dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

890 000 zł943,70 m² 943,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 687 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną na terenie miejscowości Kaliłów, gmina Biała Podlaska na działce nr geod. 314/5 o powierzchni 0,4687 ha, zabudowaną zespołem hal pieczarkani wraz.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł13 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zakupu miejsc postojowych w zamkniętym kompleksie budynków, usytuowanym w sercu Lublina, przy ul. Probostwo/biernackiego/prusa. Posiadamy kilka miejsc postojowych do wyboru,.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł642 m² 9 034,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo - usługowym zlokalizowana w Centrum Lublina (śródmieście). Budynek w wysokim standardzie wykończenia - gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł2 562 m² 2 341,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 396 m²

Budynek biurowo-handlowy na sprzedaż, powierzchnia 2562m2, lublin, powierzchnie wynajmowane - uzyskiwane czynsze najmu na cały budynek - ok. 50 000zł netto, budynek trzykondygnacyjny, pierwsza linia.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 000 zł1 700,88 m² 9 406,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 934 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży wyjątkową nieruchomość w samym centrum Nałęczowa - Hotel "przepióreczka" - obiekt z 50-letnią tradycją hotelu położony w znakomitym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 877 m² 847,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 486 m²

Nieruchomość obejmuje działki ewidencyjne nr 1258/2 i 1258/3 o łącznej powierzchni 3.486 m . Nieruchomość ma nieregularny kształt. Działka 1258/2 stanowi podłużną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

8 997 000 zł5 562,43 m² 1 617,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynki produkcyjno-magazynowe- biurowe zlokalizowana w Lubartowie. Budynek produkcyjno-magazynowy z biurami o pow. około 4641,95m2: - cześć produkcyjna produkcyjna -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł242 m² 1 607,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek usługowy - restauracja w centrum Goraja Goraj, ul. Janowska 1 Wyjątkowa nieruchomość usługowa, która łączy świetną lokalizację w centrum miejscowości z elastycznymi.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:354 m²

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż budynek usługowy w Puławach przy ul. Piłsudskiego 67. Budynek o powierzchni użytkowej 217 mkw. Oddany do użytku w 2000 roku. Murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł525 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, łaziska, opole Lubelskie Budynek: - 525 metrów powierzchni użytkowej - parterowy - murowany - wolnostojący - lata 70-te - wysokość 3,4m - betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł340 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Budynek usługowy, budynek komercyjny, stasin, lublin Budynek: - ok 340 metrów powierzchni - wolnostojący - rok budowy 2014 - pięknie i gustownie wykończony - wymurowany z bloczków.

Szczegóły ogłoszenia

6 980 000 zł1 107,50 m² 6 302,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 019 m²

Idealne dla inwestora, który chce przejąć w całości funkcjonujący i przynoszący zyski interes. Przedstawiamy Państwu fantastyczną inwestycję znajdującą się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł380 m² 1 710,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:868 m²

Na sprzedaż: kompleks biurowo-magazynowy 380 m - idealny pod skład celny, produkcję, usługi, magazynowanie | ul. Okszowska 41, chełm Szukasz gotowej, w pełni wyposażonej nieruchomości dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 000 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż Hala magazynowa o pow. ok 1000 m 2 z zamontowaną chłodnią o pow. ok 550 m 2. Budynek położony na działce 4136 m 2 Budynek murowany ok 1000 m 2 , Duży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Budynek szkolny wraz salą gimnastyczną i budynkiem mieszkalnym o łącznej pow. użytkowej 980 mkw. + poddasze ok. 400 mkw. o wys. 6 metrów (pow. całkowita prawie 1400 mkw) do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 569 m² 1 593,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 009 m²

Nieruchomość inwestycyjna teren przemysłowy Z zabudową Orchówek, gmina Włodawa | działka 0,5009 ha Oferowana nieruchomość to funkcjonalny, w pełni uzbrojony teren przemysłowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 440 000 zł504,69 m² 6 816,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przedmiotem oferty jest Zabytkowa kamienica w samym sercu starego miasta wybudowana na przełomie XVI w. (wpisana w rejestr zabytków). W poprzednich latach w lokalach była prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł3 880 m² 334,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 880 m²

Do sprzedania atrakcyjna działka inwestycyjna położona w sąsiedztwie centrum handlowego. Nieruchmość gruntowa o łącznej powierzchni 3880m2, w skład której wchhodzą dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł243,76 m² 4 512,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania budynek mieszkalno-pensjonatowy, położony nad jeziorem Białe w Okunince pod Włodawą. Budynek o powierzchni użytkowej 243,76 m2, składa się z: przyziemia 1.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł5 600 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:27 959 m²

Na sprzedaż działka o pow. 27959 m2 zabudowana budynkiem produkcyjnym z częścią socjalno-biurową o pow 5600 m2 Teren ogrodzony, utwardzony kostką brukową. W mpzp oznaczony symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł1 100 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

** Oferta tylko w Biurze knc city ** Do sprzedania n/w nieruchomości (w całości cena 3 150 000 zł ) lub w rozbiciu na : 1. Hala produkcyjno-warsztatowa-magazynowa na działce o pow. 2950.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł2 357,60 m² 2 608,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 560 m²

Hala magazynowa o pow. 1845m2 z przylegającym budynkiem biurowym o pow. 512,6m2 położona na działce 4560m2, w Lublinie. Hala częściowo podpiwniczona, ogrzewana za pomocą nagrzewnic,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 574 m² 2 509,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 119 m²

Kompleks produkcyjno/magazynowy - okolice ul. Nałęczowskiej Łączna powierzchnia zabudowy budynków: około 1474m2 hale + około 100m2 biur i zapleczy. Budynek produkcyjno-magazynowy z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł239 m² 5 815,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala o powierzchni użytkowej około 239m2 - Lublin, wrotków W skład hali wchodzą: - część magazynowo-warsztatowa około 111m2 - biura 17m2 i 30m2 - magazyn 20m2 - szatnia -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł96 m² 4 479 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: wronowice 96, gm. Werbkowice, powiat hrubieszowski, woj. lubelskie nieruchomość składająca się Z dwóch domków rekreacyjno-wypoczynkowych Z salą bankietowo-konferencyjną.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł850 m² 2 940 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż: kompleks eventowo-noclegowy z potencjałem inwestycyjnym | Wygnanka, woj. lubelskie Oferujemy na sprzedaż w pełni działający, profesjonalnie wyposażony kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 500 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania ośrodek wypoczynkowy położony w przepięknej okolicy nieopodal Nałęczowa. Na działce o powierzchni 5000m2 posadowiony został przepiękny budynek mieszczący 23 dwuosobowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 718,65 m² 6 982,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Na sprzedaż hala z częścią biurowo o łącznej powierzchni użytkowej 1718,65m2 - Lublin, zadębie. Budynek produkcyjno-biurowy z częścią magazynową, budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł553,21 m² 3 974,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy usytuowany na działce o powierzchni 387 m2, położony przy ulicy Lubelskiej 26. Jest to obiekt parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 000 zł3 509 m² 883,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Gotowy do działania kompleks przemysłowy z halą produkcyjną, zapleczem biurowym i dużym terenem, aktualnie wykorzystywany w działalności związanej z obróbką drewna.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł841 m² 475,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Opis nieruchomości Nieruchomość pod biuro, placówkę medyczną lub edukacyjną w centrum miasta, z własnym parkingiem. Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, murowany, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

4 059 000 zł13 792,90 m² 294,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pko Leasing S.A., ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa zamierza zbyć nieruchomość gruntową zabudowaną kompleksem budynków przemysłowych z zapleczem biurowym zlokalizowaną w Chełmie przy.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł841 m² 873,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Oferuję nieruchomość biurowo-usługową z parkingiem, w Krasnymstawie, województwo lubelskie. Nieruchomość obejmuje działkę pow. 0,1191 ha i zabudowania: dwa budynki techniczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Tomaszowice

Tomaszowice,lubelskie

799 000 zł500 m² 1 598 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 303 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę siedliska, które łączy w sobie urok wiejskiego krajobrazu z pełną infrastrukturą miejską i ogromnymi możliwościami rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Okuninka,lubelskie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferowana nieruchomość to doskonale prosperujący obiekt w Okunince nad jeziorem Białym. Restauracja i apartamenty na wynajem w wyjątkowo uwielbianym przez turystów miejscu. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Turystyczna

Okuninka,lubelskie

4 500 000 zł734 m² 6 130,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Oferuję na sprzedaż Ośrodek Wypoczynkowego Eden znajdujący się nad Jeziorem Białym w miejscowości Okuninka (województwo lubelskie, powiat włodawski). Ośrodek składa się z: dużej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orlicz-Dreszera

Lubartów,lubelskie

4 400 000 zł827 m² 5 322,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Jedyna w Lubartowie, dobrze prosperująca restauracja z hotelem "stara Łaźnia" w centrum miasta, przy zbiegu ulic Partyzanckiej i Gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ciepłownicza

Lublin,lubelskie

1 390 000 zł360 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:656 m²

Poszukujesz w Lublinie budynku dla swojej firmy w świetnej lokalizacji? Budynku pod najem by przynosił zysk? Sprawdź tą ofertę! opis nieruchomości Ofertę sprzedaży stanowi trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gospodarcza

Lublin,lubelskie

2 900 000 zł800 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynki magazynowo warsztatowe 800 m2 położone przy ul. Gospodarczej , duża działka 3500 m2 dogodne położenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

1 789 000 zł662 m² 2 704,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Na sprzedaż hala/chłodnia o powierzchni 661,59 m (z możliwością rozbudowy), z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi, położonej na utwardzonym placu o powierzchni 68 arów, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

25 740 zł780 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna 782 m z dokiem i zapleczem biurowym Wynajmę funkcjonalny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 782 m . Hala oferuje dużą kubaturę i jest.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij