dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

443 999 zł40 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania! możliwość wykończenia pod klucz Z projektem! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biernackiego

Lublin,lubelskie

500 000 zł50 m² 9 926,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko u Nas! Unikatowa i poszukiwana oferta! Okolice ulicy jaczewskiego/chodźki/północnej. 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze niskiego bloku z z 2010 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyprysowa

Lublin,lubelskie

499 900 zł50 m² 9 950,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwa pokoje z balkonem o pow. 50 m2. Mieszkanie narożne, jasne, zlokalizowane na wyższym parterze w bloku przy ulicy Cyprysowej dzielnica Ponikwoda. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Lublin,lubelskie

490 000 zł61 m² 8 072,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje | 60,70 m | 1. piętro | Kalinowszczyzna Idealne dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Peowiaków

Lublin,lubelskie

512 120 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,58 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Lublin,lubelskie

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,28 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

719 999 zł75 m² 9 599,99 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

514 500 zł57 m² 8 999,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem - stan deweloperski. Przestronna, dwupokojowa nieruchomość 57,17 m2, zlokalizowana na nowoczesnym osiedlu przy ul. Jemiołuszki w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

362 219 zł32 m² 11 499 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

621 300 zł57 m² 10 900 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

318 522 zł28 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! mieszkania Z własnym zielonym parkiem ponad 7 tysięcy m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

325 000 zł50 m² 6 552,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,6m2 położone przy ulicy Turystycznej w Lublinie. Lokal położony jest na drugim piętrze w bloku z cegły i składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

349 830 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Uwaga Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Ponikwody i Kalinowszczyzny o powierzchni 30,42 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

649 000 zł74 m² 8 829,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne 4 pokojowe przy Alejach Racławickich w Lublinie, tuż obok miasteczka akademickiego. Nieruchomość o powierzchni 73,5m2 znajduje się na drugim piętrze, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

461 107 zł42 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania zapytaj O listę mieszkań W promocji - umów się na budowie I zgarnij dodatkowy rabat! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Lublin,lubelskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję świeżo po remoncie mieszkanie na wynajem o powierzchni 30 m2 położone w Lublinie przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pozytywistów

Lublin,lubelskie

569 000 zł58 m² 9 827,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Idealne pod inwestycje lub dla rodziny Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,9m położone na 5. piętrze z windą, ul. Pozytywistów, dzielnica lsm, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

225 291 zł26 m² 8 537 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: - pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

528 954 zł46 m² 11 499 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pergolowa

Lublin,lubelskie

659 000 zł63 m² 10 460,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja, szukasz idealnego mieszkania na Sławinie? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , wraz z piwnicą (2 m ) położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

642 000 zł60 m² 10 700 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

324 772 zł28 m² 11 599 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Lublin,lubelskie

930 000 zł91 m² 10 217,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Dwupoziomowe mieszkanie, 4 pokoje, 91,02m2, ul. Turkusowa, osiedle Poręba Mieszkanie położone przy ulicy Turkusowej w znanej i lubianej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, wchodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

541 858 zł54 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 54 - 3 -pokojowego o powierzchni 54,24 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

425 000 zł48 m² 8 939,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie na Czubach - ul. Różana! Mieszkanie o pow. niespełna 48m2 usytuowane jest na 4 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzi: - salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien wszystkich mieszkań rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

646 343 zł62 m² 10 414,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Termin zakończenia budowy: gotowe do odbioru Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ul. Relaksowej 20 na osiedlu Botanik. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

459 000 zł48 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Kalinowszczyzna. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i północny zachód z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romanowskiego

Lublin,lubelskie

960 000 zł94 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie typu Apartament W bardzo dobrej lokalizacji Lublina, w dzielnicy Konstantynów, z łatwym dostępem do głównych ulic miasta i zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnik

Świdnik,lubelskie

2 100 zł54 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ul. 3 maja 3. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Media: czynsz najmu 2100 zł/mc plus czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

614 289 zł57 m² 10 777 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

624 375 zł62 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 55 - 3 -pokojowego o powierzchni 62,53 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Lublin,lubelskie

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2026 roku, o powierzchni 53 m2 z balkonem i panoramą z 10 piętra, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

787 500 zł45 m² 17 384,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Butikowy Apartament przy Wieniawskiej 11 w Centrum Lublina! To elegancki apartament inwestycyjny klasy premium, stworzony z myślą o stabilnym wynajmie i długoterminowej wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

468 000 zł45 m² 10 493,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,6 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublina - ul. Motorowa. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

445 000 zł62 m² 7 177,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie 1. piętro 62,45 m ul. Kopernika Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,45 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarasowa

Lublin,lubelskie

1 880 zł32 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na ul. Tarasowej o powierzchni 32 m2 położona na drugim piętrze, osiedle Botanik na dzielnicy Sławin. Mieszkanie - pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij