dowolna

Domy na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży domów

1 258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 258 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

135 000 zł91 m² 1 483,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 1847 m , położone w miejscowości Korczówka, gmina Łomazy, powiat bialski. To propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

465 812 zł114 m² 4 086,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:63 900 m²

Syndyk masy upadłości Mieczysława Bełżyckiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewid. nr 326, 327 o powierzchni 1,63 ha, zabudowanej budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim z 2022 roku, położony w samym centrum miejscowości Kijany. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł255 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:788 m²

To nie jest kolejny 'dom do remontu' ze starymi instalacjami to gruntownie zmodernizowana w 2024 roku rezydencja z fotowoltaiką, nowymi oknami 3-szybowymi i dwoma niezależnymi strefami.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł208,35 m² 4 790,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Do sprzedania solidnie wykonany dom z 1978 r w Kraśniku o powierzchni całkowitej 208,35 m2 (138,90 m2 użytkowej). Dom posadowiony na działce o powierzchni 519 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 094 000 zł137,64 m² 7 948,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 569 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość łączącą komfort mieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w jednym miejscu. Dom o łącznej powierzchni 137,64.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł200 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż przedwojenna kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Szczebrzeszyna przy ul. Targowej, z drugim wejściem od Placu Kościuszki. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł154,50 m² 5 889,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Zamieszkaj w spokojnej, zielonej okolicy w Dysie z szybkim dojazdem do Lublina, ciesząc się komfortem własnego domu za cenę mieszkania w mieście. Dlaczego warto? Duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł260 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej 140 m , po remoncie, gotowy do zamieszkania. Piwnica oraz strych. Budynek wyposażony jest w piec na ekogroszek, gaz,co zapewnia ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 566 m² 190,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Urokliwe siedlisko w Zwiartowie dom po remoncie, gotowy do zamieszkania Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży siedliska położonego w miejscowości Zwiartów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł146 m² 3 554,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 658 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, zrealizowany według popularnego projektu Dom w Alwach 3 (archon). Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł133,50 m² 10 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie, przy ulicy Feliksa Wolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł163 m² 6 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:479 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu przy ulicy Leśnej w Zwierzyńcu. Nieruchomość gotowa do zamieszkania od zaraz i nie wymaga wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 140 zł189,19 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu na osiedlu Karolówka w Zamościu. Dom zbudowany na bazie projektu Dom w Tamaryszkach 7 pracowni architektonicznej.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł140 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 471 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka), położony w spokojnej okolicy, w drugiej linii zabudowy. Budynek składa się z piwnicy, parteru, piętra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom parterowy wybudowany według projektu Dom w Turkusach 2g, położony w spokojnej części Dęblina. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na działce otoczonej świerkami. Wolnostojący, działka 1300 m2. Dwa duże pokoje, nowoczesna kuchnia, łazienka i korytarz. W bryle budynku dodatkowe pomieszczenie z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł274 m² 3 463,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Ciekawa oferta! Na sprzedaż duży, wolnostojący dom 3-kondygnacyjny, posadowiony na działce o powierzchni 810 m . Nieruchomość wybudowana w 2001 roku z solidnych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z częścią usługową na działce o powierzchni 1400 m Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupiętrowy dom wolnostojący o powierzchni 260.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł200 m² 3 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z charakterem przestrzeń, komfort i doskonała lokalizacja Oferujemy duży, solidnie wybudowany w 1996 roku dom o niestandardowej, ciekawej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł164 m² 7 920,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Marzysz o domu z kominkiem? Chcesz mieć poczucie prywatności i spokój od sąsiadów zza ściany w bloku? Potrzebujesz ponadstandardowej przestrzeni dla siebie i rodziny? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży dom z pięknym ogrodem w Tomaszowie Lubelskim idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

950 001 zł291,60 m² 3 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 472 m²

Jeśli szukacie Państwo miejsca do zamieszkania z możliwością prowadzenia własnego tradycyjnego biznesu, to ta nieruchomość jest właśnie dla Was! Do sprzedania dom z 2012 r o.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł119,14 m² 8 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, jeden z czterech narożnych segmentów, o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym. Powierzchnia przynależnej działki 427 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł145 m² 6 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 5 pokoi w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m2 w standardzie deweloperskim, na działce o powierzchni 600 m2 w Jastkowie, 3 km. od granicy Lublina. Termin realizacji III.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł634 m² 6 151,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 487 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 383 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy ok. 115 m2, do częściowego wykończenia, wybudowany z belitu, ocieplony styropianem, okna pcv, wylewki betonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, powierzchnia 106 m2, bez skosów na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 957 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 120 m2 ( mieszkalnej 64 m2) w całości podpiwniczony, na działce o powierzchni 1957 m2 ( 17m x 116 m) w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 200 m² 135,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe i urokliwe siedlisko w Majdanie Mętowskim (gm. Głusk), idealne dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku, pragnących bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł182 m² 5 219,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 559 m²

Szukasz pięknego domu w spokojnej okolicy? Zależy Ci na łatwym dostępie do miasta? Jeśli tak, to mamy ofertę idealną dla Ciebie. Przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł189 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferta prywatna bez pośredników Do sprzedania dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji przy ulicy Szymanowskiego. Powierzchnia domu 189,5 m2. + powierzchnia dodatkowego budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny energooszczędny, niepodpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Czechów. Budynek dwukondygnacyjny, docieplony styropianem 20 cm, w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł349 m² 2 149 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 273 m , położony na dużej działce 1,08 ha, zlokalizowany w miejscowości Rossosz w powiecie bialskim. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł412 m² 2 427,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony w centrum Hrubieszowa, przy ulicy Jatkowej. Na nieruchomość tą składa się działka o powierzchni 735 m2, 2-piętrowy budynek mieszkalny z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz dwustanowiskowym garażem, położony w spokojnej, podmiejskiej miejscowości Pokrówka, z dogodnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż wolnostojący, przestronny dom o powierzchni użytkowej 220 m2 zlokalizowany na 13-arowej działce, w centrum miejscowości gminnej Trawniki (pow. świdnicki). Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

949 200 zł280 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:673 m²

Na sprzedaż -wyjątkowa nieruchomość w Milejowie, dobry dojazd do Lublina! Oferujemy przestronną nieruchomość położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Milejów, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł244 m² 5 122,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż. Bez pośreników. Sławacinek Nowy Powiat Gmina Biała Podlaska Działka : 1000 m2 Powierzchnia domu 244 m2 Odbiór domu nastąpił w 2019 r. Od tamtej pory zamieszkany. Murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy Dom Parterowy w Zamościu Przestrzeń i Potencjał w jednym! Szukasz solidnego domu w spokojnej okolicy, który daje możliwość niemal dowolnej aranżacji? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 600 000 zł130 m² 12 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Tylko U nas. Zapraszam na prezentację i do współpracy. Nowoczesny, przytulny i wygodny do życia - to cechy, które wyróżniają niniejszą ofertę. Ogród ładnie zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy