszkanie dostępne od 1 lipca 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 320 zł42,70 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z zachodnią ekspozycją - 42,70 m Szukasz kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym wydaniu? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł92,20 m² 5 368,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5 pokoi, 2 łazienki, po remoncie gotowe do zamieszkania lub wynajmuszukasz przestronnego mieszkania dla rodziny albo gotowej inwestycji pod wynajem? Ta nieruchomość przy ul. Wirskiego w Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 495 zł44,54 m² 11 888,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne na start blisko um - Ogródek Nieruchomość położona jest na parterze w dziesięciopiętrowym apartamentowcu. Przewidywany termin oddania inwestycji drugi kwartał 2026. Na.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł34,85 m² 11 736,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na lsm - idealne miejsce do życia lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

275 009 zł44,59 m² 6 167,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Widne, ciche, z Potencjałem! Lokalizacja: chełm, ul. Połaniecka (obok Kościoła, 100 m od ul. Lwowskiej) Powierzchnia: 44,59 m2 Liczba pokoi: 2 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w Chodźki Residence z klimatyzacją i dużym balkonem! Mieszkanie ma 74m i jego wygodny rozkład stanowią: - przestronny salon z aneksem kuchennym (sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 000 zł50,30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż piękny apartament o powierzchni 50,3 m2, położony w centrum Lublina w budynku z 2025 roku. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł70,95 m² 2 959,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,95 m , położone w miejscowości Kodeń przy ul. Polnej w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dostępem do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,60 m² 7 444,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m , położone na 4 piętrze przy ul. Racławickiej w Świdniku. Układ i standard: 3 niezależne, ustawne pokoje, oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasteczka akademickiego idealne dla studentów lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne, zadbane i bardzo klimatyczne mieszkanie położone na 3. ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł64 m² 11 171,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w dzielnicy Bronowice. To przestronne, trzypokojowe mieszkanie oferuje komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł69,71 m² 19 509,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament w ścisłym centrum Lublina w nowoczesnym apartamentowcu - ul. Żołnierzy Niepodległej Oferuję przestronny i elegancki apartament o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł54,13 m² 13 098,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z dużym balkonem. Wykończone mieszkanie z zabudową meblową robioną na wymiar. Mieszkanie w bloku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł59,20 m² 9 611,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie na lubelskim Sławinku Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,2 m . Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł41 m² 13 414,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie premium 41m , 2 pokoje + aneks, lublin, ponikwoda, sprzedam mieszkanie w Lublinie dzielnica Ponikwoda, ul. Czesława Strzeszewskiego 13 o pow. 41m , piętro I, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł88,70 m² 8 996,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 88,70m2 na III piętrze / z IV w kameralnym budynku z 1965 r. w Lublinie, okolice ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie typu Studio o powierzchni 29 m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym, nowo wybudowanym bloku Trześniowska Park przy ul. Kminkowej, (boczna ul. Trześniowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,94 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferowane jest komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane w atrakcyjnej części Lublina, przy ulicy Krańcowej. To oferta idealna zarówno dla rodzin.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij