dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

1 860 000 zł2 045,24 m² 909,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 976 m²

Oferta sprzedaży atrakcyjna hala produkcyjno magazynowa Z zapleczem biurowym wyczółki, powiat bialski Lokalizacja: wyczółki, gmina Piszczac, powiat bialski. Zaledwie 17 minut od granic Białej.

Szczegóły ogłoszenia

8 916 550 zł1 638,57 m² 5 441,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek magazynowy z częścią biurową o łącznej powierzchni około 1638,57m2, obiekt składa się z dwóch hal z częściami biurowymi połączone wspólna klatką.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 500 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania obiekt wielofunkcyjny: wypoczynek, rehabilitacja, edukacja. Nieruchomość posiada następujące wpisy i zezwolenia: wpis do rejestru obiektów noclegowych Wpis do rejestru Ośrodków,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł2 400 m² 1 540 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 496 m²

Kompleks budynków o różnym przeznaczeniu (restauracja, spichlerz, sklep, lokale mieszkalne, usługowe, handlowe) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2400 m2 na działce o pow. 2496 m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 997 000 zł5 543 m² 1 623,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 211 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo produkcyjny z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni 5 543,72 m 2 położony na działce o pow. 15 211 m 2. Obiekt zlokalizowany w Lubartowie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł620 m² 2 016,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 469 m²

Wyjątkowa oferta - magazyn z chłodnią o powierzchni 620 m w Chełmie, ul. Rejowiecka 183 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego magazynu z profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 800 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 616 m²

Oferta sprzedaży budynku w miejscowości Annopol woj.lubelskie, który kiedyś był budynkiem szkolno-biurowym, a obecnie jest remontowany pod działalność hotelarską. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 377 m² 130,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości w Sawinie przy ul. Kościelnej 6, o łącznej powierzchni 1377 mkw, położonej w bliskiej odległości od rynku głównego. Budynek dawnego młyna (nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł670 m² 5 373,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną o pow. 670 m 2. Zlokalizowany na działce o pow. 2300 m 2 Budynek podzielony na 2 części Pow. biurowa ok 400 m2 - w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł6 400 m² 701,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną okazje nabycia Ośrodka wypoczynkowego w Okunince nad Jeziorem Białym - powiat włodawski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł991 m² 4 540,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 941 m²

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość o charakterze produkcyjno magazynowym, zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej dk48, zaledwie ok. 3 km od węzła Ryki na drodze ekspresowej S17.

Szczegóły ogłoszenia

4 397 095 zł586,27 m² 7 500,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania kamienica w Centrum miasta. W kamienicy wydzielonych jest 8 lokali mieszkalnych o powierzchniach: mieszkanie nr 1 parter pow. 66,02m2 mieszkanie nr 2 parter pow. 69,51m2.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł1 915 m² 4 699,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Atrakcyjna nieruchomość komercyjna na sprzedaż hale przemysłowe w Milejowie, woj. lubelskie lokalizacja Na sprzedaż oferujemy obiekt komercyjny położony w Milejowie-Osadzie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł600 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 503 m²

Lokalizacja Kamień to urokliwa miejscowość położona w bliskiej odległości od Wisły, która nadaje jej niepowtarzalnego uroku oferując jednocześnie dostęp do naturalnego piękna. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł720,20 m² 2 082,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Wyjątkowa oferta budynku magazynowo handlowego z zapleczem socjalno administracyjnym wraz z dwoma chłodniami o łącznej powierzchni użytkowej 720,20 m w Chełmie, ul. Okszowska 41.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł2 011,01 m² 7 458,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa, zabytkowa kamienica zlokalizowana przy ul. Dominikańskiej 7 w Lublinie w samym sercu Starego Miasta, tuz obok Rynku i najwaz niejszych zabytków. Budynek stanowi unikat.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 565,50 m² 1 085,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł6 400 m² 124,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki zabudowanej budynkami o funkcji magazynowo - produkcyjnej o pow. 0,64 ha. Obiekt położony jest w Annopolu, w woj. Lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł864,92 m² 6 937,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:758 m²

Na sprzedaż: trzygwiazdkowy Hotel w Poniatowej Na sprzedaż wyjątkowy zespół obiektów hotelowo-gastronomiczny ze Strefą spa i pizzerią położony w doskonałej lokalizacji Poniatowej.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 000 zł3 147 m² 2 780,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość adr - zlokalizowana na terenie woc Małaszewicze. Hala z gęstością obciążenia ogniowego powyżej 4000 mj / mkw. Hala dostosowana pod składowanie produktów.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł1 800 m² 761,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 616 m²

Około 450 mkw schronu w dobrym stanie. Zdemontowane urządzenia filtracyjne i wyposażenie. Dwa wejścia główne z drzwiami gazoszczelnymi i śluzami. Drożne wyjście ewakuacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł2 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż Hala magazynowa o pow. ok 2000 m 2 Budynek położony na działce 7572 m 2 Budynek murowany ok 2000 m 2 , Duży plac manewrowy, parking, 7 bramy poziom 0, posadzka niepylna.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 185 m² 464,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 032 m²

Więcej zdjęć na: Na sprzedaż hala o przeznaczeniu warsztatowo - magazynowo - produkcyjnym wraz z odrębnym 6 stanowiskowym wysokim garażem. Pierwsza z oferowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł360 m² 3 858,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:656 m²

Poszukujesz w Lublinie budynku dla swojej firmy w świetnej lokalizacji? Budynku pod najem by przynosił zysk? Sprawdź tą ofertę! opis nieruchomości Ofertę sprzedaży stanowi trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł688 m² 2 906,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 991 m²

Działający biznes | franczyzowy market spożywczy | budynek użytkowy | dwa lokale W urokliwej miejscowości gminnej o charakterze wypoczynkowym i agroturystycznym, gdzieś pomiędzy Chełmem.

Szczegóły ogłoszenia

3 495 000 zł1 195 m² 2 924,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 545 m²

Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 1858/53 i pow. 1545 m , na której zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 400 m² 116,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Ciekawa nieruchomość inwestycyjna z obszerną halą i murowanym budynkiem Biszcza, woj. lubelskie Lokalizacja: atrakcyjna inwestycyjnie nieruchomość zlokalizowana w centrum spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł700 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Do sprzedaży duży dwukondygnacyjny budynek z lokalami handlowo - usługowo - biurowymi o powierzchni 700 m2. Położony w Lublinie przy ulicy Olszewskiego w bardzo atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 292 m² 379 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 872 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu z potencjałem, kompleks budynków mieści się na działce o wielkości 11 872 m2. Oferta wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 300 m² 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna 2,18 ha z potencjałem w Siedliskach. Przedstawiamy unikalną ofertę rozległy, w pełni ogrodzony teren o powierzchni 2,18 ha, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł1 100 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

** Oferta tylko w Biurze knc city ** Do sprzedania n/w nieruchomości (w całości cena 3 150 000 zł ) lub w rozbiciu na : 1. Hala produkcyjno-warsztatowa-magazynowa na działce o pow. 2950.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł646 m² 3 095,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 602 m²

Hala | magazyn | warsztat | plac składowy | duża działka | granica z ua na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem (halą) przeznaczonym do składowania lub magazynowania. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 550 zł899,78 m² 5 501,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek magazynowy z częścią biurową o łącznej powierzchni około 899,78m2, obiekt składa się z dwóch hal z częściami biurowymi połączone wspólna klatką.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł3 286 m² 1 765,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Nieruchomość o powierzchni 8011 m2 położona w dzialnicy Wrotków. Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest murowanym, parterowym budynkiem o funkcji produkcyjno -.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł630 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż funkcjonujący obiekt pensjonatowo-hotelowy Złoty Klucz, położony w atrakcyjnej lokalizacji w województwie lubelskim, gm Niedrzwica Duża, trojaczkowice. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 718 m²

Szukasz siedliska w pięknej okolicy? A może zależy Ci na spokojnym sąsiedztwie i ładnych widokach? Prezentujemy nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Chłaniów, gm.

Szczegóły ogłoszenia

8 997 000 zł5 543,72 m² 1 622,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 211 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest zakład produkcyjny składający się z zespołu budynków produkcyjno-magazynowo-biurowych zlokalizowany w Lubartowie. Zakład usytuowany jest na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł68 100 m² 101,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-