dowolna

Domy lubelskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 267 ogłoszeń

Rynek pierwotny

899 999 zł145,44 m² 6 188,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Franciszków - funkcjonalny dom Z dodatkowym pokojem na parterze! ostatni budynek W inwestycji! termin zakończenia budowy: II kwartał 2027 *** Kontakt:   *** *** biuro sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł135 m² 7 964,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 135 m , położony w Łomazach na działce 1365 m2, 20 min od Białej Podlaskiej. Doskonała lokalizacja umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł525 m² 5 523,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szukasz obiektu z "dobrymi kośćmi" w topowej lokalizacji, który po odświeżeniu stanie się hitem ? Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy w samym sercu Okuninki (Jezioro Białe),.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł350 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:423 m²

Polecam naa sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w Lublinie przy ul. Bukowej. Nieruchomość idealna dla rodziny lub inwestora możliwość wydzielenia 2 niezależnych mieszkań. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł323 m² 6 749,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowa nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Dominów, usytuowaną tuż przy lesie, co zapewnia nie tylko piękne widoki, ale także ciszę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł114,25 m² 5 207,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Dom jednorodzinny z ogrodem i garażem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach! Dom piętrowy o powierzchni użytkowej 110.68 m . Parter: - powierzchnia użytkowa 52.56 m - salon.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł146 m² 4 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania na pierwszym piętrze (73m2) i poddaszu (73m2) w bliźniaku + garaż wolnostojący ul. Kochanowskiego, dzielnica Dziesiąta, lublin Wyjątkowa oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł205,67 m² 5 591,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

biuro nieruchomości Lublin * Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - przedmieścia Lublina Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł400 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

Wyjątkowy pensjonat Z panoramą kazimierza dolnego! nowa cena! Kazimierz Dolny | unikalny widok | 6 apartamentów | potencjał na 8 apartamentów premium | wysoki standard Cena: 7.800.000 zł - do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł164,58 m² 7 285,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł280,31 m² 4 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z garażem w Białej Podlaskiej przy ul. Sosnowej o powierzchni całkowitej 280,31 m z pełnym podpiwniczeniem o charakterze użytkowym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł204 m² 8 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja - bez prowizji! Nowoczesny Dom Wolnostojący Premium - Turka, osiedle Borek! Zielone Osiedle! Tylko 10 minut od centrum Lublina! 2025 rok! Pod klucz! Gotowy do zamieszkania! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł106 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, powierzchnia 106 m2, bez skosów na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł30 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:923 m²

Wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Łukowo (starorzecze rzeki Bug) w Starosielu! To uroczy domek letniskowy na dużej, ogrodzonej drewnianym płotem działce, idealny na relaks i wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 316 000 zł182,34 m² 7 217,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł119,71 m² 4 920,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne osiedle 10 domów w zabudowie szeregowej w Dąbrowicy - tylko 6 km od centrum Biłgoraja! Dąbrowica, gm. Biłgoraj Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w Dąbrowicy to.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł205 m² 2 434,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom jednorodzinny położony w centrum Łęcznej, przy ul. Rynek III. Położony jest na działce o powierzchni 850 m2 Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł92 m² 9 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 92 m , położony w malowniczej miejscowości Dys, w sercu Doliny Ciemięgi - Obszaru Chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

828 850 zł150,70 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Zakrzów. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 20 arów otoczonej wyjątkowym bogactwem przyrody Nadwieprzańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł111,14 m² 7 009,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! ostatnie wolne! promocja gratis klimatyzacja 3,5 kw! ( instalacja wraz ze sprzętem) jak kupić ? wpłacasz 1% zaliczki przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej A resztę dopiero przy odbiorze domu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł150 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 035 m²

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką i budynkami gospodarczymi. Lokalizacja: nikodemów ,gmina Zakrzew, lubelskie Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł120,40 m² 11 544,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 319 m²

Pilna sprzedaż! Posiadłość w gminie Kazimierz Dolny w miejscowości Bochotnica. Rozkład pomieszczeń domu : Parter - duży pokój (19,6mkw) z kominkiem - pokój (17,3mkw) - kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł297,96 m² 8 054,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom piętrowy, murowany w zabudowie bliźniaczej, położony na Węglinie Południowym, os. Węglinek. Spacer 3D Dom o powierzchni całkowitej 297,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł161,57 m² 12 069,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:491 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr 7. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł206 m² 1 699,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 684 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 200 m , położony przy ul. Terespolskiej w Piszczacu, powiat bialski. Nieruchomość znajduje się zaledwie 23 km od Białej Podlaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł46,50 m² 8 924,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 46,5 m2 i działką 549 m2 z potencjałem w centrum miasta Biała Podlaska, przy ul. Narutowicza. Dom jest murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł108,74 m² 3 117,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż niska kamienica o bogatej historii w Centrum Hrubieszowa Lokalizacja: ul. Staszica, hrubieszów Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 1/2 kamienicy, zlokalizowanej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł262 m² 11 259,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 298 m²

Posiadłość oraz budynek biurowo-magazynowy położony na wzgórzu Kazimierza Dolnego. Działka o powierzchni 1,0298 ha. Wyjątkowo cicha i kameralna okolica. Zrewitalizowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Kąkolewnicy przy ul. Akacjowej o powierzchni ok. 120 m2 (parter 60 m2 + piętro 60 m2), w całości podpiwniczony, położony na działce 727 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł196,90 m² 5 835,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Minkowice-Kolonia 196,90 m2 | użytkowa 170,23 m2 | działka 15 arów | 5 sypialni | 3 łazienki | 2025 r. Cena: 1 149 000 pln Dostępnych 6 domów - wybierz.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł322 m² 1 335,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej u zbiegu ul. Janowskiej i Garncarskiej. Nieruchomość składa się z dwóch działek pow. 366 m 2 i 183.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł195 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Dom Z ogródkiem | 4 sypialnie I 2 łazienki I gabinet I taras I balkon | garaż | działka 595 m I dla rodziny kameralna okolica I 12 minut do centrum I umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł103 m² 8 252,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż dom nad Jeziorem Białym w Okunince (gmina Włodawa)! Zapraszam do odkrycia tego nowoczesnego domu o powierzchni 103 m2 z działką o powierzchni 320 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł208 m² 1 899,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 375 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w Czemiernikach (powiat radzyński), woj. lubelskie Parametry 208,80 m powierzchnia użytkowa33750 m - powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł146,55 m² 6 482,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom / bliźniak w zabudowie szeregowej położony blisko Lublina / 4000 metrów od ikei. Zakup bez podatku pcc. Doskonały do zamieszkania dla większej rodziny poszukującej domu blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia kondygnację w domu ok.70m2 w dzielnicy Dziesiąta dla pracowników firmy, rodziny, pary. Rozkład pomieszczeń : 2 pokoje- wyposażone w łóżka 1 osobowe, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł122,49 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż dom 2b w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,46 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł249 m² 3 208,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:466 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom wolnostojący o powierzchni 249 m , położony na spokojnym osiedlu przy ul. Królewskiej 16 w Dęblinie. Nieruchomość z rynku wtórnego, stan.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł270 m² 1 477,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom z zabudowaniami gospodarczymi na 81-arowej działce budowlanej Dorbozy 31, gm. Obsza Położenie i okolica: nieruchomość zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wyjątkowy dom z widokiem na zieleń | Krężnica Jara | blisko Lublina Na sprzedaż oferuję przestronny, wyposażony dom wolnostojący o powierzchni 180 m , położony na malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł156 m² 5 378,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Proponujemy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Białej Podlaskiej, przy ul. 34 Pułku Piechoty. W najatrakcyjniejszej części miasta, poprzez bliskość ścisłego centrum, szeregu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.