dowolna

Domy lubelskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 266 ogłoszeń

1 200 000 zł143,30 m² 8 374,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom na sprzedaż Kolechowice-Kolonia 143 m , działka 45 arów, fotowoltaika 13,16 kw, garaż 3-stanowiskowy Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 143 m położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 000 zł115,63 m² 5 076,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

#rezerwacja# Na sprzedaż nowy, środkowy segment w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Sławacinek Stary (nieopodal Lewiatana), zaledwie 3km od Białej Podlaskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł138 m² 6 884,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom z garażem | 138 m | Chełm ul. L. Staffa Szukasz domu, który łączy przestrzeń, komfort i świetną lokalizację w mieście? Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojacego , położonego na spokojnym osiedlu. Nieruchomośc znajduje się na ponad 6 arowej działce. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 206 m²

Oferujemy na sprzedaż dom zlokalizowany w uroczym i zacisznym miejscu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Posadowiony na dużej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do zakupu parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 105 m2, usytuaowany na działce o pow. 1000 m2 w miejscowości Marianka blisko Niedrzwicy. Zeswtawienie.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł64,20 m² 6 806,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:727 m²

Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą: -Salon -duża Sypialnia -pokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł126 m² 6 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 126 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Żabia Wola w gminie Strzyżewice (woj. lubelskie). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł154 m² 1 941,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:783 m²

Dom drewniany z zabudowaniami gospodarczymi w malowniczej miejscowości na Roztoczu. Józefów, ul.Ogrodowa 8 Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł319,36 m² 10 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 194 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży nieruchomości, która znajduje się w malowniczej miejscowości Dys. Na przestronnej działce o powierzchni 8000 m znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł110 m² 3 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:606 m²

Dom z potencjałem dla rodziny lub pod inwestycję Międzyrzec Podlaski rezerwacja Są nieruchomości, które od razu podpowiadają kilka scenariuszy. Ten dom daje ich co najmniej trzy Możesz stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 023 m²

Wygodny, rodzinny dom na dużej 70-arowej działce w malowniczej miejscowości na Roztoczu Józefów, ul. Kamienna Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł517,80 m² 7 705,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:85 000 m²

Chcesz zainwestować? Szukasz czegoś oryginalnego? Oferta zespołu dworkowo-parkowego jest tym czego byś chciał! Historyczny xixw. zabytkowy dworek wraz z parkiem oraz zespołem 6 stawów.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł255 m² 5 450,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 180 m | 2100 m działki | Możliwość wydzielenia gruntu | okolice Lubartowa Dom z charakterem. Przestrzeń, która pracuje na Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 410 000 zł236,25 m² 10 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom, położony przy ulicy Uzdrowiskowej w miejscowości Dąbrowica gm. Jastków, w bliskiej odległości od Lublina i ul. Nałęczowskiej oraz osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł78 m² 2 551,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 453 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która składa się z działki o numerze ewidencyjnym nr 459/2 o powierzchni 2,6453 ha. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 800 zł89,42 m² 8 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania nowopowstający dom w stanie deweloperskim, położony w Leonowie pod Lublinem, 10minut od centrum miesta. (wylot ikea) Odbiór budynku będącego przedmiotem oferty w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł183 m² 5 409,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący piętrowy w stanie deweloperskim o konstrukcji dachu typu stropodach. Powierzchnia całkowita to 183m2. Zlokalizowany jest w miejscowości Mętów.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł120 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:389 m²

Na sprzedaż dom w centrum, przy ul. Lubelskiej, przekształcony w obiekt usługowy. Budynek z lat 70-tych, parterowy z poddaszem użytkowym i w 1/3 podpiwniczony. Ostatnio działała.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł75 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m , położony na działce 970 m , na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł103 m² 6 796,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 395 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 103 m położony przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej idealna propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł138 m² 8 688,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

*** tylko U nas *** Mam do zaoferowania nowoczesny dom parterowy o łącznej powierzchni użytkowej 138m2 zlokalizowany w Siennicy Nadolnej, z 2022roku. Działka 800m2. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł220 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w m. Ostrówek, gm. Puchaczów, pow. łęczyński. Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości: 9 km od Łęcznej, 33 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 144 000 zł153,30 m² 7 462,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowa inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych o pow. 153m2 w zabudowie bliźniaczej w Jakubowicach Konińskich na działce 439 m2. Dodatkowa strych ok 50 m2. Około 2500m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nietuzinkowa, elegancka willa typu dworek usytuowana na zagospodarowanej posesji w granicach miasta. Ponadczasowy projekt domu z przygotowanymi instalacjami do aplikacji smart home. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł250 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kamienica (cztery poziomy) o pow. 250 m2 położona w centrum Włodawy, w woj. Lubelskim. Kamienica: - pow. 250 m2 Dostępne media: - prąd - woda (wodociąg miejski - gaz - kanalizacja: - co.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł97 m² 7 422,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Dom blisko Lublina w m. Dys, na dużej działce z dostępem do rzeki! Polecam do zakupu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na pięknej dużej działce z własnym dostępem do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł154,90 m² 6 320,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wyjątkowy dom z dużą działką w Czosnówce komfort, przestrzeń i funkcjonalność w jednym miejscu! Na sprzedaż nietuzinkowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł174 m² 13 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 732 m²

Nowoczesny dom z dochodową plantacją borówki - Kolonia Domaszewnica Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom - Dąbrowa, gm. Ludwin - piękna nieruchomość z urządzoną działką, własnym lasem i szybkim dojazdem do jezior Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego W ofercie dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł75 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Dom w Turowoli przestrzeń, spokój i gotowe miejsce do życia Jeśli szukasz miejsca, które daje ciszę, prywatność i realną przestrzeń do życia ta nieruchomość spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronną i solidną nieruchomość położoną w miejscowości Muratyn (gmina Łaszczów, powiat tomaszowski). W skład oferty wchodzi dom jednorodzinny o trzech.

Szczegóły ogłoszenia

2 197 832 zł400 m² 5 494,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:39 200 m²

Siedlisko z ogrodem o pow. 3,92 ha w Jaszczowie (gmina Milejów) Kameralna oaza wśród zieleni Nieruchomość położona jest na niemal 4-hektarowej działce otoczonej starodrzewiem.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł5 298 m² 39,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 298 m²

Działka siedliskowa 5278 m2 z zabudowaniami | Dobryń Duży, gmina Zalesie Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 5278 m2, położona w centrum miejscowości Dobryń Duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 000 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż uroczy dom pod Lublinem! Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Lublina? Mam dla Ciebie idealną ofertę! To przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł178,80 m² 2 069,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 179m , z wybudowany w 1975 roku z Pustaka, położony w Roztoczańskiej malowniczej miejscowości Józefów w powiecie Biłgorajskim.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł200 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący w Sławatyczach Nieruchomość położona w cichej i spokojnej dzielnicy. Dom o powierzchni 200 mkw. położony na działce o powierzchni 600.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż solidny, wolnostojący dom z lat 80tych., położony w samym sercu Werbkowic, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 910 m . To nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł87,49 m² 9 703,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość położona jest przy ul. Skowronkowej w dzielnicy Sławin. Znajduje się na nowo projektowanym osiedlu. Segment będzie gotowy do odbioru w III kwartale 2026 roku. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego klimatyzowanego w Mikłusach o pow. 60 m2 na działce o pow. 2600 m2 Dom po gruntownej modernizacji w 2016 roku - klimatyzowany, elewacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł119,14 m² 7 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 402,56 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij