dowolna

Domy lubelskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 266 ogłoszeń

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Z powodu wyjazdu - na sprzedaż - zadbany dom (połowa bliźniaka) z dobrze prosperującym osiedlowym sklepem spożywczym w dogodnej lokalizacji. Wnętrze części mieszkalnej z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 600 000 zł170 m² 15 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Gotowy biznes inwestycyjny w sercu Roztocza Krasnobród Cena - 2 600 000 zł brutto (w tym 23% Vat) Na sprzedaż dochodowa nieruchomość położona w atrakcyjnej turystycznie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł137,50 m² 6 465,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (jeden lokal) o powierzchni całkowitej 137,5 m , zlokalizowany w Wilczopolu, tuż przy granicy Lublina, w rejonie ul. Wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł150 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 502 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem położony w w dzielnicy Lipice w Hrubieszowie, idealny dla dwóch rodzin lub inwestora. Atuty tej nieruchomości to przestronna 25 arowa działka z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. 260 m2 położonego w Rąblowie na działce o pow. 8 300 mkw Opis nieruchomości: dom pow. 260 m2, składający się z: parter: - otwarty salonu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł79 m² 4 924,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:926 m²

Jeśli szukasz gotowego miejsca na wypady poza miasto, ten murowany domek letniskowy w Rogoźnie (gmina Ludwin) pozwala przyjechać i od razu korzystać z działki, tarasu oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł64,20 m² 6 806,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:727 m²

Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą: -Salon -duża Sypialnia -pokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł50 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Częstoborowice - przytulne siedlisko, drewniany domek - działka 2000m2. Częstoborowice wieś w Polsce, położona w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim, w gminie Rybczewice.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:159 m²

Przytulny dom szeregowy | Porosiuki | 96 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej lokalizacji Porosiuki pod.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł67 m² 4 029,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Przedstawiamy Państwu nieruchomość na 81 arowej działce, położoną w Niemienicach-5km od Krasnegostawu. Opis nieruchomości parter-67 m -2 pokoje, salon z aneksem kuchennym(nowy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł183 m² 4 092,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący piętrowy o konstrukcji dachu typu stropodach o powierzchni całkowitej 183m2. Zlokalizowany w miejscowości Mętów w gminie Głusk na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł88,41 m² 10 168,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość położona jest przy ul. Skowronkowej w dzielnicy Sławin. Znajduje się na nowo projektowanym osiedlu. Segment będzie gotowy do odbioru w III kwartale 2026 roku. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 612 m²

Wolnostojący, przestronny dom 240 m2 na działce 1612 m2. Wybudowany w latach 80 tych ubiegłego wieku, trzy lata temu przeszedł kompleksowy remont. Na parterze: salon (ok 50m2) z urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł72,60 m² 4 132,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż dom parterowy w miejscowości Michałki - 19 km od Białej Podlaskiej! kuchnia,salon,pokój,pokój,łazienka,korytarz.Dom zbudowany z białej cegły i pustaka. Na dachu położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł350 m² 7 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż oferuję kamienicę w samym centrum miasta Chełma, w województwie lubelskim- przy reprezentacyjnym Deptaku. Budynek znajduje się w jednej z najbardziej uczęszczanych.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w sercu Hrubieszowa, przy ul. Ceglanej w cichej i spokojnej części miasta, z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł184,40 m² 3 248,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Przedstawiam Państwu wolnostojący 4 - pokojowy dom w Lubartowie przy ul. Henryka Wieniawskiego. Nieruchomość położona jest w zachodniej części miasta. Jest to rejon zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł180 m² 5 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bez prowizji! Nowoczesna willa w zabudowie bliźniaczej z dużą działką Twoja oaza spokoju pod Lublinem Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która łączy komfort nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł200 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż jasny ,przestronny I funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok.200m2, położony na dużej ,zagospodarowanej działce 1400m2 w Wólce Lubelskiej. Dom jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł133,10 m² 10 142,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wolnostojący dom parterowy z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany przy ul. Kwiatowej w Nowym Krępcu gmina Mełgiew,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł136,50 m² 4 388,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 740 m²

Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej około 136,50 m2 w miejscowości Słotwiny w niedalekiej odległości od Kazimierza Dolnego. Na działce o powierzchni 9740 m2 (wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł122,20 m² 4 828,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:448 m²

NA sprzedaż połówka bliźniaka W wólce ambamowickiej Lokalizacja to bardzo ciche i ustronne miejsce - blisko lasu i jednocześnie z dobrym dojazdem - ok. 500 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 931 m²

Dwa domy plus budynki gospodarcze (siedlisko) na działce o pow. 3931 m2 w Skowieszynku malowniczej okolicy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego kilka kilometrów od rynku Kazimierza Dolnego woj.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł190 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Lublinie w dzielnicy Konstantynów, usytuowany na 391m2 działce. Dom z możliwością rozbudowy do 50mkw na kondygnacji. Pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w stanie do wejścia - usytuowany w miejscowości Pilaszkowice Drugie. Dom solidnie wybudowany z bali drewnianych na dużej działce o powierzchni 4900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł155 m² 8 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż: dom wolnostojący Komfortowy, jednopiętrowy, energo-oszczędny dom z 2009 r. , wykonany przez niemiecką firmę.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż 2 kondygnacje domu wolnostojącego z własnym wejściem na Sławinie - 130m2. 4 pokoje + salon z aneksem, 3 balkony, garaż 20m2 - 849 000zł Atrakcyjna nieruchomość łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 349 m²

Unikatowy dom w artystycznym klimacie, otoczony pięknymi drzewami w samym sercu Nałęczowa blisko Parku Zdrojowego. Wygodny azyl dla osób szukających spokoju i prywatności, poranków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł109,22 m² 7 773,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym Radawiec Mały blisko Lublina Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie realizacji, położony w spokojnej i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł85 m² 2 905,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:669 m²

Do sprzedania drewniany dom w centrum Wisznic - powierzchnia użytkowa 81 m2 - ściany drewniane, ocieplone supremą i otynkowane - drzwi wejściowe antywłamaniowe - dach - eternit Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Rezerwacja oferty rezerwacja oferty rezerwacja oferty ** Oferta tylko w Biurze knc city Lublin ul. Krótka 4 ** Atrakcyjny dom na zadbanej działce z szybkim dojazdem do\z Lublina S17 i 12 ( 33.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł145 m² 2 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 400 m²

Na sprzedaż duże siedlisko z drewnianym domem do remontu, pięknym ogrodem oraz budynkiem garażowo-gospodarczym w miejscowości Pniówno k. Chełma (15 kilometrów). W budynku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Okazja! deweloper! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków wolnostojących wśród zieleni! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł160 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ten dom w miejscowości Staw, zaledwie 5 minut od Chełma, to połączenie skandynawskiej prostoty, nowoczesnych technologii i bliskości natury. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 168.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180,06 m² 6 664,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 345 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękną i klimatyczną posiadłość zlokalizowaną w miejscowości Osowa,7 km od Okuninki.Na nieruchomość składa się budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł166,81 m² 6 354,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż wykańczany pod klucz nowoczesny dom w Żabiej Woli - gmina Strzyżewice Cena: 1060 000 zł Powierzchnia użytkowa: 147,68 m2 (parter + poddasze), działka 550 m2. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wyjątkowe siedlisko z potencjałem inwestycyjnym! Szukasz miejsca, które łączy sielski klimat życia na wsi z realnymi możliwościami zarobkowymi? Ta oferta spełni oczekiwania zarówno osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł110 m² 9 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dom drewniany z 2020 roku o powierzchni 110 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce 15 ar w miejscowości Prawiedniki, w gminie Głusk, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł120 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykłą nieruchomość, zlokalizowana: malownicza Chromówka, w gminie Ruda Huta, powiat chełmski, woj. lubelskie. To idealne miejsce dla osób pragnących uciec od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Jedyny w swoim rodzaju dom zbudowany z pasją. Ta posiadłość w Kijanach (gm. Spiczyn) zdecydowanie wymyka się definicjom. To nie jest zwyczajna oferta to zaproszenie do świata,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł155,36 m² 8 039,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na 2026 r. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 155,36 m2. Nieruchomość położona jest na zielonej, zadbanej działce o powierzchni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij