dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kameralna

Lublin,lubelskie

535 721 zł44 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowych mieszkań zlokalizowanych w cichej i spokojnej okolicy świetnie skomunikowanej z całym miastem. Budynek powstaje krok od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

645 000 zł52 m² 12 451,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie 51,8 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią (istnieje również możliwość wydzielenia tych pomieszczeń), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

452 000 zł56 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na lsm, os. Mickiewicza Mieszkanie na I piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Grażyny, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

417 034 zł38 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Oddanie budynku do użytkowania nastąpi pod koniec września 2025 Położone jest na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek III

Łęczna,lubelskie

364 820 zł58 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ustawne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,00 m2 przy ulicy Rynek III w Łęcznej. Bliskość szkoły a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanny

Lublin,lubelskie

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o pow. 55 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku przy ulicy Dziewanny W skład nieruchomości wchodzą: - pokój z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęczna,lubelskie

328 886 zł61 m² 5 420 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m2 na Osiedlu Samsonowicza w Łęcznej. Atrakcyjna lokalizacja a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Lublin,lubelskie

1 499 000 zł129 m² 11 638,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Gotowiec inwestycyjny przy ul. Kościuszki Dwa u meblowane i wyposażone apartamenty z niezależnymi wejściami w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Litewskiego, w kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Chełm,lubelskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chełmskie Widoki, położone w idealnej lokalizacji blisko centrum miasta, malowniczego parku, sklepów oraz znakomitych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

518 937 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie lokale w małym metrażu na Osiedlu Nałęczowska w Lublinie! Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane jest na 7 piętrze w bloku z nowoczesną windą. Klasyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

459 960 zł40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania zapytaj O listę mieszkań W promocji - umów się na budowie I zgarnij dodatkowy rabat! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

549 000 zł66 m² 8 313,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam nowe deweloperskie mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym ,na trzecim piętrze z windą , na nowo powstającym osiedlu w stanie deweloperskim , termin realizacji IV kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 400 zł53 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkania z garażem, położone w bliskiej odległości psk4, dsk, wspia, wssp Wincentego Pola, supermarket Auchan. 1. O P I S.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Lublin,lubelskie

695 930 zł70 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Czuby osiedle Skarpa. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

492 000 zł42 m² 11 742,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy Alejach Racławickich. Salon, oddzielna jasna kuchnia, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

312 625 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 12 o pow. 25,01 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na II piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję świeżo po remoncie mieszkanie na wynajem o powierzchni 30 m2 położone w Lublinie przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Lublin,lubelskie

499 000 zł52 m² 9 559,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Chciałbym Państwu zaoferować super mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lublin czuby ul: szmaragdowa Nad samym Parkiem im. Jana Pawła II rozkładowe mieszkanie : *super lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

890 000 zł47 m² 19 033 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Wieniawskiej w Lublinie Mieszkanie o powierzchni 46,76 m2 położone jest na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca Rezydencja Ogród Saski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

467 880 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 7 o pow. 38,99 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na II piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

386 688 zł36 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 21,71m2 z wyjściem na taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnik

Świdnik,lubelskie

2 100 zł54 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ul. 3 maja 3. Idealna lokalizacja. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Media: czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roztocze

Lublin,lubelskie

573 300 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w spokojnej, zielonej części Lublina. Opis inwestycji: przedpokój - 2,15 m2 Pokój z aneksem kuchennym - 19,27 m2 Łazienka - 6,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

2 900 000 zł441 m² 6 582,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2003

Dwa połączone ze sobą budynki mieszkalne wielorodzinne, w zabudowie szeregowej, wybudowane w 2003 r., w technologii murowanej. Budynki usytuowane na działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

459 960 zł40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania! możliwość wykończenia pod klucz Z projektem! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

318 522 zł28 m² 11 499 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

628 444 zł60 m² 10 484,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 59,94m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Koncertowej, na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

512 160 zł39 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,8 m2 na 3 p./3 p. blisko lubelskiego Starego Miasta. Na 38,8 m2 znajdują się: - pokój z aneksem kuchennym (17,05 m2) - pokój (9,81 m2) - łazienka z wc (4,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Świdnik,lubelskie

569 000 zł60 m² 9 420,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe w Świdniku, w samym centrum miasta. Lokal o powierzchni 60,40 m2 znajduje się na 6 piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

758 520 zł63 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,04m2 z wyjściem na balkon. Trzy sypialnie o pow. 10,09m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roztocze

Lublin,lubelskie

577 604 zł41 m² 14 112 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w spokojnej, zielonej części Lublina. Atuty inwestycji: mieszkanie z balkonem Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

315 750 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 3 o pow. 25,26 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubomelska

Lublin,lubelskie

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, przestronny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 48 m2 usytuowany na 2 piętrze 5- cio piętrowego apartamentowca z windą, w ścisłym Centrum Lublina, ul. Lubomelska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błękitna

Lublin,lubelskie

389 000 zł35 m² 11 136,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż prezentujemy przytulne i świetnie doświetlone mieszkanie zlokalizowane na dzielnicy Dziesiątej, przy ul. Błękitnej miejscu cenionym za wygodę codziennego życia i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

673 200 zł54 m² 12 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do odkrycia mieszkania, które łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i bliskość natury. To starannie zaprojektowana przestrzeń, stworzona z myślą o osobach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pergolowa

Lublin,lubelskie

479 000 zł50 m² 9 541,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku przy ul. Pergolowej. W mieszkaniu wykonano remont kuchni (zabudowa meblowa, sprzęt agd w cenie) łazienki i wc. Salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

897 000 zł109 m² 8 206,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

M ieszkanie o pow. 109,3m2 na Węglinie z garażem i udziałem w działce Cztery pokoje, trzy z wyjściem na balkon. Otwarta kuchnia z jadalnią, zabudowa meblowa i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Lublin,lubelskie

895 000 zł90 m² 9 955,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie o pow. 89,9m2 w apartamentowcu na wieniawie przy ul. Bema Salon z wyjściem na balkon, sypialnia z wyjściem na balkon, otwarty pokój. Oddzielna kuchnia (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kordiana

Międzyrzec Podlaski,lubelskie

350 000 zł62 m² 5 652,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,92 m położone w spokojnej części Międzyrzeca Podlaskiego, przy ul. Kordiana 4. To wygodne, trzypokojowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

801 000 zł57 m² 14 097,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , klimatyzacja, garaż na parkingu podziemnym, piwnica. Spokojna okolica. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

579 000 zł67 m² 8 654,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 66,90m2 na wysokim parterze / z II w kameralnym budynku z 1995 r. przy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij