dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienna

Lublin,lubelskie

7 200 000 zł1 300 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta premium Biuro Nieruchomości Vesta z ogromną przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży Dworku Szlacheckiego, położonego przy ul. Siennej 25 w Lublinie. Ten urokliwy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Lublin

Lublin,lubelskie

1 549 999 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:742 m²

Bez prowizji! Na sprzedaż budynek wolnostojący murowany i ocieplony o powierzchni ok. 240 m2. Działka jest ogrodzona, utwardzona i ma powierzchnię 741 m2. Dodatkowo wiata przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lublin,lubelskie

99 000 zł16 m² 6 329,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż w bloku przy ul. Relaksowej 4 na Sławinku, osiedle Botanik. O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kodeń

Kodeń,lubelskie

990 000 zł528 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Rezerwacja wstępna do dnia 30.04.2026 Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości o dużym potencjale komercyjnym, położonej w samym sercu Kodnia, przy ul. Rynek 12. Budynek łączy funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

800 000 zł112 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:79 800 m²

Pięknie położone siedlisko składające się z gruntu 7,8 ha ( w tym 3 zbiorniki wodne) zabudowanego budynkiem mieszkalnym typu jednorodzinnego oraz budynkiem mew ( małej elektrowni wodnej) nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Urszulin

Urszulin,lubelskie

999 000 zł236 m² 4 235,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż: nowoczesna Stacja Kontroli Pojazdów z warsztatem - Urszulin Na sprzedaż w pełni wyposażony obiekt usługowy z 2022 roku - Stacja Kontroli Pojazdów (skp) z warsztatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

19 900 000 zł4 567 m² 4 357,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Hala z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowana w dzielnicy przemysłowej w Lublinie. Idealnie skomunikowana z trasą szybkiego ruchu jak i miastem. Budynek hali magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubartów

Lubartów,lubelskie

3 600 000 zł461 m² 7 802,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 636 m²

Na sprzedaż gotowy, dobrze prosperujący biznes z uznaną marką w Lubartowie. Nieruchomość posadowiona na dużej 36 arowej działce, zlokalizowana niedaleko rynku głównego. Zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

1 284 500 zł734 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:993 m²

Oferuję na sprzedaż halę usługowo - handlową znajdującą się w Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej, z dobrym dostępem do centrum i drogi krajowej E30. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

19 900 000 zł4 583 m² 4 342,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Na sprzedaż hala magazynowa o pow 4100 m 2 z zapleczem socjalno-biurowym o pow 483 m 2 w budynku biurowym przyległym do hali. Plac przed budyniem utwardzony kostką brukową (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obwodowa

Kraśnik,lubelskie

1 385 000 zł766 m² 1 808,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dobrze położona nieruchomość komercyjna z możliwością aranżacji pod różne formy działalności. Oferuję na sprzedaż budynek dwukondygnacyjny-podpiwniczony o pow. 766 mkw na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krasienin-Kolonia

Krasienin-Kolonia,lubelskie

919 000 zł321 m² 2 862,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż nieruchomość pod inwestycję w Krasienin Kolonia Idealna pod dom opieki dla osób starszych- z takim zamiarem została wybudowana. Natomiast ze względu na lokalizację będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Ceramiczna

Lublin,lubelskie

4 500 000 zł998 m² 4 507,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1423m2 zabudowaną budynkiem biurowo-magazynowym o powierzchni użytkowej 998m2 wraz z udziałem wynoszącym części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubartów

Lubartów,lubelskie

2 300 000 zł957 m² 1 702,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż: hotel z restauracją - okolice Lubartowa, przy dk19 Oferujemy na sprzedaż prosperujący obiekt hotelowo-gastronomiczny o łącznej powierzchni 957 m , usytuowany na działce 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Lublin

Lublin,lubelskie

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:742 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

96 000 zł15 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

na sprzedaż samodzielny garaż zlokalizowany w budynku mieszkalnym z 2016 roku przy ul. Domeyki 11 w Lublinie. Największym atutem nieruchomości jest bezpośredni wjazd do garażu - nie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piłsudskiego

Puławy,lubelskie

17 000 000 zł1 000 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Główna dzielnica Puław, budynek 4 kondygnacyjny w raz z niezabudowaną działką o powierzchni 2000 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kalinowice

Kalinowice,lubelskie

1 200 000 zł206 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: kalinowice, gm. Zamość, woj. lubelskie Super nieruchomość do prowadzenia działalności gospodarczej, usługowej, handlowej. Przedmiotem sprzedaży jest ładna i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łuków

Łuków,lubelskie

2 510 000 zł1 800 m² 1 394,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-usługowych 1 800 m | 2 000 m działki | Łuków - top inwestycja Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Warszawska

Biała Podlaska,lubelskie

3 050 000 zł211 m² 14 475,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 939 m²

Działki inwestycyjne z budynkiem biurowym Warszawska 15, biała Podlaska Na sprzedaż nieruchomość położona przy ul. Warszawskiej 15 w Białej Podlaskiej, obejmująca dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wojsławicka

Chełm,lubelskie

81 000 zł16 m² 5 062,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż Chełm skrzyżowanie Wojsławicka 8f Powstańców Warszawy Na sprzedaż garaż z kanałem w bardzo dobrym stanie - wymiary 2,6 x 6 m - powierzchnia około 16 m2 Lokalizacja garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

6 350 000 zł2 100 m² 3 023,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż hala magazynowa z budynkiem biurowym o łącznej pow. ok 2100 m 2 położona na działce ok 3725 m 2. Hala magazynowa z powierzchnią biurowo-socjalną pow. 1354,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł1 090 m² 1 788,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział (85%) w nieruchomości położonej w Lublinie w obrębie Zadębie. Grunt o powierzchni 2120 m2, zabudowany dwoma budynkami usługowo-przemysłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piaskowa

Janów Lubelski,lubelskie

1 200 000 zł312 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 654 m²

Poszukujesz budynku dla swojej firmy w świetnej lokalizacji? Budynku z dużą i przestronną działką ? Sprawdź tą ofertę! opis nieruchomości Ofertę sprzedaży stanowi parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Moniaki-Kolonia

Moniaki-Kolonia,lubelskie

449 000 zł565 m² 794,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Na sprzedaż: budynek handlowo-usługowy z halą magazynową 290 m + hala magazynowa 275 m Moniaki Kolonia, gmina Urzędów | 26km od Drogi Ekspresowej S19 Via Carpatia | 58km od Lublina Cena:.